Biology (959 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 |
50 (27 total)
- Azizagdam, Michael (University High School)
- Brown, Ryan (Catholic Regional College Melton)
- Carp, Bradly (Bialik College)
- Costabile, Alisha (Gilson College)
- Fan, Jimmy (Balwyn High School)
- Gan, Kathy (Macrobertson Girls High School)
- Ganesh, Samyuktha (Brentwood Secondary College)
- Griffin, Kyle (Maribyrnong Secondary College)
- Hassan, Yusuf (Minaret College)
- Hollitt, Bridget (Genazzano F.C.J. College)
- Jape, Dylan (Caroline Chisholm Catholic College)
- Jiang, Alice (Macrobertson Girls High School)
- Khatri, Kavya (Macrobertson Girls High School)
- Kimber, Tesse (Trinity Grammar School)
- Lau, Terence (Camberwell Grammar School)
- Maislinger-Burdon, Sarah (Balwyn High School)
- Mclean, Thomas (Haileybury College)
- Mililli, Kate (Padua College)
- Ong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Phan, Alexandra (Macrobertson Girls High School)
- Rajpal, Simran (Macrobertson Girls High School)
- Roney, Morgan (Newhaven College)
- Sivasaththivel, Malini (Macrobertson Girls High School)
- Suriyage, Sandeepa (Nossal High School)
- Tan, Joelle (Korowa Anglican Girls' School)
- Yu, Natalie (Macrobertson Girls High School)
- Zheng, Jenny (Macrobertson Girls High School)
49 (16 total)
- Guo, Xingchen (University High School)
- Harris, Alasdair (Trinity Grammar School)
- Hu, Brandon (Caulfield Grammar School)
- Ieong, Sharon (Balwyn High School)
- Ilango, Aisha (Presbyterian Ladies' College)
- Joel, Grace (Melbourne Girls Grammar)
- Mann, Sacha (Girton Grammar School Ltd)
- O'Shea-Korbut, Nicola (Williamstown High School)
- Perera, Sheneli (Our Lady of Mercy College)
- Repetti, Sonja (Camberwell High School)
- Takla, Antony (Balwyn High School)
- Thompson, Erin (Yarra Valley Grammar School)
- Tran, Alison (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wang, Dorothy (Macrobertson Girls High School)
- Wanigaratne, Teagan (John Monash Science School)
- Xu, Emily (Macrobertson Girls High School)
48 (26 total)
- Bimal, Gayathri (Haileybury Girls College)
- Chapman, Abby (Sacre Coeur)
- Chew, Harriette (Melbourne Girls Grammar)
- Doger, Rumeysa (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Field, Ashlyn (Presbyterian Ladies' College)
- Ganeshanathan, Vinoja (Glen Waverley Secondary College)
- Hettiarachchi, Pabasara (Macrobertson Girls High School)
- Horvat, Alannah (Braemar College)
- Kariyawasam, Hasaru (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Koppa, Mayank (Haileybury College)
- Korman, Samuel (Bialik College)
- Lieu, Nicky (Macrobertson Girls High School)
- Lim Joon, Hannah (Presbyterian Ladies' College)
- Mann, Rebecca (Catholic College Bendigo)
- Manno, Juliana (Santa Maria College)
- Mccormick, Samuel (Catholic College Bendigo)
- Mcphee, David (Christian College Institute of Senior Education)
- Ng, Sophie Agatha (Presbyterian Ladies' College)
- Pryor, Eleanor (Macrobertson Girls High School)
- Ravi, Ayngaran (Melbourne High School)
- Rawal, Alisha (Ilim College of Australia)
- Rebellato, James (Ivanhoe Grammar School)
- Sridhar, Shivadharshini (Macrobertson Girls High School)
- Thanthrige Perera, Kanila (Melbourne High School)
- Thayalakumaran, Varshini (Haileybury Girls College)
- Yun, Doo Young (Mckinnon Secondary College)
47 (35 total)
- Athan, David (Scotch College)
- Bandilovska, Ivona (Santa Maria College)
- Bulbulian, Jonathan (Newhaven College)
- Campbell, Monique (Saint Ignatius College Geelong)
- Court, Gemion (Fintona Girls School)
- Deng, Yuanchen (Suzanne Cory High School)
- Dharmapriya, Kalani (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Haider, Syeda (Macrobertson Girls High School)
- Hales, Liam (Ivanhoe Grammar School)
- Hannan, Joel (St Leonards College)
- Hassed, Chloe (Methodist Ladies College)
- Hegde, Raksha (Macrobertson Girls High School)
- Huang, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Kee, Reuel (Melbourne High School)
- Khoo, Grace (Macrobertson Girls High School)
- Lam, Nhat Hung (The Peninsula School)
- May, Ashleigh (Ivanhoe Grammar School)
- Murphy, Liam (Girton Grammar School Ltd)
- Nair, Sachin (Melbourne High School)
- Ng, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Nguyen, Le Van Khanh (The Peninsula School)
- Price, Caitlin (Wesley College)
- Puthalakath, Samir (University High School)
- Rees, Niamh (Melbourne Girls Grammar)
- Roux, Leigh (Wesley College)
- Rupasinghe, Samoda (Nossal High School)
- Scully, Bethan (Elisabeth Murdoch College)
- Stuart, Robert (Carey Baptist Grammar School)
- Sumarno, Jessica (Macrobertson Girls High School)
- Sun, Jessica (Macrobertson Girls High School)
- Sylivris, Naomi (Methodist Ladies College)
- Toy, Braden (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wan, Anna (Presbyterian Ladies' College)
- Wang, Nina (Suzanne Cory High School)
- Weerapperumage Dona, Shevin (Glen Waverley Secondary College)
46 (50 total)
- Aitken, Chelsea (Belmont High School)
- Albander, Zahraa (Nossal High School)
- Allday, Bethany (Strathmore Secondary College)
- Bhattacharjee, Smita (Fintona Girls School)
- Carner, Clayton (Haileybury College)
- Castellana, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Chen, Cherry (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Clark, Sophie (The Geelong College)
- Drinkwater, Emma (Brentwood Secondary College)
- Dunn, Magdalen (Loreto Mandeville Hall)
- Fernando, Hirudini (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Gallagher, Jaya (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Garnish, Sarah (St Margarets School)
- Hakam, Zara (St Paul's Anglican Grammar School)
- Ho, Grace (Nossal High School)
- Hume, Timothy (Mansfield Secondary College)
- Karim, Syeda (Macrobertson Girls High School)
- Katanas, Jeremy (Buckley Park College)
- Kennedy, Taylor (Siena College)
- Kimber, Daniel (Marcellin College)
- Kommineni, Ramya (Macrobertson Girls High School)
- Launder, Nathalie (Balwyn High School)
- Lee, Jennifer (Macrobertson Girls High School)
- Loutrakis, Renae (Loyola College)
- Lu, Jessie (Caulfield Grammar School)
- Ly, Stephanie (John Monash Science School)
- Ma, Norine (Braybrook College)
- Mapa, Madara (University High School)
- Mccahon, Sarah (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- Mclaren, Fergus (Ballarat Clarendon College)
- Morgan Schlicht, Stephanie (Loreto Mandeville Hall)
- Parker, Ryan (Mount Evelyn Christian School)
- Premanand, Bianca (Killester College)
- Qian, Conny (Macrobertson Girls High School)
- Rezk, Luke (Ivanhoe Grammar School)
- Rodrigo, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Shao, Amy (Nossal High School)
- Smith, Georgia (Padua College)
- Solanki, Pravik (Balwyn High School)
- Taylor, Benjamin (Galen College)
- Tharle, Lauren (Mount Evelyn Christian School)
- Thomson, Sara (Lauriston Girls School)
- White, Stacey (Canterbury Girls Secondary College)
- Wong, Jonathan (Melbourne High School)
- Wongseelashote, Tanapatr (University High School)
- Wood, Olivia (Melbourne Girls Grammar)
- Wright, Isabel (Loreto Mandeville Hall)
- Xue, Caroline (Sacre Coeur)
- Yu, Kevin (Scotch College)
- Zhu, Cory (Ringwood Secondary College)
45 (64 total)
- Abdallah, Yasmina (Suzanne Cory High School)
- Arukattu Patabendige, Ganga (Haileybury Girls College)
- Barrow, Charlotte (Firbank Grammar School)
- Broome, Sarah (Highvale Secondary College)
- Cai, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Cochrane, Eliza (Loreto Mandeville Hall)
- Colton, Imogen (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Connell, Louise (Loreto Mandeville Hall)
- Cox, Jessie (Goulburn Valley Grammar School)
- Dabboucy, Jasmin (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Dang, Cindy (John Monash Science School)
- Delahunty, Georgia (Ballarat Grammar)
- Dunning, Madeline (Our Lady of Sion College)
- Gergis, Youssef (Ivanhoe Grammar School)
- Guinane, Julian (St Kevin's College Toorak)
- He, Jonathan (University High School)
- Higgins, Elodie (Lauriston Girls School)
- Huang, Tess (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Jayakody, Mahisha (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kennedy, Cassandra (Frankston High School - VCE Campus)
- Lawrence, Jessica (Haileybury Girls College)
- Leong, Felicia (Macrobertson Girls High School)
- Li, Zoe (John Monash Science School)
- Logeswaran, Venuka (Macrobertson Girls High School)
- Malsem, Ruth (Cathedral College)
- Mccarthy, Patrick (St Bernard's College)
- Mcpherson, Fairley (Kardinia International College)
- Mikic, Matilda (Catholic Ladies College)
- Morgan, Heidi (Distance Education Centre Victoria)
- Morrison, Fergus (Geelong Grammar School)
- Newland, Lewis (University High School)
- Ng, Sally (Methodist Ladies College)
- Nguyen, Crystal (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- O'Grady, Laura (Carey Baptist Grammar School)
- Oakley, Jacinta (Luther College)
- Patil, Ishwari (Macrobertson Girls High School)
- Penney, Logan (Ivanhoe Grammar School)
- Polmear, Jack (St Helena Secondary College)
- Prakash, Sivasubramaniam (Melbourne High School)
- Pugsley, Kealan (Killester College)
- Ranasinghe, Dhilini (Macrobertson Girls High School)
- Rosella, Sam (Ivanhoe Grammar School)
- Rouse, Claudia (Methodist Ladies College)
- Sahmeddini, Ardeshir (Lyndale Secondary College)
- Sethi, Aditya (Melbourne High School)
- Shaw, Haylee (Mount Waverley Secondary College)
- Silke, Dylan (University High School)
- Skahill, Greta (Mckinnon Secondary College)
- Stewart, Anna (Loreto Mandeville Hall)
- Stewart, Annie (Catholic College Bendigo)
- Teasdale, Lucas (Catholic College Bendigo)
- Thampi, Tismy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Thomas, Meryl (John Monash Science School)
- Tran, Kenny (Melbourne High School)
- Truong, Michelle (Lauriston Girls School)
- Ueda, Seiji (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Vassileff, Natasha (Mill Park Secondary College)
- Wang, Yunhan (Glen Waverley Secondary College)
- Wijayasinghe, Chenuka (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wijesingha, Christopher (Goulburn Valley Grammar School)
- Zappia, Nicolas (Berwick Grammar School)
- Zhou, Moran (Mckinnon Secondary College)
- Zou, Angela (Glen Waverley Secondary College)
- Zou, Di (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
44 (84 total)
- Al-Mashat, Yousif (Suzanne Cory High School)
- Alderuccio, Loren (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Andrew, Madison (Methodist Ladies College)
- Balis, Katerina (Presbyterian Ladies' College)
- Bhutiani, Paras (Nossal High School)
- Butler, Sarah (Mentone Girls' Grammar School)
- Catania, Amelia (Loreto Mandeville Hall)
- Changrani, Krisha (Lauriston Girls School)
- Cheng, Jeremy (Camberwell Grammar School)
- Chow, Bill (Melbourne High School)
- Chua, Alyssa (Ballarat Grammar)
- Clydesdale, Hamish (St Patrick's College)
- Cox-Livingstone, Marni (Maffra Secondary College)
- Delaney, Isabella (Loreto Mandeville Hall)
- Dillema, Sophie (Mooroolbark College)
- Doddy, Alicia (Braemar College)
- Doherty, Katherine (Koonung Secondary College)
- Eason, Thomas (Ballarat Clarendon College)
- Eaton, Lachlan (University High School)
- Fithall, Herbert (St Kevin's College Toorak)
- Greenwood, Emily (Kilvington Grammar School)
- Grimwade, Olivia (Melbourne Girls Grammar)
- Harnick, Evan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- He, Mona (Macrobertson Girls High School)
- Hughes, Sebastian (St Michael's Grammar School)
- Huynh, Nola (Nossal High School)
- Ingrouille, Sophie (Melbourne Girls' College)
- Isaac, Sandra (Suzanne Cory High School)
- Kalaroopan, Dinusha (Macrobertson Girls High School)
- Kang, Samuel (Melbourne High School)
- Kennedy, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Kennedy, James (Braemar College)
- La Spina, James (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Laity, Kelly (South Gippsland Secondary College)
- Lewis, Sabrina (The King David School- Senior School)
- Lim, Shane (Scotch College)
- Liu, Alex (Camberwell Grammar School)
- Loh, Madeleine (Upwey High School)
- Lowery, Ellen (Methodist Ladies College)
- Lui, Joshua (Ivanhoe Grammar School)
- Magill, Zoe (Mater Christi College)
- Mansour, Rojina (Keilor Downs College)
- Mcdonald, Lachlan (Trinity Grammar School)
- Mcdonald, Meagan (Catholic College Bendigo)
- Mediwela, Sapthaki (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Morrison, Ella (Box Hill High School)
- Murfet, Zachary (Warragul Regional College)
- Neerhut, Thomas (Scotch College)
- Nguyen, Anh (Braybrook College)
- Nguyen, Eric (Melbourne High School)
- Nguyen, Monica (Macrobertson Girls High School)
- Nguyen, Tran (Presbyterian Ladies' College)
- Niknami, Behzad (Northcote High School)
- Noone, Tessa (Wycheproof P-12 College)
- Notohamiprodjo, Ashleigh (Macrobertson Girls High School)
- Oliver, Ben (Ivanhoe Grammar School)
- Oliver, Kathryn (Korowa Anglican Girls' School)
- Opat, Lara (Firbank Grammar School)
- Pain, Isobel (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Pangestu, Phebe (Macrobertson Girls High School)
- Paygham, Habibullah (Nossal High School)
- Pensa, Marcus (Overnewton Anglican Community College)
- Phan Nguyen, Rachel (Macrobertson Girls High School)
- Phan, Jennie (John Monash Science School)
- Ponnampalam, Shalini (Trinity Grammar School)
- Ponte, Oliver (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Ranepura, Ranul (John Monash Science School)
- Roberts, Eilish (Sacre Coeur)
- Russell, Madeleine (Mentone Girls' Grammar School)
- Schuster, Clare (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Slifirski, Hugh (Camberwell Grammar School)
- Smith, Ashley (Mount Waverley Secondary College)
- Smith, William (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tan, Effie (Macrobertson Girls High School)
- Tang, Jessica (John Monash Science School)
- Tee, Reuben (Doncaster Secondary College)
- Tomy, Shawna (Nossal High School)
- Tong, Lauren (Presbyterian Ladies' College)
- Van Breugel, Lila (Warragul Regional College)
- Wang, Leon (Caulfield Grammar School)
- Warwick, Madison (Loyola College)
- Wettasinghe, Inun (Nossal High School)
- Wondimu, Fetle (Werribee Secondary College)
- Zhang, Oliver (Camberwell Grammar School)
43 (113 total)
- Avakian, Jacqueline (Firbank Grammar School)
- Bainbridge, Emma (Killester College)
- Baruhas, Andreas (Mentone Grammar School)
- Bhurani, Mansi (Macrobertson Girls High School)
- Cargill, Molly (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Chan, Alicia (Fintona Girls School)
- Cheok, Tim Shaun (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Chittendon, Isaac (Ballarat Clarendon College)
- Chiu, Lauren (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Cook, Emily (University High School)
- Costantino, Adrian (Aitken College)
- Crawford, Claudia (Girton Grammar School Ltd)
- Dalton, Nathan (Nossal High School)
- De Silva, Lakkitha (Camberwell Grammar School)
- Dela Cruz, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Deubel, Noah (Huntingtower School)
- Dhananjay, Samiksha (Glen Waverley Secondary College)
- Doan, Wendy (Macrobertson Girls High School)
- Doherty, Zakary (Monivae College)
- Drezga-Kleiminger, Max (Viewbank College)
- Dyson, Candice (Viewbank College)
- Eenjes, Tavish (Girton Grammar School Ltd)
- Erskine, Annabelle (St Leonards College)
- Farrugia, Breanna (Our Lady of Mercy College)
- Fernando, Anne (Loyola College)
- Fitt, Nicola (Genazzano F.C.J. College)
- Fletcher, Emma (South Gippsland Secondary College)
- Fowler, Lucy (Trinity Grammar School)
- Francis, Michael (Northcote High School)
- Gauci, Lewis (St Bernard's College)
- Gee, Courtney (Catholic College Bendigo)
- Gill, Jaskirath (John Monash Science School)
- Gunes, Aylin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Gustin, James (Xavier College)
- Gwillim, Jessie (Brighton Secondary College)
- Hamilton, Jemimah (Fintona Girls School)
- Han, Chloe (Doncaster Secondary College)
- Harries, Jessica (Methodist Ladies College)
- Howe, Samantha (Mentone Girls' Secondary College)
- Huynh, Elaine (University High School)
- Hynes, Bridgette (Shelford Girls' Grammar)
- Ischenko, Anna (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Jiang, Mona (Caulfield Grammar School)
- Jones, Jessica (Plenty Valley Christian College)
- Kalansuriya, Dineli (Macrobertson Girls High School)
- Kasthurirathne, Dimithi (Nossal High School)
- Kaur, Gurleen (Nossal High School)
- Kennedy, Katherine (Loreto Mandeville Hall)
- Koelle, Maurice (Ballarat Clarendon College)
- Lam, Jomei (Mount Waverley Secondary College)
- Lau, Georgina (Luther College)
- Leonard-Brown, Charlotte (Firbank Grammar School)
- Leyden, Madeleine (Loreto Mandeville Hall)
- Liu, Alex (Scotch College)
- Liu, Samuel (Trinity Grammar School)
- Liu, Xiaomin (University High School)
- Lo, Stacey (Presbyterian Ladies' College)
- Mika, Claire (Bendigo Senior Secondary College)
- Mina, Catherine (St Monica's College)
- Moon, Subin (Macrobertson Girls High School)
- Moore, Rebecca (Loreto Mandeville Hall)
- Morgan, Huw (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Myer, Benjamin (St Michael's Grammar School)
- Nakulski, Ella (Ivanhoe Grammar School)
- Nguyen, Jasmine (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Nguyen, Philana (Macrobertson Girls High School)
- Nunn, Sophie (Methodist Ladies College)
- O'Connor, Emily (University High School)
- O'Dwyer, Roisin (Catholic College Bendigo)
- O'Meara, Bradley (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- O'Regan, Kieran (Catholic College Bendigo)
- Onsiong, Rebecca (Glen Waverley Secondary College)
- Patten, Annabelle (Melbourne Girls Grammar)
- Paykin, Ester (Bialik College)
- Peele, Emily (Mater Christi College)
- Pereira, Sonia (Macrobertson Girls High School)
- Pham, Chau (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Plyshko, Philip (University High School)
- Polidano, Caitlin (Santa Maria College)
- Price, Bronwyn (Shelford Girls' Grammar)
- Ramanan, Shamitraa (Presbyterian Ladies' College)
- Remyn, Ebony (St Paul's Anglican Grammar School)
- Robinson, David (University High School)
- Ropolyi, Emese (Koonung Secondary College)
- Roshanaei, Sepideh (Melbourne Girls' College)
- Roubos, Anthony (Brighton Grammar School)
- Sakabetis, Erene (Suzanne Cory High School)
- Sandhu, Amrit (Macrobertson Girls High School)
- Sargent, Ashlee (Bacchus Marsh Grammar)
- See, Samuel (Melbourne High School)
- Shoppee, Angus (Ballarat Grammar)
- Skipworth, Laura (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Spina, Christian (Marcellin College)
- Stevens, Blair (The Knox School)
- Sujana, Audilia (Waverley Christian College)
- Tan, Andrea (Macrobertson Girls High School)
- Thomas, Abbey (Yarra Valley Grammar School)
- Thompson, Jordan (Casey Grammar School)
- Thompson, Ria (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Thorne, Philippa (The Geelong College)
- Thuring, Christopher (Trinity Grammar School)
- Udovicic, Felicity (University High School)
- Van Veenendaal, Grace (Loreto Mandeville Hall)
- Watson, Joshua (Haileybury College)
- Webster, Estelle (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Wijesundara, Binari (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wilson, Ella (Kew High School)
- Wilson, Keely (Ballarat Clarendon College)
- Withanage, Nishadi (Glen Waverley Secondary College)
- Xu, Chelsea (Luther College)
- Yek, Jennifer (Williamstown High School)
- Yin, Aaron (University High School)
- Zhu, Garry (Camberwell Grammar School)
42 (142 total)
- Adams, Nicholas (St Michael's Grammar School)
- Adit Mbabazi, Marjorie (Sacred Heart College Geelong)
- Alphonso, Tyler (St Bede's College)
- Amoore, Isabelle (Shelford Girls' Grammar)
- Angus, Finley (Frankston High School - VCE Campus)
- Barnes, Eliza (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Bernard, Elena (Box Hill High School)
- Bladen, Alexandra (Lauriston Girls School)
- Bourke, Noah (Xavier College)
- Bowman, Emma (Macrobertson Girls High School)
- Bugaj, Oscar (St Michael's Grammar School)
- Cafra, Gabrielle (Academy of Mary Immaculate)
- Cao, Shuqin (Glen Waverley Secondary College)
- Charman, Lillian (Nossal High School)
- Chhour, Irene (Macrobertson Girls High School)
- Chin, Mary Kee Whye (Presbyterian Ladies' College)
- Choong, Isaac (Camberwell Grammar School)
- Clark, Phillippa (Methodist Ladies College)
- Clark, Spencer (Brighton Secondary College)
- Cowell, Georgia (Camberwell High School)
- Crock, Patrick (Xavier College)
- Crowe, Turlough (Sacred Heart College Geelong)
- Cummings, James (Oxley Christian College)
- Cunningham, Aoife (Star of The Sea College)
- Cushing, Joseph (Catholic College Bendigo)
- Cust, Sarah (Genazzano F.C.J. College)
- Davis, Lauren (Yarra Valley Grammar School)
- De Alwis, Dinushi (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Demeo, Renee (Sacred Heart College Geelong)
- Dsouza, Winstina (John Monash Science School)
- Fainaz, Fathima (Macrobertson Girls High School)
- Fitzpatrick, Sophie (Girton Grammar School Ltd)
- Francis, Matthew (St Bede's College)
- Gray, Anna (St Michael's Grammar School)
- Grimshaw, Alice (Catholic College Wodonga)
- Ham, Kristen (Ballarat Clarendon College)
- Han-Menz, Charmaine (Canterbury Girls Secondary College)
- Hobbs, Madelyn (Methodist Ladies College)
- Hodgson, Alexander (The Hamilton and Alexandra College)
- Hoo, Phoebe (Brentwood Secondary College)
- Howden, Ben (Nagle College)
- Ismail, Farhana (Ilim College of Australia)
- Jaboor, Sarah (Melbourne Girls Grammar)
- Jiang, An (Macrobertson Girls High School)
- Josan, Neelan (Camberwell Grammar School)
- Karagiorgis, Christina (Gladstone Park Secondary College)
- Karahalios, Giorgios (The Knox School)
- Kartadinata, Odylia (Loreto Mandeville Hall)
- Keogh, Thomas (St Patrick's College)
- Kerr, Emma (Ashwood Secondary College)
- Kiefer, Julia (Trinity Grammar School)
- Kip, Samil (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Kirkham, Rebecca (Fintona Girls School)
- Kleeman, Elizabeth (Box Hill High School)
- Kumar, Maarisha (Box Hill High School)
- Lam, Sin Nga (Balwyn High School)
- Lay, Branden (St Kevin's College Toorak)
- Lee, Darren (Blackburn High School)
- Leslie, Macklin (St Michael's Grammar School)
- Li, Mandy (Nossal High School)
- Liapis, Georgina (St Columba's College)
- Lim, Avy (Glen Waverley Secondary College)
- Lim, Brandon (Melbourne High School)
- Lin, Yufei (Balwyn High School)
- Liu, Catherine (Ivanhoe Grammar School)
- Liu, Hui Lin (Balwyn High School)
- Liu, Phymei (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Lobbe, Catherine (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Lu, Derek (Caulfield Grammar School)
- Ly, Stephanie (Suzanne Cory High School)
- Lyons, Lachlan (Koo Wee Rup Secondary College)
- Magrath, Laura (Genazzano F.C.J. College)
- Maher, Sarah (Ballarat Clarendon College)
- Mcdonald, Laura (Girton Grammar School Ltd)
- Mcdonald, Phoebe (Haileybury Girls College)
- Mcging, Brendan (Xavier College)
- Meehan, Edward (St Kevin's College Toorak)
- Merry, Katherine (Melbourne Girls' College)
- Mills, Charlotte (Siena College)
- Moritz, Theodora (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Morris, James (Kurnai College - Precinct Campus)
- Mou, Kevin (Lalor Secondary College)
- Muhandiramge, Jaidyn (Mentone Grammar School)
- Nguyen, Angela (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Nguyen, Isabelle (Nossal High School)
- Nguyen, Thao (Braybrook College)
- Nickolaou, Ashleigh (Ivanhoe Grammar School)
- Noronha, Sonia (Macrobertson Girls High School)
- O'Brien, Jack (Ballarat Grammar)
- Oeum, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Oflay, Talia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Oppy, Cameron (Goulburn Valley Grammar School)
- Park, Gemma (Billanook College Ltd)
- Parrott, Ry (Ballarat Grammar)
- Paz, Shalisa (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Perera, Shefani (Genazzano F.C.J. College)
- Phang, Yii-Huei (Glen Waverley Secondary College)
- Philip, Anna (Lauriston Girls School)
- Popa, Julia (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Portwood, John (Yarra Valley Grammar School)
- Rafail, Andrea (Macrobertson Girls High School)
- Rana, Raghav (John Monash Science School)
- Rao, Khushbakhat (Macrobertson Girls High School)
- Rapisarda, Gloria (St Monica's College)
- Renehan, Alexander (Xavier College)
- Riccioni, Jacqueline (Doncaster Secondary College)
- Roberts, Samuel (Lavalla Catholic College)
- Sadauskas, Tomas (Melbourne High School)
- Schneider, Selina (Firbank Grammar School)
- Scholten, Sam (Northcote High School)
- Sexton, Alexandra (Siena College)
- Shen, Yun Ting (John Monash Science School)
- Shirra-Gibb, Liam (Suzanne Cory High School)
- Simpson, James (Ballarat Clarendon College)
- Sinha, Amber (Macrobertson Girls High School)
- Sitzler, Grace (Loreto Mandeville Hall)
- Smith, Madeleine (Loreto Mandeville Hall)
- Son-Le, Teckha (Balwyn High School)
- Spencer, Georgia (Caulfield Grammar School)
- Spurio, Jessica (Genazzano F.C.J. College)
- Stephen, Andrew (Haileybury College)
- Stevens, Nicholas (Melbourne High School)
- Su, Sandy (Macrobertson Girls High School)
- Tat, Karen (Sacre Coeur)
- Taylor, Matthew (Trinity Grammar School)
- Teah, Amelia (Glen Waverley Secondary College)
- Tripaydonis, Kate (Star of The Sea College)
- Van Diepen, Bridgette (Nossal High School)
- Vermeulen, Michela (Catholic Regional College Sydenham)
- Wang, Gan (Glen Waverley Secondary College)
- Wang, Yaqi (Macrobertson Girls High School)
- Weaver, Sophie (The Geelong College)
- Webster, Emily (Flinders Christian Community College)
- Wei, William (Rosehill Secondary College)
- Weigall, Laura (Ballarat Grammar)
- Wong, Hin Sum (The Geelong College)
- Wong, Julian (Melbourne High School)
- Wong, Victoria (Glen Waverley Secondary College)
- Wu, Maggie (Nossal High School)
- Yazdi, Farzan (Simonds Catholic College)
- Yu, Matthew (University High School)
- Zhu, Lisa (Presbyterian Ladies' College)
41 (176 total)
- Abe, Thomas (Catholic College Bendigo)
- Abuqlam, Mustafa (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Ajinkya, Tanvi (Glen Waverley Secondary College)
- Alexander, Lucia (St Joseph's College Echuca)
- Andrabi, Mah Noor (Balcombe Grammar School)
- Anstey, Luke (Newhaven College)
- Apostolakos, Caterina (Siena College)
- Ayers, Helena (Northcote High School)
- Ballerini, Ella (Shelford Girls' Grammar)
- Barnes, Ashley (St Paul's Anglican Grammar School)
- Barry, Max (Ballarat Clarendon College)
- Beaumont, Rachael (Star of The Sea College)
- Bernardini, Ethan (Marcellin College)
- Bianco, Matthew (Marcellin College)
- Biviano Dinges, Alexander (Emmaus College)
- Bloom, Joseph (Leibler Yavneh College)
- Bodin, Tessa (Canterbury Girls Secondary College)
- Brecely, Lucy (Luther College)
- Breeze, Jasmine (Koonung Secondary College)
- Bregazzi, Madeline (Avila College)
- Broadway, Jayson (Mentone Grammar School)
- Brown, Georgia (Trinity Grammar School)
- Burns, Emma (Sacred Heart College Geelong)
- Cacic, Jaimee (St Helena Secondary College)
- Cameron, Matthew (University High School)
- Camilleri, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Campagna, Pia (Our Lady of Mercy College)
- Cao, Linghui (Presbyterian Ladies' College)
- Carney, Teagan (Distance Education Centre Victoria)
- Carpinteri, Adam (Marcellin College)
- Chan, Yik Wah (Nossal High School)
- Chau, Chelsea (St Columba's College)
- Chhun, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Choong, Christine (Box Hill High School)
- Chowne, Emily (University High School)
- Chuo, Chung Yuan (John Monash Science School)
- Clarke, Erica (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Clarke, Oliver (St Michael's Grammar School)
- Collins, Isobel (Glen Waverley Secondary College)
- Cosgrave, Patrick (Ballarat Clarendon College)
- Cunningham, Sophie (St Monica's College)
- Davies, Jamie (St Helena Secondary College)
- Decru, Madeline (Luther College)
- Donegan, Madeline (Catholic College Bendigo)
- Dymke, Elise (Luther College)
- Eggleton, Zoe (Lilydale High School)
- Ekanayake, Tara (John Monash Science School)
- Elhage, Stephanie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Esler, Samuel (Emmaus College)
- Farrow, Nicholas (Brighton Grammar School)
- Farthing, Hannah (Catholic College Wodonga)
- Feary, Hugh (Girton Grammar School Ltd)
- Frith, Catherine (Ruyton Girls' School)
- Gage, Erica (Box Hill High School)
- Gould, Madeline (John Monash Science School)
- Grant, Tamali (Mckinnon Secondary College)
- Greco, Emily (Billanook College Ltd)
- Guo, Nina (Trinity Grammar School)
- Ha, Vi (Suzanne Cory High School)
- Hanif, Quratulann (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Hendley, Michael (Ringwood Secondary College)
- Ho, Klare (Glen Waverley Secondary College)
- Hone, Holly (Toorak College)
- Hotchin, Kelly (Ballarat Grammar)
- Houlden, Bridget (Catholic College Bendigo)
- Hsieh, Chia-Hsin (Presbyterian Ladies' College)
- Hudspeth, Naomi (Siena College)
- Hunter, Chelsea (Santa Maria College)
- Hutchinson, Elise (St Margarets School)
- Ip, James (John Monash Science School)
- Jakrzewski, Kamil (Point Cook Senior Secondary College)
- Jambu, Dheepthi (Nossal High School)
- Jin, Louise (Nossal High School)
- Jorgensen, Eleanor (Northcote High School)
- Josephides, Catya (Loreto Mandeville Hall)
- Kanesaretnam, Agilan (Glen Waverley Secondary College)
- Kaur, Anika-Raam (Nossal High School)
- Kaye, Samuel (Waverley Christian College)
- Kelly, Andrew (Salesian College)
- Kho, Bethany (John Monash Science School)
- Kirwan, Caitlyn (Newhaven College)
- Knight, Annabelle (Loreto Mandeville Hall)
- Kwatra, Rahul (Ringwood Secondary College)
- Lamba, Tushita (Macrobertson Girls High School)
- Langley, Erin (Northcote High School)
- Latorcai, Katherine (Korowa Anglican Girls' School)
- Leask, Erina (Our Lady of Sion College)
- Lee, Jonathan (Mckinnon Secondary College)
- Lee, Kah-Sheng (University High School)
- Leppert, Katrina (Shelford Girls' Grammar)
- Li, Jenny (Methodist Ladies College)
- Liang, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Lim, Tiffany (Glen Waverley Secondary College)
- Liu, Isabella (Macrobertson Girls High School)
- Liu, Jack (Melbourne High School)
- Macfarlane, Rachel (Genazzano F.C.J. College)
- Mackenzie, Chloe (Sacre Coeur)
- Manger, Teagan (St Helena Secondary College)
- Marchione, Loredana (Methodist Ladies College)
- Mascitti, Laura (Our Lady of Sion College)
- Mcconville, Calum (Trinity Grammar School)
- Mcgregor, Alice (The Geelong College)
- Mcintosh, Robert (Carey Baptist Grammar School)
- Mcnab, Kirsten (Ballarat Grammar)
- Mcqueen, Sophie (Firbank Grammar School)
- Mitsios, Gregory (Northcote High School)
- Munasinghe, Ama (Mount Waverley Secondary College)
- Mushin, Ella (The King David School- Senior School)
- Ng, Allysia (Donvale Christian College)
- Nguyen, Julia (Academy of Mary Immaculate)
- Nguyen, Peter (Melbourne High School)
- O'Dolan, Ella (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- O'Neill, Dylan (Mount Lilydale Mercy College)
- Parker, Isaac (Ballarat Clarendon College)
- Parsons, Yiannis (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Paterno, Joel (St Bede's College)
- Paton, Kirsten (Camberwell High School)
- Patsouris, Agathy (Strathmore Secondary College)
- Patten, Emily (Melbourne Girls Grammar)
- Peacock, Nicole (Sacred Heart College Geelong)
- Peng, Vinson (Camberwell Grammar School)
- Pennings, Allan (Blackburn High School)
- Perera Kimmantudawage, Sachini (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Phelan, Olivia (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Pollock, Lauren (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Qian, Shinian (Firbank Grammar School)
- Quig, Annelise (Shelford Girls' Grammar)
- Rao, Meiting (Ivanhoe Grammar School)
- Reardon, Emma (Methodist Ladies College)
- Reefman, Emily (Lilydale High School)
- Rehberg, Ondrea (Catholic College Bendigo)
- Richards, Elise (Sacre Coeur)
- Richards, Oliver (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Rigby, Naomi (Bendigo Senior Secondary College)
- Riordan, Georgia (Mckinnon Secondary College)
- Robertson, Lauren (Luther College)
- Rosenstein, Julian (Mckinnon Secondary College)
- Ross, Emily (Northcote High School)
- Ryan, Martin (St Patrick's College)
- Samo, Chanel (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Sanford, Aaron (Mckinnon Secondary College)
- Sayers, Marc (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Seiffert, Jacqueline (Saint Ignatius College Geelong)
- Sequeira, Serene (Killester College)
- Sethi, Aarushi (Suzanne Cory High School)
- Seychell, Simren (Ivanhoe Grammar School)
- Shaw, Meghan (Brighton Secondary College)
- Shi, Jane (Macrobertson Girls High School)
- Sist, Imogen (Firbank Grammar School)
- Smart, Caitlin (Mercy Regional College Camperdown)
- Smith, Alice (University High School)
- Soulsby, Patricia (Kilbreda College)
- Sreedhar, Nagasuma (Mentone Girls' Secondary College)
- Staaf, Olivia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Stanceski, Kristian (Plenty Valley Christian College)
- Starr, Rosemary (Lauriston Girls School)
- Stenos, Anastasia (Our Lady of Sacred Heart College)
- Sullivan, Marlo (Mckinnon Secondary College)
- Suresh, Rithvik (Nossal High School)
- Tan, Henry (Scotch College)
- Tennant, Tori (St Paul's Anglican Grammar School)
- Tran, Victor (Melbourne High School)
- Tran, William (Nossal High School)
- Tsigaras, Zac (Scotch College)
- Tyagi, Asvin (John Monash Science School)
- Ung, Hilary (Nossal High School)
- Van Haandel, Adam (St Kevin's College Toorak)
- Vandenberg-Pitt, Ella (St Catherine's School)
- Vorsovskii, Joshua (Mckinnon Secondary College)
- Vu, Tony (Melbourne High School)
- Whittington, Emma (Clonard College)
- Wiles, Elizabeth (Girton Grammar School Ltd)
- Yip, Sui Wah (Melbourne High School)
- Young, Clayton (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zaghlool, Kareem El-Deen (Melbourne High School)
- Zhang, Raymond (Melbourne High School)
40 (226 total)
- Adair, Madelaine (Mentone Girls' Secondary College)
- Adams, Zoe (Mooroolbark College)
- Ahad, Marvad (Mill Park Secondary College)
- Alahakoon, Navya (Presbyterian Ladies' College)
- Alcan, Isil (Sirius College - Keysborough Campus)
- Amerena-Cowie, Sophia (Lauriston Girls School)
- Andrew, Emily (Methodist Ladies College)
- Apte, Judith (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Arnold, Alexander (Salesian College)
- Au, Michael (Simonds Catholic College)
- Baden, Joel (Melbourne Grammar School)
- Baker, Thomas (Frankston High School - VCE Campus)
- Bartlett, Jessie (Camberwell High School)
- Beljic, Milica (Dandenong High School)
- Bellesis, Katrina (Firbank Grammar School)
- Bellew, Sean (Northcote High School)
- Bethune, Ruby (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Bezzina, Stephanie (Strathmore Secondary College)
- Birch, Elizabeth (Maribyrnong Secondary College)
- Bird, Kirsten (Box Hill High School)
- Birk, Charles (Geelong Grammar School)
- Bituin, Edward (Simonds Catholic College)
- Boehringer, Elyse (Victory Lutheran College)
- Bone, Janelle (Marist Sion College)
- Borsaru, Maria (Shelford Girls' Grammar)
- Boyd, Stuart (Mornington Secondary College)
- Briffa, Daniel (Thomas Carr College)
- Brooks, Katherine (Methodist Ladies College)
- Brooks, Shelby (Koo Wee Rup Secondary College)
- Brown, Alison (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Bullen, Matthew (Nossal High School)
- Callaghan, Emma (Billanook College Ltd)
- Carbery, Elena (Toorak College)
- Cartledge, Sophia (Canterbury Girls Secondary College)
- Carvalho, Yolanne (Academy of Mary Immaculate)
- Casey, Charlotte (Loreto Mandeville Hall)
- Cavalieri, Isabella (Ballarat Clarendon College)
- Chakma, Clarissa (John Monash Science School)
- Chau, Rachel (Gladstone Park Secondary College)
- Chen, Jessica (Our Lady of Sion College)
- Cheng, Rachel (Macrobertson Girls High School)
- Cheng, Yutong (Mentone Girls' Secondary College)
- Chi, Selena (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Chia, Benjamin (Glen Waverley Secondary College)
- Chow, Hugo (Scotch College)
- Christensen, Matthew (Xavier College)
- Chung, Wing (Mckinnon Secondary College)
- Clarke, Darcie (Firbank Grammar School)
- Cleary, Gabrielle (Northcote High School)
- Coleman, Monica (Methodist Ladies College)
- Colwell, Hugh (Mckinnon Secondary College)
- Cook, Rylee (Mentone Girls' Secondary College)
- Cormick, Ian (Box Hill High School)
- Cox, Genevieve (St Catherine's School)
- Crawley, Lauren (Maranatha Christian School)
- Cunningham, Nicholas (St Bede's College)
- D'Lima, Shayne (Melbourne High School)
- D'Souza, Adele (Loreto Mandeville Hall)
- D'Souza, Judy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- D'Souza, Kristos (Mazenod College)
- Dalbosco, Olivia (Loreto Mandeville Hall)
- Daly, Thomas (Xavier College)
- Dean, Jack (Kardinia International College)
- Derera, Halley (Firbank Grammar School)
- Di Valentine, Jasmine (Mater Christi College)
- Dooley, Patrick (Xavier College)
- Douglas, Benjamin (Scotch College)
- Duerden, Matt (Monivae College)
- Dyson-Berry, Hannah (Mildura Senior College)
- Evans, Jessica (Newhaven College)
- Falkiner-Rose, Zara (St Michael's Grammar School)
- Fendyk, Jayne (Bellarine Secondary College)
- Fitzpatrick, Mairead (St Columba's College)
- Fogarty, Danielle (St Brigid's College)
- Forster, Ellen (Goulburn Valley Grammar School)
- Fraser, James (Scotch College)
- Gardiner, Gemma (Firbank Grammar School)
- George, Sheryl (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Giles, Sammara (John Paul College)
- Goh, Teagan (Nossal High School)
- Goldsack, Andrew (The Geelong College)
- Golub, Katherine (Star of The Sea College)
- Gurr, Zoe (University High School)
- Gwee, Wea (Toorak College)
- Hammond, Mikaela (Koonung Secondary College)
- Han, Adeline (Macrobertson Girls High School)
- Hang, Trevor (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Harper, Benjamin (University High School)
- Harrison, Lucinda (Braemar College)
- Hogg, James (University High School)
- Hollows, Elisa (Canterbury Girls Secondary College)
- Hope, Jade (St Paul's Anglican Grammar School)
- Horwood, Daniel (Mount Alexander 7-12 College)
- Howell, Georgia (Ballarat High School)
- Hu, Joseph (Scotch College)
- Hu, Sheng Ye (Macrobertson Girls High School)
- Hua, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Huang, Yi Ling (Presbyterian Ladies' College)
- Hudson, Joshua (Melbourne High School)
- Huiswaard, Joanna (Luther College)
- Incerti-Zapedowski, Nina (Camberwell High School)
- Isaraj, Glend (Melbourne High School)
- Ivec, Nicola (Kardinia International College)
- Jagoda, Chamath (Glen Waverley Secondary College)
- Jakanovski, Philip (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Javed, Zunaira (Elwood College)
- Jayasekera, Rani (Girton Grammar School Ltd)
- Jayawardhena, Naveen (Glen Waverley Secondary College)
- Karovic, Merjem (Minaret College)
- Kaur, Bavleen (St Monica's College)
- Kitanovic, Vasilisa (Kew High School)
- Kong, Charmaine (Canterbury Girls Secondary College)
- Kong, Wei (Box Hill High School)
- L'Estrange-Stranieri, Elan (Distance Education Centre Victoria)
- Lai, Maurice (Camberwell Grammar School)
- Lam, Alana (Killester College)
- Lam, Garwah (Melbourne High School)
- Le, Johanna (Nazareth College)
- Lee, Hok Him (Glen Waverley Secondary College)
- Lee, Samuel (Glen Waverley Secondary College)
- Leembruggen, Elizabeth (Star of The Sea College)
- Leslie-Goldstraw, Eva (Ballarat Grammar)
- Li Ting Tung, Amy (Beaconhills College - Pakenham)
- Lickliter, Conor (Melbourne High School)
- Lim, Natalie (Macrobertson Girls High School)
- Lim, Netania (Mount Waverley Secondary College)
- Lin, Hongzheng (Mckinnon Secondary College)
- Lomazov, Ross (The King David School- Senior School)
- Lovass, Melanie (John Paul College)
- Luy, Calvin (Haileybury College)
- Ma, Sandy (Killester College)
- Mainwaring, Isabella (Geelong Grammar School)
- Massey, Jane (The Peninsula School)
- Mcclelland, Joseph (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mccombe, Carl (Casterton Secondary College)
- Mccormack, Alana (St Catherine's School)
- Mccrorie, Sarah (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Mckay, Isabelle (Assumption College)
- Mcnamara, Chloe (Mount Waverley Secondary College)
- Mcvilly, Isobel (Sacred Heart College Geelong)
- Meuwly, Rachel (Heritage College - officer Campus)
- Miccio, Maddison (Galen College)
- Mileo, Carla (Ruyton Girls' School)
- Mischler, Bryanna (St Margarets School)
- Mitchell, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Mohammad, Zayd (Suzanne Cory High School)
- Mulvogue, Hollie (Our Lady of Sion College)
- Nakhl, Azar (University High School)
- Nasimi, Salma (Minaret College)
- Ng, Nicholas (Wesley College)
- Nguyen, Hiep Anh (Melbourne High School)
- Noy, Brittany (Wantirna College)
- Orlando, Julia (Bayview College)
- Panahianpour, Sara (Melbourne Girls' College)
- Parkinson, Ashleigh (St Helena Secondary College)
- Perera, Nisura (The Knox School)
- Phillips, Victor (Swinburne Senior Secondary College)
- Piakis, Elena (Melbourne Girls' College)
- Poletta, Paolo (St Bede's College)
- Port, Kieran (Trinity Grammar School)
- Potenza, Lauren (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Price, Oliver (Braemar College)
- Puah, Alethea (Balwyn High School)
- Ranger, Laura (Assumption College)
- Reid, Judith (Doncaster Secondary College)
- Rex, Albert (Northcote High School)
- Rodgers, Darcy (John Monash Science School)
- Rose, Hamish (Mckinnon Secondary College)
- Roth, Justin (Plenty Valley Christian College)
- Royse, Fiona (Eltham College)
- Sack, Ryan (Glen Waverley Secondary College)
- Sakhatovska, Iryna (Siena College)
- Saward, Jacqueline (Oxley Christian College)
- Scott, Isabella (Lavalla Catholic College)
- Scott, Lachlan (Ivanhoe Grammar School)
- Seery, Sarah (Bendigo Senior Secondary College)
- Seychell, Raushaan (Ivanhoe Grammar School)
- Shagarai, Ahmed (Werribee Secondary College)
- Shah, Karan (Melbourne High School)
- Sharma, Abhipree (Mckinnon Secondary College)
- Sharma, Natasha (Macrobertson Girls High School)
- Shelley, Guy (Vermont Secondary College)
- Shi, Nellie (Buckley Park College)
- Soden, Lucy (Canterbury Girls Secondary College)
- Song, Justin (Scotch College)
- Stewart, Natalie (Mentone Girls' Secondary College)
- Strong, Erin (Geelong Grammar School)
- Sun, Luey (Melbourne High School)
- Suresh Babu, Aishwaryaa (Suzanne Cory High School)
- Susastro, Kevin (Nazareth College)
- Sycamnias, Tamara (Ballarat Clarendon College)
- Sykes, Stephanie (Luther College)
- Symons, Stephanie (Williamstown High School)
- Tan, Ian (Melbourne High School)
- Tan, Renee (The Peninsula School)
- Tang, Vickie (Presbyterian Ladies' College)
- Taylor, Dyan (Trinity Grammar School)
- Thach, Bothidah (Nossal High School)
- Thornton, Cicely (Firbank Grammar School)
- Thornton, Emma (Koonung Secondary College)
- Tong, Li Ying (Macrobertson Girls High School)
- Tra, Tiffany (John Monash Science School)
- Turnbull, Harry (Geelong Grammar School)
- Venkatesh, Vigneshwar (Melbourne High School)
- Vo, Jessica (Our Lady of Sacred Heart College)
- Walker, Bridget (Williamstown High School)
- Wallace, Sophie (Corryong College)
- Waters, Niamh (Methodist Ladies College)
- Welsh, Molly (Siena College)
- Wijeyekoon, Dessana (Sacre Coeur)
- Wilkinson, Courteney (Oxley Christian College)
- Williams, Scott (Parade College)
- Williamson, Torsten (Haileybury College)
- Willis, James (University High School)
- Wilson, Marion (Melbourne Girls Grammar)
- Wong, Hoi (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Wong, Lyang Shenz (University High School)
- Wong, Shou Qi (Vermont Secondary College)
- Woolrich, Julia (Trinity Grammar School)
- Worboys, Jaime (Firbank Grammar School)
- Wu, Damien (Melbourne Grammar School)
- Yan, Christopher (Wantirna College)
- Yang, Alexander (Scotch College)
- Young, Gerard (St Bernard's College)
- Youssef, Nicole (Haileybury Girls College)
- Zigomanis, Sian (Methodist Ladies College)