Chemistry (788 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.60 | 49.20 | 48.80 | 48.40 | 48.00 | 47.20 | 46.40 | 45.60 | 44.80 | 44.00 |
50 (30 total)
- Beaumont-Kelly, Henry (The Geelong College)
- Blackshaw, Lucinda (Melbourne Girls Grammar)
- Chiang, William (Melbourne Grammar School)
- Chua, Alexander (Ballarat Grammar)
- Drummond, Kate (Glen Waverley Secondary College)
- Fitzgerald, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Fletcher, Calvin (John Monash Science School)
- Halat, Peter (St Francis Xavier College)
- Jayakody, Wenush (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Jiang, Ri Chi (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Khalid, Aafreen (Ballarat Grammar)
- Ma, Norine (Braybrook College)
- Matley, Chelsea (Macrobertson Girls High School)
- Mcdonald, Jack (Kerang Technical High School)
- O'Meara, Katelyn (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Ong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Parkinson, Nicholas (Mckinnon Secondary College)
- Patel, Aayush (Melbourne High School)
- Purves, Harrison (Camberwell Grammar School)
- Sharma, Anushka (Mill Park Secondary College)
- Singh, Harmanjot (Wanganui Park Secondary College)
- Sun, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tan, Joelle (Korowa Anglican Girls' School)
- Tu, Samuel (Melbourne High School)
- Wang, Carl (Melbourne High School)
- Wang, Jingqi (Balwyn High School)
- Xie, Cheng (John Monash Science School)
- Yan, Richard (Scotch College)
- Zhao, Jiaxi (Camberwell Grammar School)
- Zhu, Victor (Mount Waverley Secondary College)
49 (7 total)
- Du, Frank (Suzanne Cory High School)
- Long, Jin Tong (Shelford Girls' Grammar)
- Mui, Janice (Macrobertson Girls High School)
- Phan, Steven (Scotch College)
- Rodrigo, Vishwantha (Mazenod College)
- Zhao, Jingyu (Vermont Secondary College)
- Zhou, Jason (Nossal High School)
48 (24 total)
- Bell, Quentin (Scotch College)
- Brasher, Thomas (De La Salle College)
- Chandler, Alistair (Christian College Institute of Senior Education)
- De Pasquale, Cassandra (Kardinia International College)
- Dendrinos, Evangelia (Mentone Girls' Grammar School)
- Du, Maggie (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Duke, Thomas (Girton Grammar School Ltd)
- Elsner, Tahli (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hayman, Gabrielle (Bialik College)
- Jiang, Jeffrey (Brighton Grammar School)
- Lim, Gillian (Ruyton Girls' School)
- Luo, Lingrui (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Metha, Benjamin (Melba College Senior Campus)
- Nguyen, Le Van Khanh (The Peninsula School)
- Park, Joo Chan (Trinity Grammar School)
- Phan, Hoang Minh Tam (The Peninsula School)
- Phipat, Phadon (Trinity Grammar School)
- Ritter, Alexander (Scotch College)
- Scholz, Sarah (University High School)
- Sharman-Smith, Jonty (Mckinnon Secondary College)
- Tritt, Alexander (Mckinnon Secondary College)
- Wang, Andrew (Melbourne High School)
- Weeden, Charlie (Melbourne Grammar School)
- Wen, Dingchen (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
47 (24 total)
- Batten, Aidan (Xavier College)
- Bennett, Rhys (Tintern Schools)
- Chen, Fiona (Nossal High School)
- Cocks, Renee (Toorak College)
- Cui, David (Balwyn High School)
- Hadzakis, Stefanos (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Howlett, Nathan (Brentwood Secondary College)
- Lam, Nhat Hung (The Peninsula School)
- Li, Jackie (University High School)
- Liu, Kelvin (Kardinia International College)
- Liu, Zhengyang (Scotch College)
- Mahdavian, Narges (Caulfield Grammar School)
- Megele, Jack (John Monash Science School)
- Nash, Lucas (Trinity Grammar School)
- Nghiem, Tuong-Vi (University High School)
- Phan, Minh Duc (The Peninsula School)
- Rafaniello, Alex (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sadauskas, Tomas (Melbourne High School)
- Shu, Mel (Melbourne Grammar School)
- Thompson, Jordan (Casey Grammar School)
- Tovey Crutchfield, Emma (Melbourne Girls Grammar)
- Turek, Evelyn (Firbank Grammar School)
- Wan, Anna (Presbyterian Ladies' College)
- Wang, Kevin (Scotch College)
46 (41 total)
- Aitken, Chelsea (Belmont High School)
- Anagnostou, Lukas (Ivanhoe Grammar School)
- Asahina, Adon (Princes Hill Secondary College)
- Au, Joanne (Macrobertson Girls High School)
- Carmichael, Jai (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Cheng, Jeremy (Camberwell Grammar School)
- Chin, Mary Kee Whye (Presbyterian Ladies' College)
- Cirnigliaro, Frank (Balwyn High School)
- Colman, Paul (Scotch College)
- Cooper, Timothy (Padua College)
- Coxhill, Ashlea (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- De Losa, Tamara (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Doherty, Zakary (Monivae College)
- Dunn, Samuel (Mckinnon Secondary College)
- Everist, Isabelle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Field, Bernard (Patterson River Secondary College)
- Gasser, Yvette (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Goh, Kai-Yang (Camberwell Grammar School)
- Hsu, Tai-Ying (Loyola College)
- King, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Lam, Sin Nga (Balwyn High School)
- Le, Kim Long (Nossal High School)
- Liyanage, Dinuk (Glen Waverley Secondary College)
- Lourey, Henry (Camberwell Grammar School)
- Lowe, Ryan (Ballarat Grammar)
- Ly, Stephanie (John Monash Science School)
- Mohammed, Abdul Rahman (John Monash Science School)
- Nambiar, Anjali (Mentone Girls' Grammar School)
- Nguyen, Long (Parade College)
- Parker, Ryan (Mount Evelyn Christian School)
- Paterson, Alexandra (Melbourne Girls Grammar)
- Shih, Tiffany (Presbyterian Ladies' College)
- Sloan, William (Mount Waverley Secondary College)
- Stuart, Robert (Carey Baptist Grammar School)
- Sujana, Audilia (Waverley Christian College)
- Tan, Gloria (John Monash Science School)
- Tsigaras, Loukas (Northcote High School)
- Weng, Alastair (St Michael's Grammar School)
- Yu, Matthew (University High School)
- Yu, Natalie (Macrobertson Girls High School)
- Zhou, Warren (Penleigh and Essendon Grammar School)
45 (54 total)
- Anagnostou, Oliver (Ivanhoe Grammar School)
- Anton, Michael (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Brotchie, Jacqueline (Yarra Valley Grammar School)
- Cameron, William (Scotch College)
- Chan, Quillan (Scotch College)
- Chen, Henry (Balwyn High School)
- Chen, Sally (Methodist Ladies College)
- Chew, Amy (Macrobertson Girls High School)
- Chin, Khin Sheng (University High School)
- Chua, Edward (Haileybury College)
- Coleman, Chloe (University High School)
- D'Souza, Nathan (Salesian College)
- De Rango, Monica (Avila College)
- Deb, Seema (Catholic College Wodonga)
- Dove, Thomas (Rosehill Secondary College)
- Elkington, Ted (Wodonga Senior Secondary College)
- Ferrier, Henry (Sale College)
- Francis, Lauren (Sacred Heart College Geelong)
- Giagoudakis, Christopher (Huntingtower School)
- Grooby, Ethan (Blackburn High School)
- Guo, Nina (Ruyton Girls' School)
- Ieong, Sharon (Balwyn High School)
- Jin, Rui (University High School)
- Jones, Callan (Haileybury College)
- Laghigna, Mason (St Bernard's College)
- Lau, Terence (Camberwell Grammar School)
- Lazareva, Nadya (Mentone Girls' Secondary College)
- Lu, Derek (Caulfield Grammar School)
- Lu, Patrick (Camberwell Grammar School)
- Luong, Andrew (Caroline Chisholm Catholic College)
- Macdowall, Jayden (Vermont Secondary College)
- Mahesan, Rebecca (Mount Waverley Secondary College)
- Mitchell, Kaih (St Bede's College)
- Moodie, Connor (Camberwell Grammar School)
- Ng, Allysia (Donvale Christian College)
- Nomikoudis, Maria (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- O'Brien, William (Xavier College)
- Paguio, Pearl (Ruyton Girls' School)
- Pallasis, James (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Patel, Dhanushree (John Monash Science School)
- Pryor, Robert (Colac Secondary College)
- Rome, Campbell (Scotch College)
- Sanson, Amy (Catholic College Bendigo)
- Shell, Daniel (Mount Scopus Memorial College)
- Skoraczynski, Dariusz (Marcellin College)
- Stanhope, Daniel (Donvale Christian College)
- Surendran, Sujan (Scotch College)
- Urokohara, Anna (Assumption College)
- Venkatesh, Vigneshwar (Melbourne High School)
- Webster, Sarah (Ivanhoe Grammar School)
- Wells, Fraser (Camberwell Grammar School)
- Xenos, Athan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Zagame, James (Scotch College)
- Zhong, Mason (Melbourne High School)
44 (73 total)
- Balasooriya, Roshini (Macrobertson Girls High School)
- Balia, Luke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Barnhill, Andrew (Yarra Valley Grammar School)
- Bigelow, Juliet (Geelong Grammar School)
- Blight, Thomas (John Monash Science School)
- Changrani, Krisha (Lauriston Girls School)
- Chao, Joshua (Brentwood Secondary College)
- Cheok, Tim Shaun (Wesley College Glen Waverley Campus)
- D'Amore, Matthew (St Monica's College)
- Dam, Elton (Caulfield Grammar School)
- Dinh, Joseph (Melbourne High School)
- Elliott, Lily (Melbourne Girls Grammar)
- Foo, Kit Ming (Glen Waverley Secondary College)
- Foord, Joshua (Ballarat Grammar)
- Ford, Isabella (Padua College)
- Fox, Euan (Haileybury College)
- Goni, Sherihan (Macrobertson Girls High School)
- Gourley, Katherine (St Paul's Anglican Grammar School)
- Haryono, Ian (Glen Waverley Secondary College)
- He, Yunxu (Melbourne High School)
- Herrington, Alexandra (Methodist Ladies College)
- Hewes, Joanna (John Monash Science School)
- Hu, Jeremy (Scotch College)
- Jiang, Alice (Macrobertson Girls High School)
- Karam, Daniel (Aitken College)
- Kudagama, Neth (Melbourne High School)
- Kuek, Timothy (Xavier College)
- Lam, Richard (Melbourne High School)
- Lane, Emma (Flinders Christian Community College)
- Lee, Daniel (Gippsland Grammar - Senior)
- Lim, Avy (Glen Waverley Secondary College)
- Lit, Cherine (University High School)
- Lo, Stacey (Presbyterian Ladies' College)
- Lowe, Robert (Box Hill High School)
- Mao, Michael (Scotch College)
- Mason, Keegan (Ballarat Clarendon College)
- Mika, Claire (Bendigo Senior Secondary College)
- Nachabe, Omar (East Preston Islamic College)
- Nakase, Kaori (John Monash Science School)
- Nazeem, Kerollous (Balwyn High School)
- Nevile, Oliver (University High School)
- Nguyen, Kim (Balwyn High School)
- Nguyen, Nicola (University High School)
- Nguyen, Thu Thao (Mill Park Secondary College)
- O'Callaghan, Liam (De La Salle College)
- O'Farrell, Xavier (Loyola College)
- Pavlidis, Pollyanna (Melbourne Girls Grammar)
- Ponte, Oliver (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Post, Joseph (Kew High School)
- Rawlings, Isabella (Wantirna College)
- Reddy, Krisha (Waverley Christian College)
- Risbey, Edward (Melbourne Grammar School)
- Robertson, Patrick (Mentone Grammar School)
- Rogers, Nathan (Melton Christian College)
- Scheerlinck, Tamika (University High School)
- Sellahewa, Ravindu (Balwyn High School)
- Snell, Matthew (Notre Dame College)
- Soon, Marcus (Melbourne Grammar School)
- Taylor, Kieran (John Monash Science School)
- Teh, Jeremy (Scotch College)
- Thompson, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Trainor, Jameson (St Bernard's College)
- Vo, Mai Linh (The Peninsula School)
- Voss, Jan (Scotch College)
- Vuckovic, Thomas (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wang, Dorothy (Macrobertson Girls High School)
- Wenig, Michelle (Leibler Yavneh College)
- Wong, Evangeline (Vermont Secondary College)
- Wong, Hoi (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Yang, Kevin (Melbourne High School)
- Young, Jackson (Brighton Secondary College)
- Zamir, Maya (Mckinnon Secondary College)
- Zhong, Connie (Macrobertson Girls High School)
43 (90 total)
- Amarasekara, Pamashi (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Amarasinghe, Mevani (St Margarets School)
- Arya, Daanish (John Monash Science School)
- Barman, Goutami (Box Hill High School)
- Barresi, Adam (Gladstone Park Secondary College)
- Carasavidis, Georgio (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chan, Ming Him (John Monash Science School)
- Cheung, Fiona (Overnewton Anglican Community College)
- Chong, Stephanie (Donvale Christian College)
- Cox-Livingstone, Marni (Maffra Secondary College)
- Cox, Jessie (Goulburn Valley Grammar School)
- Dao, Quoc Ngoc Thang (Kew High School)
- Dowling, Mark (Xavier College)
- Dwyer, Gabriel (Princes Hill Secondary College)
- Flores, Karl (Emmaus College)
- Franich, Rheana (Our Lady of Mercy College)
- Gan, Joscelyn (East Doncaster Secondary College)
- Garnish, Sarah (St Margarets School)
- Giang, Norman (Scotch College)
- Golod, Aharon (Melbourne High School)
- Goode, Liora (John Monash Science School)
- Harris, Thomas (Ballarat Clarendon College)
- He, Jonathan (University High School)
- Ho, Claudia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Ho, Grace (Nossal High School)
- Huang, Kevin (Scotch College)
- Huang, Tess (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Ip, James (John Monash Science School)
- Jayasuriya, Sachinee (University High School)
- Katerelos, Gabriel (Xavier College)
- Kazi, Tanzina (St Joseph's College Mildura)
- Keall, Benjamin (Ballarat Grammar)
- Kelderman, Cormac (Ballarat Clarendon College)
- Kwok, Calvin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Ladson, Macalister (Edinburgh College (Secondary))
- Lee, Dean (Scotch College)
- Li, Kevin (Box Hill High School)
- Li, Leslie (Overnewton Anglican Community College)
- Li, Mandy (Nossal High School)
- Lim, Sean (Balwyn High School)
- Lin, Rebecca (Viewbank College)
- Lin, Sebastian (Loyola College)
- Lo, Fiona (Macrobertson Girls High School)
- Lock, Hayley (Eltham College)
- Low, Sarah (University High School)
- Lu, Jenny (Caulfield Grammar School)
- Ly, Patrick (Balwyn High School)
- Mah, Melissa (John Monash Science School)
- Mcfarlane, Zac (Catholic College Wodonga)
- Mcphee, David (Christian College Institute of Senior Education)
- Morgan, Steven (Box Hill High School)
- Morrison, Fergus (Geelong Grammar School)
- Newton, Chelsea (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ngew, Ling Wei (Macrobertson Girls High School)
- Ngo, Christopher (Nossal High School)
- Nguyen, Thomas (Mazenod College)
- Noyahr, John (Salesian College)
- O'Callaghan, Luke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Park, Joo Un (Trinity Grammar School)
- Peart, Leticia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Ponnampalam, Shalini (Ruyton Girls' School)
- Ranasinghe, Dhilini (Macrobertson Girls High School)
- Richards, Aaron (St Michael's Grammar School)
- Robertson, Molly (University High School)
- Ryan, Georgina (Genazzano F.C.J. College)
- Safe, Liam (Yarra Valley Grammar School)
- Saville, James (Scotch College)
- Scalzo, Michael (Xavier College)
- Schulz, Daniel (Benalla P-12 College)
- Senarath, Sachintha (Glen Waverley Secondary College)
- Shekibi, Manizha (Ashwood Secondary College)
- Shelley, Guy (Vermont Secondary College)
- Skoraczynski, Antoni (Marcellin College)
- Taing, Kimberley (Glen Waverley Secondary College)
- Tu, Yiran (Balwyn High School)
- Wang, Song (Scotch College)
- Weerakkody, Dumindu (Mazenod College)
- Wei, Chengeng (Vermont Secondary College)
- Winter, Sebastian (Braemar College)
- Wolstenholme, Peter (Distance Education Centre Victoria)
- Wong, Julian (Melbourne High School)
- Wong, Shou Qi (Vermont Secondary College)
- Xu, Deanne (Ruyton Girls' School)
- Xu, Peiyi (Korowa Anglican Girls' School)
- Yan, Natalie (Presbyterian Ladies' College)
- Zeng, Kevin (Melbourne High School)
- Zhong, Becky (Sacre Coeur)
- Zhou, Roger (Haileybury College)
- Zhu, Jeffrey (Balwyn High School)
- Zou, Di (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
42 (116 total)
- Abdi, Sara (Macrobertson Girls High School)
- Alon, Nadav (Mckinnon Secondary College)
- Amarasekera, Lankaji (Melbourne High School)
- Au, Michelle (Suzanne Cory High School)
- Benny, Nidhin (Nossal High School)
- Bhutiani, Paras (Nossal High School)
- Bolshinsky, Benjamin (Vermont Secondary College)
- Chandler, Catherine (Methodist Ladies College)
- Chee, Aaron (John Monash Science School)
- Costabile, Alisha (Gilson College)
- Costantino, Adrian (Aitken College)
- Dabboucy, Jasmin (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Deng, Yuanchen (Suzanne Cory High School)
- Dewapura, Suwandi (Presbyterian Ladies' College)
- Duong, Brian (Melbourne High School)
- Duong, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Evans, Hamish (St Michael's Grammar School)
- Feng, Danielle (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Field, Taylor (Scotch College)
- Fitzgerald, Zara (Genazzano F.C.J. College)
- Freeman, Thomas (Melbourne High School)
- Gan, Zhong Yan (Balwyn High School)
- Gay, Lachlan (Beaconhills College - Pakenham)
- Ge, Can (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Ghosh, Prerana (Glen Eira College)
- Gracias, Dylan (Monivae College)
- Guillaume, Stephane (Caulfield Grammar School)
- Gungor, Elif (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Guo, Joyce (Werribee Secondary College)
- Hsu, Hoai Anh (Maribyrnong Secondary College)
- Huang, John (Scotch College)
- Huang, Kevin (Glen Waverley Secondary College)
- Huang, Vincent (Haileybury College)
- Hull, Maxwell (Ashwood Secondary College)
- Hymer, Isobel (Wesley College)
- Ibrahim, Syed (Point Cook Senior Secondary College)
- Janetzki, Jett (Ivanhoe Grammar School)
- Jayasinghe, Phillip (Antonine College)
- Jin, Jiaqi (Methodist Ladies College)
- Jones, Michael (Highvale Secondary College)
- Kennedy, Cassandra (Frankston High School - VCE Campus)
- Kerr, Emma (Ashwood Secondary College)
- King, Lachlan (Monbulk College)
- Kriewaldt, Alexander (Yarra Valley Grammar School)
- Krishnananthan, Visakan (Melbourne High School)
- La Spina, James (Penleigh and Essendon Grammar School)
- La, Paul (Melbourne High School)
- Law, Chloe (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Le, Tommy (Melbourne High School)
- Lee, Wang Hei (Scotch College)
- Lefebvre, Nicholas (Xavier College)
- Leong, Celine (John Monash Science School)
- Li, Neuton (University High School)
- Lim, Kathryn (Macrobertson Girls High School)
- Ling, Susanna (Donvale Christian College)
- Liu, Qianru (Mount Waverley Secondary College)
- Liu, Xiaomin (University High School)
- Love, Jack (Benalla P-12 College)
- Lynch, David (Xavier College)
- Maida, Jack (Vermont Secondary College)
- Martono, Yovita Aprilia (Melbourne Girls' College)
- Mayer, Georgine (Methodist Ladies College)
- Mcgowan, Emily (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Mckay, Drewe (Santa Maria College)
- Mclean, Benjamin (Catholic College Bendigo)
- Mililli, Kate (Padua College)
- Mody, Simrun (St Monica's College)
- Monk, Cyrus (Drouin Secondary College)
- Mow, Wen Chun (Melbourne High School)
- Mulholland, Magnus (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Nakos, Octavia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Ng, Fiona (Nossal High School)
- Ng, Sophie Agatha (Presbyterian Ladies' College)
- Paik, Hyunwoo (Waverley Christian College)
- Paravizzini, Samuel (Marcellin College)
- Pensa, Marcus (Overnewton Anglican Community College)
- Pereira, Elena (Sacre Coeur)
- Phan, Gina (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Powles, Emma (Fintona Girls School)
- Rae, Robert (Melbourne High School)
- Rana, Raghav (John Monash Science School)
- Reid, Craig (Fountain Gate Secondary College)
- Sandhu, Vikramjit (Caroline Chisholm Catholic College)
- Sharma, Arun (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Sheng, Sunny (Presbyterian Ladies' College)
- Sleep, Nicholas (Mildura Senior College)
- Smith, Dirk (Caulfield Grammar School)
- So, Audree (Macrobertson Girls High School)
- Sowdon, Caitlin (Melbourne Girls' College)
- Stainsby, Andrew (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Stewart, Jack (Ballarat Grammar)
- Stuart, Alice (Haileybury Girls College)
- Sun, Luey (Melbourne High School)
- Tawfik, John (Haileybury College)
- Tibballs, Harry (Trinity Grammar School)
- Timi, Carla (Avila College)
- Toy, Braden (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Kim (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Nicholas (Newhaven College)
- Tripovich, Zoe (The Hamilton and Alexandra College)
- Twigg, Lachlan (East Loddon P-12 College)
- Vakkas, Anastasia (Korowa Anglican Girls' School)
- Wang, Harry (Balwyn High School)
- Wang, Hutian (Mckinnon Secondary College)
- Wang, James (Melbourne High School)
- Wang, Yunhan (Glen Waverley Secondary College)
- Watterson, Andrew (St Bede's College)
- Webb, Howard (Scotch College)
- Wittwer, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wong, Victor (Mount Waverley Secondary College)
- Wu, Damian (Melbourne High School)
- Wu, Jianan (Ballarat Clarendon College)
- Wu, Stephen (Camberwell Grammar School)
- Zhu, Lisa (Presbyterian Ladies' College)
- Zhu, Michael (Camberwell Grammar School)
- Zhu, Wendy (The Geelong College)
41 (151 total)
- Abbas, Teema (Fintona Girls School)
- Abdi-Hashi, Shirwa (Brunswick Secondary College)
- Alexander, Chloe (Genazzano F.C.J. College)
- Antolis, Adeline (University High School)
- Athan, David (Scotch College)
- Banneheke, Piyusha (Melbourne Grammar School)
- Bennett, Kyle (Goulburn Valley Grammar School)
- Bissett, Matilda (Melbourne Girls Grammar)
- Bodo, Victoria (Methodist Ladies College)
- Brooks, Riley (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Brown, Georgia (Ruyton Girls' School)
- Bulmer, Nicholas (Aquinas College)
- Chan, Alicia (Fintona Girls School)
- Chang, Tessie (Melbourne Girls Grammar)
- Chau, Kevin (Melbourne High School)
- Chau, Khiem (John Monash Science School)
- Chi, Anthony (Haileybury College)
- Chow, Ming Jae (Taylors Senior College)
- Chua, Sean (Vermont Secondary College)
- Chung, Karen (John Monash Science School)
- Clarke, Erica (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Clarke, Madeleine (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Coleman, Sophie (Sale College)
- Cooper, Nicholas (Vermont Secondary College)
- Cranston, Isobel (Kingswood College)
- D'Souza, Judy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Dipalma, Jonathon (Xavier College)
- Duong, Peter (Keilor Downs College)
- Edwards, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Ellinson, Rebecca (Leibler Yavneh College)
- Fasso, Jordan (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Fenn, Sarah (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Frost, Kellen (Orbost Secondary College)
- Fu, Yi-Xuan (Star of The Sea College)
- Fung, Jonah (Mount Waverley Secondary College)
- Grimwade, Olivia (Melbourne Girls Grammar)
- Guiney, Natalie (Beaconhills College - Pakenham)
- Gurnett, Jake (Rosebud Secondary College)
- Haikerwal, Jeevan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Hang, Trevor (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Harasgama, Shalini (John Monash Science School)
- Hardikar, Natasha (Macrobertson Girls High School)
- Hassan, Idile (Minaret College)
- He, Yushan (Carey Baptist Grammar School)
- Henkes-Younger, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Hoang, Andy (John Monash Science School)
- Honan, Julia (Melbourne Girls Grammar)
- Hong, Daniel (John Monash Science School)
- Hong, Deming (Suzanne Cory High School)
- Hu, Shi Yang (Haileybury College)
- Huang, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Huntley Antippa, Sophia (Melbourne Girls Grammar)
- Huynh, Tony (Mount Waverley Secondary College)
- Jayakody, Mahisha (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Jiang, Kerry (Mentone Girls' Grammar School)
- Jiang, Mona (Caulfield Grammar School)
- Jin, Zhuoqing (Mckinnon Secondary College)
- Jun, Christine (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kathriachchige, Ashan (Haileybury College)
- Katta, Kavya (John Monash Science School)
- Kaur, Gurleen (Nossal High School)
- Kay, Timothy (Scotch College)
- Keung, Charmian (Presbyterian Ladies' College)
- Kohli, Prabhzeen (Macrobertson Girls High School)
- Korman, Maxwell (Bialik College)
- Kotalawala, Dulmini (Nossal High School)
- Lambert, Claire (Tintern Schools)
- Latorcai, Katherine (Korowa Anglican Girls' School)
- Lee, Rafael (Balwyn High School)
- Lee, Richard (Camberwell Grammar School)
- Lee, Richard (Highvale Secondary College)
- Leslie-Goldstraw, Eva (Ballarat Grammar)
- Lim, Danielle (Macrobertson Girls High School)
- Lobo, Brendan (John Monash Science School)
- Long, Qianrui (John Monash Science School)
- Low, Ivana (Donvale Christian College)
- Lu, Vincent (Mckinnon Secondary College)
- Mackay, Hamish (Trinity Grammar School)
- Manohararajan, Mayuran (Melbourne High School)
- Matthews, Macgregor (St Kevin's College Toorak)
- Mattiske, Michael (Box Hill High School)
- Mehra, Radhika (Macrobertson Girls High School)
- Molyneux, Xavier (Kew High School)
- Morison, Lucy (Santa Maria College)
- Murfet, Zachary (Warragul Regional College)
- Natarajan, Adithyan (Suzanne Cory High School)
- Newland, Lewis (University High School)
- Ng, Katie (Haileybury Girls College)
- Nguyen, Crystal (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Nguyen, Tran (Presbyterian Ladies' College)
- Nicholson, Lydia (The Geelong College)
- O'Donnell, Sophie (Emmanuel College (Warrnambool))
- Ong, Alex (Haileybury College)
- Pandav, Aryaman (John Monash Science School)
- Papageorgiou, Paul (Donvale Christian College)
- Peng, Vinson (Camberwell Grammar School)
- Price, Jackson (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Quach, Henry (Suzanne Cory High School)
- Que, Michael (Melbourne High School)
- Rann, Helena (St Margarets School)
- Ren, Angela (Glen Waverley Secondary College)
- Richards, Madeline (Siena College)
- Runacres, Megan (Frankston High School - VCE Campus)
- Sanford, Aaron (Mckinnon Secondary College)
- Seymour, Gabrielle (Eltham High School)
- Siderellis, Athanasia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Siu, Morrison (St Kevin's College Toorak)
- Slifirski, William (Carey Baptist Grammar School)
- Song, Yandan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sourlos, Michael (Princes Hill Secondary College)
- Stavropoulos, Michael (Rowville Secondary College)
- Stoddart, Andriana (Box Hill High School)
- Sun, Bihai (Mentone Grammar School)
- Tan, Catherine Ivy (Balwyn High School)
- Tan, Henry (Scotch College)
- Tan, Patricia (Balwyn High School)
- Tang, Zun (Overnewton Anglican Community College)
- Tavlian, James (Balwyn High School)
- Tay, Jeremy (Melbourne High School)
- Taylor, Jade (St Monica's College)
- Thampi, Tismy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Thiele, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Thomas, Jayden (Brauer College)
- Thuring, Christopher (Trinity Grammar School)
- Tran, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Kim (Caroline Chisholm Catholic College)
- Truong, Michelle (Lauriston Girls School)
- Tso, Garvin (Melbourne Grammar School)
- Turner, Nicholas (Heathdale Christian College Werribee Campus)
- Valciukas, Katrina (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Vandenberg, Georgina (John Monash Science School)
- Varadarajan, Sidharth (Mount Waverley Secondary College)
- Vizard, Nicholas (St Michael's Grammar School)
- Vu, Hien (Macrobertson Girls High School)
- Wang, Junhao (Wesley College)
- Wang, Terry (Melbourne High School)
- Wang, Venisa (Methodist Ladies College)
- Wang, Yu Chen (Lauriston Girls School)
- White, Samuel (Braemar College)
- Wills, Ethan (Padua College)
- Wilson, Hannah (Star of The Sea College)
- Xiao, Yuting (Our Lady of Mercy College)
- Ye, Clara (Waverley Christian College)
- Yii, Matthew (Xavier College)
- Younes, Jordan (Yarra Valley Grammar School)
- Zaki, Caroline (Donvale Christian College)
- Zeng, Hanru (Melbourne Grammar School)
- Zhang, Catherine (Santa Maria College)
- Zhao, Junyan (University High School)
- Zhou, Chris (Melbourne Grammar School)
- Zhuang, Jessica (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
40 (178 total)
- Angelatos, Adam (Xavier College)
- Asokan, Sahana (Macrobertson Girls High School)
- Atkins, Meagan (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Balachandran, Mayurathan (Haileybury College)
- Barak, Uri (University High School)
- Bhargave, Sharda (Mckinnon Secondary College)
- Broome, Sarah (Highvale Secondary College)
- Bui, Quang-Minh (Camberwell Grammar School)
- Chan, Elaine (Ruyton Girls' School)
- Chan, Jade (Doncaster Secondary College)
- Chan, Rebekah (Macrobertson Girls High School)
- Charnley, Alexander (Flinders Christian Community College - Latrobe City Camp)
- Chen, Darren (Brighton Grammar School)
- Chen, Joanne (Doncaster Secondary College)
- Chetty, Aditi (University High School)
- Chiu, Rebekah (Presbyterian Ladies' College)
- Clark, Nicholas (Scotch College)
- Cloti, Alisha (Notre Dame College)
- Collins, Nicholas (Brunswick Secondary College)
- Coppinger, Alexandra (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Corvetti, Christopher (St Monica's College)
- Cubit, Amy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Dalli, Lachlan (Ringwood Secondary College)
- Dassanayake, Inushka (Balwyn High School)
- De Alwis, Dinushi (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- De Wit, Caitlin (Haileybury Girls College)
- Delahunty, Georgia (Ballarat Grammar)
- Dempsey, Cameron (Christian College Institute of Senior Education)
- Deng, Hang (Macrobertson Girls High School)
- Deubel, Noah (Huntingtower School)
- Dias, Glenn (John Paul College)
- Drakos, Matthew (Carey Baptist Grammar School)
- Ekanayake, Nisal (Glen Waverley Secondary College)
- Eldridge, Melissa (Presbyterian Ladies' College)
- Ellemor, Jessie (Trinity College Colac)
- Fazzino, Emma (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Feng, Greg (Brighton Grammar School)
- Fong, Anthony (Brighton Secondary College)
- Foo, Pei Yee (Glen Waverley Secondary College)
- Franz, Adam (Parade College)
- Gallina, Jarred (John Monash Science School)
- Garduce, Patrick (Caroline Chisholm Catholic College)
- Gostin, Jacob (The King David School- Senior School)
- Graham, Thomas (St Michael's Grammar School)
- Hall, Sasha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Han, Qingze (Balwyn High School)
- Harris, Jaclyn (Yarra Valley Grammar School)
- Hatt, Madeleine (Haileybury Girls College)
- Haysom, Megan (Presbyterian Ladies' College)
- Heng, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Higham, Sophie (Mckinnon Secondary College)
- Ho, Cat (Buckley Park College)
- Ho, Cindy (Killester College)
- Ho, Jonas (Glen Waverley Secondary College)
- Ho, Ken (Suzanne Cory High School)
- Hoo, Phoebe (Brentwood Secondary College)
- Hyde, Christie (Aquinas College)
- Ilic, Susannah (Carey Baptist Grammar School)
- Ingrouille, Sophie (Melbourne Girls' College)
- Ja, Henry (Wellington Secondary College)
- Jayasinghe, Gihani (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Jayoghli, Yacoub (St Mary's Coptic Orthodox College)
- Kieu, Mi-Tu (Ruyton Girls' School)
- Kiing, Richard (Waverley Christian College)
- Kilgour, Jeremy (Caulfield Grammar School)
- Kim, Jisu (Methodist Ladies College)
- Klemke, Ashley (St Paul's Anglican Grammar School)
- Lack, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lai, Maurice (Camberwell Grammar School)
- Le, Hanhminh Nguyen (Mentone Girls' Grammar School)
- Lee, Benjamin (Glen Waverley Secondary College)
- Lee, Bianca (Suzanne Cory High School)
- Lee, Jeremy (Nossal High School)
- Lewis, Ashleigh (Caulfield Grammar School)
- Li, Dao Yuan (Carey Baptist Grammar School)
- Liao, Chuyi (Presbyterian Ladies' College)
- Lim, Brandon (Melbourne High School)
- Liu, Xiaoyi (University High School)
- Liu, Xinjun (Ashwood Secondary College)
- Llewelyn, Andrew (Caulfield Grammar School)
- Lo Presti, Samuel (De La Salle College)
- Lockhart, Anna (Star of The Sea College)
- Lou, Michael (Melbourne High School)
- Low, Vincent (Glen Waverley Secondary College)
- Low, Yi Ling (Glen Waverley Secondary College)
- Madsen, Matthew (Traralgon College)
- Mahesan, Priya (Mount Waverley Secondary College)
- Makar, Steven (Waverley Christian College)
- Mansour, Rojina (Keilor Downs College)
- Mao, Chenyi (Ruyton Girls' School)
- Mcnab, Kirsten (Ballarat Grammar)
- Mcpherson, David (Marcellin College)
- Memon, Umais (Balwyn High School)
- Milacic, Danilo (Mount Waverley Secondary College)
- Milburn, Tianna (Fairhills High School)
- Mischler, Bryanna (St Margarets School)
- Moody, Cooper (Saint Ignatius College Geelong)
- Morrison, Ella (Box Hill High School)
- Mostofa, Nahreen (Nossal High School)
- Muhtadi, Sabiq (Footscray City College)
- Nan, Youstina (Haileybury Girls College)
- Nanayakkara, Shanuka (Glen Waverley Secondary College)
- Naylor, Phoebe (Waverley Christian College)
- Ngo, Khanh (Melbourne High School)
- Ngo, Kim (University High School)
- Nguyen, Christopher (Melbourne High School)
- Nguyen, Thi Phi Phung (Williamstown High School)
- O'Donnell, Alasdair (Scotch College)
- Oldfield, Hunter (Box Hill High School)
- Ong, Jia-Yi (Mentone Girls' Grammar School)
- Overmars, Isabella (Siena College)
- Painter, Jai (Mckinnon Secondary College)
- Park, Lorah (Macrobertson Girls High School)
- Parker, Jennifer (Mcguire College Shepparton)
- Patel, Rushi (Hoppers Crossing Secondary College)
- Perera, Sanjaya (John Monash Science School)
- Perera, Shane (John Monash Science School)
- Perera, Varun (Nossal High School)
- Price, Oliver (Braemar College)
- Raftery, April (Siena College)
- Ramesh, Rahul (Nossal High School)
- Rao, Benjamin (Balwyn High School)
- Rees, Reuben (Carey Baptist Grammar School)
- Rigby, Naomi (Bendigo Senior Secondary College)
- Rigon, Dennis (Melbourne High School)
- Roberts, Cameron (De La Salle College)
- Roberts, Nadia (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Rosunee, Tanveernath (Vermont Secondary College)
- Rubinstein, Matanyahu (Mount Scopus Memorial College)
- Rupasinghe, Samoda (Nossal High School)
- Santamaria, Julia (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Schumann, Emma (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Setunge, Sumudu (Presbyterian Ladies' College)
- Sherr, Toby (Mount Scopus Memorial College)
- Shiel, Melissa (Vermont Secondary College)
- Sirimanna, Ravindu (John Monash Science School)
- Skipworth, Laura (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Spencer, Lindsay (Yarra Valley Grammar School)
- Steicke, Mitchell (Swan Hill College)
- Stott, Angus (Melbourne Grammar School)
- Tan, Dana (Taylors Senior College)
- Tao, Allan (Haileybury College)
- Taylor, Benjamin (Galen College)
- Tennakoon, Hansani (Girton Grammar School Ltd)
- Tharle, Lauren (Mount Evelyn Christian School)
- Tierney, Xavier (Xavier College)
- Todd, Isobel (Kyneton Secondary College)
- Tran, Danny (Haileybury College)
- Tran, Rebecca (Overnewton Anglican Community College)
- Tran, Rowena (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Vi (Buckley Park College)
- Trieu, Jackson (Salesian College)
- Truong, Melissa (John Monash Science School)
- Tu, Lecky (Simonds Catholic College)
- Vangulick, Lucas (Xavier College)
- Vaughan, Daniel (Xavier College)
- Vincent, Rebecca (Oxley Christian College)
- Vu, Jonathan (Melbourne High School)
- Wada, Miki (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Weigall, Laura (Ballarat Grammar)
- Wettasinghe, Inun (Nossal High School)
- Wickramasekera, Eshika (Genazzano F.C.J. College)
- Williamson, Morgan (Haileybury College)
- Wollmann, Timothy (Luther College)
- Wong, Kevin (Melbourne High School)
- Wu, Damien (Melbourne Grammar School)
- Wu, Yu Wen (Melbourne High School)
- Xu, Edward (Melbourne High School)
- Xu, Huilin (John Monash Science School)
- Xu, Rachel (Fintona Girls School)
- Xu, Yishan (Box Hill High School)
- Yau, Dianaimh (Padua College)
- Yew, Samantha (John Monash Science School)
- Yiu, Kevin (Keilor Downs College)
- Yung, Wai In (Fintona Girls School)
- Zabir, Farhan (Suzanne Cory High School)
- Zheng, Jenny (Macrobertson Girls High School)
- Zhou, Zi Kai (Melbourne High School)