Economics (188 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.20 | 44.40 | 43.60 | 42.80 | 42.00 |
50 (6 total)
- Du, Ann (Ruyton Girls' School)
- He, Derek (The Peninsula School)
- Hutson, Lloyd (Brighton Grammar School)
- Khaw, Joshua (Melbourne High School)
- Kingston, Benjamin (Bialik College)
- Patterson, Hannah (Goulburn Valley Grammar School)
49 (2 total)
- Razdan, Aditi (Methodist Ladies College)
- Satkunam, Rebecca (Glen Waverley Secondary College)
48 (5 total)
- Chan, Katrina (Glen Waverley Secondary College)
- Hajek, John (St Kevin's College Toorak)
- Singh, Harmanjot (Wanganui Park Secondary College)
- Vuckovic, Thomas (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zhu, Victor (Mount Waverley Secondary College)
47 (7 total)
- Arnold, Justin (Trinity Grammar School)
- Bradley, Richard (Salesian College)
- Deng, Yue (Suzanne Cory High School)
- Gao, Isabelle (Fintona Girls School)
- Gelb, Nathan (Carey Baptist Grammar School)
- Jenkins, Eva (Ringwood Secondary College)
- Mahesan, Rebecca (Mount Waverley Secondary College)
46 (9 total)
- Allen, Roland (Carey Baptist Grammar School)
- Boglis, Alexander (Carey Baptist Grammar School)
- Brownlow, Ryan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Di Toro, Matthew (Mount Waverley Secondary College)
- Frances, Isabella (Fintona Girls School)
- Gorga, Nathan (Trinity Grammar School)
- Johnson, Claire (Methodist Ladies College)
- Li, Shona (Fintona Girls School)
- Ratilal, Yanik (Balwyn High School)
45 (12 total)
- Anastasiou, Steven (Distance Education Centre Victoria)
- Chan, Yunn Yee (East Doncaster Secondary College)
- Colman, Paul (Scotch College)
- Ji, Andrew (Mentone Grammar School)
- Liang, Lawrence (Caulfield Grammar School)
- Lieu, David (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Rodricks, Carl (Salesian College)
- Sando, Jacob (Trinity Grammar School)
- Shaw, Chiquita (Macrobertson Girls High School)
- Stute, Zachary (Christian Brothers' College St Kilda)
- Watling, Sarah (Ruyton Girls' School)
- Wu, Stephen (Camberwell Grammar School)
44 (16 total)
- Binns, Alec (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Burke, Grace (Ruyton Girls' School)
- Fung, Sarah (University High School)
- Hallett, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Henkel, Paris (University High School)
- Larkin, James (Ivanhoe Grammar School)
- Lewis, Grace (Genazzano F.C.J. College)
- Lyburn, David (Mount Waverley Secondary College)
- Rajasinghe, Ovindu (Caulfield Grammar School)
- Schachna, Jacob (Yeshivah College)
- Tan, Yanming (St Kevin's College Toorak)
- Tang, Truman (Melbourne High School)
- Tell, Raphael (Bialik College)
- Wellington, Justin (Mount Waverley Secondary College)
- Wu, Damian (Melbourne High School)
- Zagame, James (Scotch College)
43 (24 total)
- Cartolano, Stefan (St Kevin's College Toorak)
- Chin, Yitming (Carey Baptist Grammar School)
- Dobre, Cezar (Mentone Grammar School)
- Filopoulos, George (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Freeman, Olivia (Lauriston Girls School)
- Guo, Lynn (Macrobertson Girls High School)
- Gupta, Siddharth (Trinity Grammar School)
- Kelly, Jason (Mckinnon Secondary College)
- Lee, Richard (Camberwell Grammar School)
- Li, Alice (Macrobertson Girls High School)
- Loane, Annabel (Ruyton Girls' School)
- Mcleod, Brydon (Mount Waverley Secondary College)
- Peace, Austin (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Roderick, Brittany (Methodist Ladies College)
- Samsa, William (St Monica's College)
- Sargeant, Thomas (Melbourne High School)
- Serry, Jacob (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Shub, Nicholas (Mentone Grammar School)
- Simpson, Oliver (Scotch College)
- Taylor, William (Box Hill High School)
- Wang, Lydia (Macrobertson Girls High School)
- Wu, Benjamin (Haileybury College)
- Zhang, Wing (Scotch College)
- Zuo, Sandra (Mckinnon Secondary College)
42 (28 total)
- Appleby, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Bennett, Hugh (St Kevin's College Toorak)
- Bergin, Robert (Melbourne Grammar School)
- Dang, Philip (Suzanne Cory High School)
- Duong, Bronson (Balwyn High School)
- Ebsworth, Thomas (Melbourne Grammar School)
- Gallagher, Blaine (Loyola College)
- Haynes, Jordan (Carey Baptist Grammar School)
- Hey, Macaulay (Scotch College)
- Hill, Lachlan (Wanganui Park Secondary College)
- Huynh, Tony (Mount Waverley Secondary College)
- Karl, Jonathan (Mazenod College)
- Kiparoglou, Michael (St Leonards College)
- Lai, Krystal (Trinity Grammar School)
- Lane, William (Trinity Grammar School)
- Leece, Jacob (Glen Waverley Secondary College)
- Leow, Su-Ming (Methodist Ladies College)
- Matthews, Sophie (Siena College)
- Mills, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Mizzi, Natasha (Ruyton Girls' School)
- Nair, Poonam (Buckley Park College)
- Petterson, Liam (Camberwell Grammar School)
- Rao, Alisha (Lauriston Girls School)
- Serruto, Christian (Parade College)
- Toner, Alexandra (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Waring, Laura (Fintona Girls School)
- Welch, Nicholas (Box Hill High School)
- Zhu, Jeffrey (Balwyn High School)
41 (34 total)
- Alkazali, Mustafa (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Brennan, Edward (Scotch College)
- Brusamarello, Lucy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Chen, Nuo (Mount Waverley Secondary College)
- Clements, James (Scotch College)
- Cubit, Amy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Dai, William (Trinity Grammar School)
- Davidson, Matthew (Ballarat Clarendon College)
- Dimeck, Cameron (St Bede's College)
- Elliott, Edward (Xavier College)
- Kim, Jeong Im (Mount Waverley Secondary College)
- Lack, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lee, Connie (Balwyn High School)
- Li, Ling Yun (Haileybury Girls College)
- Loke, Ashlie (Fintona Girls School)
- Magee, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Mcleod, Kael (Mount Waverley Secondary College)
- Mclinden, Tess (Loreto Mandeville Hall)
- Mitchell, Hamish (Scotch College)
- Panaccio, Andrew (Melbourne High School)
- Pietrolungo, Luca (Marcellin College)
- Pullens, Ryan (Taylors Lakes Secondary College)
- Selvaratnam, Nikhil (Camberwell High School)
- Sheng, Sunny (Presbyterian Ladies' College)
- Teoh, Benedict (St Kevin's College Toorak)
- Tung, Lin (Balwyn High School)
- Vajpayee, Shubhankar (Doncaster Secondary College)
- Vassiliadis, Konstandine (Buckley Park College)
- Waters, Nicholas (Marcellin College)
- Wong, Andrew (Melbourne High School)
- Wong, Stephanie (Macrobertson Girls High School)
- Xie, Diana (Presbyterian Ladies' College)
- Yan, Yiwen (Presbyterian Ladies' College)
- Zhou, Allan (Scotch College)
40 (45 total)
- Anderson, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Anderson, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Arora, Akshat (Balwyn High School)
- Beeton, Dale (Goulburn Valley Grammar School)
- Beljic, Milica (Dandenong High School)
- Berizzi, Oliver (Marcellin College)
- Blair, Tobias (Ballarat Clarendon College)
- Cameron, Jack (Box Hill High School)
- Cooper, Nicholas (Vermont Secondary College)
- Deng, Gloria (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Esdale, Tom (Ballarat Clarendon College)
- Fernandez, Melissa (Siena College)
- France, Benjamin (Mount Lilydale Mercy College)
- Glucina-Henderson, Jemma (Mentone Grammar School)
- Goh, Kai-Yang (Camberwell Grammar School)
- Hundel, Harman (Scotch College)
- Hussain, Nur Amalina (Werribee Secondary College)
- Ilic, Susannah (Carey Baptist Grammar School)
- Johnston, Taylor (Ballarat Clarendon College)
- Kamboj, Ariana (Balwyn High School)
- Keogh, Christopher (Emmaus College)
- Keogh, Darcy (Xavier College)
- Lancaster, Rennae (Wanganui Park Secondary College)
- Liu, Alex (Camberwell Grammar School)
- Loschiavo, Jordan (St Leonards College)
- Mckessy, David (St Kevin's College Toorak)
- Monsell-Butler, Thomas (Scotch College)
- Nguyen, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Pang, Siming (Fintona Girls School)
- Paranahewage, Tishan (Gladstone Park Secondary College)
- Platts, Louise (Ringwood Secondary College)
- Ragg, James (The Geelong College)
- Ranamukhaarachchi, Kithmin (Balwyn High School)
- Richards, William (Haileybury College)
- Romeo, Alessio (Marcellin College)
- Roth, Michael (Greensborough Secondary College)
- Rowland, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Sadiku, Aidin (Trinity Grammar School)
- Smart, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Tiong, Ethan (Scotch College)
- Vitiello, Matthew (Williamstown High School)
- Wambeek, Thomas (Geelong Grammar School)
- Wang, David (Scotch College)
- Watson, David (Camberwell Grammar School)
- Yokoyama, Mikitake (Camberwell Grammar School)