English (3239 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 43.80 | 42.60 | 41.40 | 40.20 | 39.00 |
50 (96 total)
- Athan, David (Scotch College)
- Attwood, Madelyn (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Benjamin, Daniel (Frankston High School - VCE Campus)
- Berry, Amelia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Borland, Thomas (Melbourne High School)
- Caldwell, Isobel (Lauriston Girls School)
- Cavalieri, Isabella (Ballarat Clarendon College)
- Chigwidden, Joseph (Mazenod College)
- Choy, Victor (St Kevin's College Toorak)
- Chuah, Immanuel (Mckinnon Secondary College)
- Colman, Paul (Scotch College)
- Cooper, Jonathan (Trinity Grammar School)
- De Totto, Dominic (Marcellin College)
- Dehn, Caroline (Presbyterian Ladies' College)
- Duncan, Meg (Wesley College)
- Dutt, Katarina (Haileybury Girls College)
- Dwyer, Gabriel (Princes Hill Secondary College)
- Ebeling, Gabrielle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ekkel, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Ferreira, Enya (Haileybury Girls College)
- Fitzpatrick, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Haikerwal, Jeevan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Hajek, John (St Kevin's College Toorak)
- Hallett, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Harris, Elizabeth (Catholic College Wodonga)
- Hayman, Gabrielle (Bialik College)
- Hu, Jason (Camberwell Grammar School)
- Huang, Kevin (Scotch College)
- Hurst, Patrick (St Bede's College)
- Hussey, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Hutson, Lloyd (Brighton Grammar School)
- Iyer, Sangita (Sacre Coeur)
- Jackson, Sarah (Toorak College)
- Janson, Lucinda (Presbyterian Ladies' College)
- Janssen, Eliza (Korowa Anglican Girls' School)
- Johnson, Abbey (Caulfield Grammar School)
- Jones, Stephanie (Wesley College)
- Jun, Christine (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kennedy, Amelia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Korman, Maxwell (Bialik College)
- Kwee, Clarissa (Fintona Girls School)
- Lane, Cassandra (Balwyn High School)
- Lee, Rex (Melbourne High School)
- Lim, Gillian (Ruyton Girls' School)
- Lim, Joyce (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lo, Stacey (Presbyterian Ladies' College)
- Loo, Travis (Caulfield Grammar School)
- Look, Alison (Melbourne Girls' College)
- Mainland, John (Melbourne Grammar School)
- Mao, Michael (Scotch College)
- Mcconville, Calum (Trinity Grammar School)
- Mcmillan Summons, Charles (Melbourne Grammar School)
- Moshinsky, James (Mount Scopus Memorial College)
- Nguyen, Michael (Haileybury College)
- Ong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Parkinson, Nicholas (Mckinnon Secondary College)
- Parry, Meghan (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Parsons, Lewis (Melbourne Grammar School)
- Peart, Leticia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Ponnampalam, Shalini (Ruyton Girls' School)
- Prior, Charles (St Kevin's College Toorak)
- Rafaniello, Alex (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Razdan, Aditi (Methodist Ladies College)
- Rich, Freya (Presbyterian Ladies' College)
- Robinson, Lindsay (Melbourne High School)
- Samuel, Georgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Scully, Nicole (Viewbank College)
- Sgambellone, Nathaniel (Ivanhoe Grammar School)
- Sharma, Arun (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Shee, Jack (Melbourne High School)
- Shell, Daniel (Mount Scopus Memorial College)
- Shih, Tiffany (Presbyterian Ladies' College)
- Skliros, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Soo, Julienne (Lauriston Girls School)
- Sun, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Thomson, Sara (Lauriston Girls School)
- Tibballs, Harry (Trinity Grammar School)
- Tierney, Xavier (Xavier College)
- Tochner, Jordan (Haileybury Girls College)
- Tran, Tu (Melbourne High School)
- Tripovich, Zoe (The Hamilton and Alexandra College)
- Vu, David (Trinity Grammar School)
- Webb, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Willis, Freya (Methodist Ladies College)
- Wittner, Bianca (Mount Scopus Memorial College)
- Wittwer, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wong, Huiying (Korowa Anglican Girls' School)
- Wotherspoon, Anna (Fintona Girls School)
- Yan, Richard (Northcote High School)
- Yan, Richard (Scotch College)
- Young, Nicholas (Brauer College)
- Zampogna, Christopher (Melbourne High School)
- Zeng, Hanru (Melbourne Grammar School)
- Zhu, Bob (Haileybury College)
- Zuo, Sandra (Mckinnon Secondary College)
- Zuzek, Alice (Star of The Sea College)
49 (49 total)
- Asokan, Sahana (Macrobertson Girls High School)
- Batten, Aidan (Xavier College)
- Beischer, Isabella (Ruyton Girls' School)
- Brodsky-Krapivensky, Samuel (Mount Scopus Memorial College)
- Chi, Anthony (Haileybury College)
- Chin, Mary Kee Whye (Presbyterian Ladies' College)
- Cocks, Renee (Toorak College)
- De Wit, Caitlin (Haileybury Girls College)
- Dewapura, Suwandi (Presbyterian Ladies' College)
- Durrell, Eliza (Sacre Coeur)
- Fitzgerald, Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Fox, Emma (Ruyton Girls' School)
- Frawley, Charlotte (Sacre Coeur)
- Gillespie, Kyra (Beaconhills College - Pakenham)
- Glass, Geena (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Greenwood, Emily (Kilvington Grammar School)
- Havin, Yakir (Yeshivah College)
- Henkes-Younger, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Holland, James (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Hollitt, Bridget (Genazzano F.C.J. College)
- Ingrouille, Sophie (Melbourne Girls' College)
- Jackson, Elly (Toorak College)
- Jarvis, Amy (Waverley Christian College)
- Jenkins-Smales, Georgia (Girton Grammar School Ltd)
- Kuek, Timothy (Xavier College)
- Kumar, Aashritha (Korowa Anglican Girls' School)
- Lai, Amelia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Lakshman, Rajan (Haileybury College)
- Lancuba, James (Emmanuel College (Altona North))
- Lappin, Connor (Melbourne Grammar School)
- Ma, Norine (Braybrook College)
- Mcaleese, Jarrod (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Miles, Jeremy (Xavier College)
- Nixon, Joel (Salesian College)
- Ong, Jia-Yi (Mentone Girls' Grammar School)
- Peyton, Timothy (Xavier College)
- Pietsch, Tessa (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Price, Tess (St Catherine's School)
- Rostolis, Renee (Genazzano F.C.J. College)
- Sabau, Ioana (Haileybury Girls College)
- Sexton, Georgia (St Catherine's School)
- Smithe, Joshua (Mckinnon Secondary College)
- Spadaro, Riley (Elisabeth Murdoch College)
- Tang, Emily (Ivanhoe Grammar School)
- Taylor, Samantha (Catholic Ladies College)
- Tong, Hien (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wan, Anna (Presbyterian Ladies' College)
- Yii, Matthew (Xavier College)
- Zeng, Kevin (Melbourne High School)
48 (75 total)
- Adams, Alice (Ruyton Girls' School)
- Adams, Rachel (Fintona Girls School)
- Allen, William (Melbourne Grammar School)
- Anderson, Michael (Camberwell Grammar School)
- Apostolopoulos, Deanna (Avila College)
- Avergun, Jeffrey (Haileybury College)
- Baddawi, Nathan (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Bentley, Ryan (St Joseph's College Newtown)
- Bong, Kerk (Melbourne High School)
- Booth, Madeline (Presbyterian Ladies' College)
- Briody, Tatiana (Ballarat Grammar)
- Brown, Hamzah (Trinity Grammar School)
- Callis, Ramon (Mount Scopus Memorial College)
- Carroll, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Castles, Madeleine (University High School)
- Chan, Elaine (Ruyton Girls' School)
- Cheng, Jeremy (Camberwell Grammar School)
- Cheng, Tina (St Albans Secondary College)
- Chow, Jennifer (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Chua, Edward (Haileybury College)
- Clarke, Erica (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Conte, Isabella (Haileybury Girls College)
- Conti, Daniel (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Cookson, Joanna (Ruyton Girls' School)
- Coxhill, Ashlea (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Du, Ann (Ruyton Girls' School)
- Du, Frank (Suzanne Cory High School)
- Elsner, Tahli (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Fitzgerald, Kevin (St Kevin's College Toorak)
- Francis, Lauren (Sacred Heart College Geelong)
- Garner, Thomas (Brighton Grammar School)
- Goodrich, Jonathan (Carey Baptist Grammar School)
- Griffin, Romy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Ha, Megan (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Harding, Isabelle (Carey Baptist Grammar School)
- Haussegger, Zac (Xavier College)
- Hodder, Samuel (Melbourne High School)
- Hogg, James (University High School)
- Hollis, Sean (St Bede's College)
- Horan, Seamus (Xavier College)
- Janover, Benjamin (Mount Scopus Memorial College)
- Kaloger, Jack (St Kevin's College Toorak)
- Kiellerup, Henry (Melbourne Grammar School)
- Kiven, Tara (Mount Scopus Memorial College)
- Klimovski, Stephanie (Loyola College)
- Law, Chloe (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lee, Dean (Scotch College)
- Lee, Naomi (Huntingtower School)
- Lewis, Alan (Mount Scopus Memorial College)
- Liu, Simon (Melbourne Grammar School)
- Lyon, Jaqlin (Fintona Girls School)
- Nicholas, Philippa (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Nicholson, Nitaya (Yarra Valley Grammar School)
- O'Donnell, Jake (Haileybury College)
- Panagiotopoulos, Despina (Methodist Ladies College)
- Paterson, Alexandra (Melbourne Girls Grammar)
- Peng, Vinson (Camberwell Grammar School)
- Qin, Lang (University High School)
- Richardson, Jack (Ballarat Clarendon College)
- Robinson, Sophie (Melbourne Girls Grammar)
- Rosengarten, Tobi (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Setunge, Sumudu (Presbyterian Ladies' College)
- Sibbald, Jacob (St Bernard's College)
- Steenholdt, Arabella (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- Su, Sandy (Macrobertson Girls High School)
- Tan, Joelle (Korowa Anglican Girls' School)
- Tao, Allan (Haileybury College)
- Tu, Eric (Haileybury College)
- Ward-Ambler, Annie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Webster, Sarah (Ivanhoe Grammar School)
- Wenig, Michelle (Leibler Yavneh College)
- Wilson, Vanessa (Presbyterian Ladies' College)
- Yiappos, Yiorgios (Xavier College)
- Zhong, Mason (Melbourne High School)
- Zhu, Victor (Mount Waverley Secondary College)
47 (137 total)
- Agathos, James (Macleod College)
- Alter, Michael (Mount Scopus Memorial College)
- Anderson, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Argiro, Ginger (Melbourne Girls' College)
- Armstrong, Alexander (Xavier College)
- Atkins, Emma (Haileybury Girls College)
- Atkins, Meagan (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Bao, William (St Kevin's College Toorak)
- Bergin, Robert (Melbourne Grammar School)
- Bigelow, Juliet (Geelong Grammar School)
- Birchler, Bryan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Bladen, Alexandra (Lauriston Girls School)
- Blashki, Isabelle (Bialik College)
- Carnegie, Cosima (Geelong Grammar School)
- Chacko, Elizabeth (F.C.J. College)
- Changrani, Krisha (Lauriston Girls School)
- Chen, Cherry (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chiang, William (Melbourne Grammar School)
- Coburn, George (Brighton Secondary College)
- Cocheril-Lopez, Glen (St Kevin's College Toorak)
- Costantino, Adrian (Aitken College)
- D'Arcy, Eleanor (Tintern Schools)
- Datta, Vidya (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Dendrinos, Evangelia (Mentone Girls' Grammar School)
- Deng, Gloria (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Dexter, Darby (Mount Scopus Memorial College)
- Doble, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Ellinson, Rebecca (Leibler Yavneh College)
- Fernando, Sheruni (Ave Maria College)
- Fisher, Abigail (Melbourne Girls' College)
- Fong, Joanne (Presbyterian Ladies' College)
- Frances, Isabella (Fintona Girls School)
- Fraser, Estelle (Trafalgar High School)
- Freeman, Abbie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Freeman, Olivia (Lauriston Girls School)
- Freeman, Thomas (Melbourne High School)
- Fung, Aimee (Oxley Christian College)
- Gafin, Idan (Leibler Yavneh College)
- Gao, Isabelle (Fintona Girls School)
- Giang, Norman (Scotch College)
- Glover, David (Melbourne High School)
- Gray, Ashleigh (Haileybury Girls College)
- Gurtler, Kirsten (Princes Hill Secondary College)
- Hall, Lachlan (Melbourne High School)
- Hannan, Gemma (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Haryono, Ian (Glen Waverley Secondary College)
- Hayes, Kate (Catholic Ladies College)
- Hew, John (East Doncaster Secondary College)
- Hortin, Emma (Presbyterian Ladies' College)
- Huang, Tess (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Huang, Wayne (Ivanhoe Grammar School)
- Jensen Marini, Elena (Macrobertson Girls High School)
- Ji, Lynette (Presbyterian Ladies' College)
- Jiang, Alice (Macrobertson Girls High School)
- Jiang, Kerry (Mentone Girls' Grammar School)
- Kean, Damaris (Presentation College Windsor)
- Khanna, Shiv (Camberwell Grammar School)
- Kieu, Mi-Tu (Ruyton Girls' School)
- Kodikara, Nimaya (Haileybury Girls College)
- Krakauer, Kelsey (Mount Scopus Memorial College)
- Kumarakurusingham, Natalie (Mater Christi College)
- Lawrence, Jessica (Haileybury Girls College)
- Levy, Sarah (Caulfield Grammar School)
- Lim, Kathryn (Macrobertson Girls High School)
- Lim, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Lin, Selina (Huntingtower School)
- Lodge, William (Trinity Grammar School)
- Long, Claudia (Princes Hill Secondary College)
- Lou, Michael (Melbourne High School)
- Lucas, Claire (Lauriston Girls School)
- Martinez, John (Xavier College)
- Mccooey, Eleanor (Mckinnon Secondary College)
- Mcmaster, Thomas (St Patrick's College)
- Merrylees, Jane (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mitchell, Hamish (Scotch College)
- Moriarty-Gray, Eamonn (Braemar College)
- Morris, Hamish (Xavier College)
- Nan, Youstina (Haileybury Girls College)
- Nash, Lily (Haileybury Girls College)
- Nash, Lucas (Trinity Grammar School)
- Ng, Sophie Agatha (Presbyterian Ladies' College)
- Nguyen, Crystal (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Nguyen, David (University High School)
- Nguyen, Tinh (Mentone Girls' Grammar School)
- Nguyen, Tran (Presbyterian Ladies' College)
- North, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Overton, Hamish (Scotch College)
- Paguio, Pearl (Ruyton Girls' School)
- Papadopulos, James (St Kevin's College Toorak)
- Paras, Ariadne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Payne, Jordan (Ballarat Grammar)
- Pehlivanidis, Isabella (Alphington Grammar School)
- Petterson, Liam (Camberwell Grammar School)
- Phelan, Brigitte (St Columba's College)
- Polmear, James Alexander (Scotch College)
- Post, Joseph (Kew High School)
- Preston, Zoe (Haileybury Girls College)
- Radievska, Anastasia (Melbourne Girls' College)
- Ratnam, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Rubinstein, Matanyahu (Mount Scopus Memorial College)
- Salmon, Penelope (Sacred Heart College Geelong)
- Sanderson, Lucy (St Joseph's College Mildura)
- Sarris, Marteene (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Schachna, Jacob (Yeshivah College)
- Shanahan, Erin (Sacre Coeur)
- Sherr, Toby (Mount Scopus Memorial College)
- Shu, Mel (Melbourne Grammar School)
- Shub, Nicholas (Mentone Grammar School)
- Shutt, James (Melbourne Grammar School)
- Simakova, Maria (Mckinnon Secondary College)
- Simpson-Bull, Keely (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Smith, Charlotte (Korowa Anglican Girls' School)
- Steel, Hannah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Stewart, Phoebe (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Stonier-Watson, Jordan (Melbourne Grammar School)
- Storey, Henry (Melbourne Grammar School)
- Sujana, Audilia (Waverley Christian College)
- Tang, Truman (Melbourne High School)
- Telford, Emma (Kurnai College - Precinct Campus)
- Titeu, David (Melbourne Grammar School)
- Tregenza, Holly (Ringwood Secondary College)
- Turek, Evelyn (Firbank Grammar School)
- Vaughan, Daniel (Xavier College)
- Verbeek, Jessica (Our Lady of Sion College)
- Vilderman, Emily (Mount Scopus Memorial College)
- Virgona, Julian (Whitefriars College)
- Walsh, Lilly (Gippsland Grammar - Senior)
- Wang, Caroline (Mentone Girls' Grammar School)
- Wang, David (Scotch College)
- Ward, Sophie (St Margarets School)
- Weerakkody, Dumindu (Mazenod College)
- Williams, Simone (Bacchus Marsh Grammar)
- Wu, Roger (Haileybury College)
- Yeung, Pui Huen (Presbyterian Ladies' College)
- Youssef, Nicole (Haileybury Girls College)
- Zarb, Hannah (Salesian College Sunbury)
- Zhong, Richard (Camberwell Grammar School)
46 (129 total)
- Agarwal, Ashwin (Brighton Grammar School)
- Allen, Roland (Carey Baptist Grammar School)
- Anderson, Rachael (Highvale Secondary College)
- Angelatos, Adam (Xavier College)
- Anthony, Molly (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Atherton, Clare (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Au, Joanne (Macrobertson Girls High School)
- Ballantyne, Ruby (Melbourne Girls Grammar)
- Barilaro, Alessandro (Xavier College)
- Baron, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Barr, Sianan (Academy of Mary Immaculate)
- Benington, Michelle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Bensch, Cecilia (Haileybury Girls College)
- Berrill, Sophie (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bhat, Aaron (Goulburn Valley Grammar School)
- Blatancic, Angela (Ivanhoe Grammar School)
- Blunden, Amy (Haileybury Girls College)
- Brady, Alice (Lauriston Girls School)
- Brown, Ryan (Catholic Regional College Melton)
- Burgess, Benedict (St Kevin's College Toorak)
- Callahan, Laney (Mentone Girls' Grammar School)
- Carroll, Darcy (St Kevin's College Toorak)
- Cartolano, Stefan (St Kevin's College Toorak)
- Clark, Kate (St Catherine's School)
- Clements, James (Scotch College)
- Cosgriff, Brett (Luther College)
- Coulthard, Rachael (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Crofts, Benjamin (Trinity Grammar School)
- De Lutiis, Vanessa (Avila College)
- De Zylva, Mitchell (St Kevin's College Toorak)
- Dickmann, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Donaldson, Kate (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Donnoli, David (St Kevin's College Toorak)
- Drummond, Nathan (Trinity College Colac)
- Du, Elaine (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Duong, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Evans, Todd (Marist Sion College)
- Fan, Wendy (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Farmer, Hilary (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Feng, Greg (Brighton Grammar School)
- Ferrari, Matthew (Xavier College)
- Fyffe, Emily (Geelong Grammar School)
- Gaston, James (Haileybury College)
- Gianasmidis, Rosini (Brentwood Secondary College)
- Gubbels, Clayton (Berwick Grammar School)
- Guiney, Natalie (Beaconhills College - Pakenham)
- Gungor, Elif (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Ha, Justin (Melbourne Grammar School)
- Halliday, Stephanie (Avila College)
- Hammo, Aleksander (Princes Hill Secondary College)
- Hansen, Jordan (Haileybury College)
- Hayton, Emma (Shelford Girls' Grammar)
- He, Raymond (Scotch College)
- Hill, Samuel (Melbourne Grammar School)
- Ho, Daniel (Melbourne High School)
- Hogan, Tamara (Flinders Christian Community College)
- Holtam, Grace (Heatherton Christian College)
- Horgan, Alexander (Xavier College)
- Jackson, Callum (Ivanhoe Grammar School)
- Jiang, Jeffrey (Brighton Grammar School)
- Kane, Serena (Princes Hill Secondary College)
- Kasthuriarachchi, Harini (Luther College)
- Kebbell, Hayley (The Peninsula School)
- Keeghan, Kate (Our Lady of Sion College)
- Kent, Bethany (Haileybury Girls College)
- Kerr, Jessica (Padua College)
- Kevin, Claudia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Khanna, Reetika (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kontaxis, Keely (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lam, Darren (Haileybury College)
- Lim, Gabriella (Methodist Ladies College)
- Lindsay, Sarah (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- Lucas, Harrison (Xavier College)
- Ly, Stephanie (John Monash Science School)
- Mahesan, Rebecca (Mount Waverley Secondary College)
- Maserow, Rami (Mount Scopus Memorial College)
- Matheson, Jessica (St Francis Xavier College)
- Mc Donald, Aoife (St Columba's College)
- Mc Nicol, Ella (Ave Maria College)
- Mccormack, Alana (St Catherine's School)
- Mcguire, Matilda (Lauriston Girls School)
- Melas, Emma (The Peninsula School)
- Merrett, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Morgan, Olivia (The Peninsula School)
- Nambiar, Anjali (Mentone Girls' Grammar School)
- Nan Tie, Azita (Huntingtower School)
- Nelson, Olympia (Princes Hill Secondary College)
- Nguyen, Vivian (Mentone Girls' Grammar School)
- Owen, Calypso (Toorak College)
- Paykin, Ester (Bialik College)
- Pemberton, Steffanie (Haileybury Girls College)
- Perera, Varun (Nossal High School)
- Piakis, Elena (Melbourne Girls' College)
- Piazza, Andrew (Xavier College)
- Rana, Raghav (John Monash Science School)
- Rao, Alisha (Lauriston Girls School)
- Rodrigo, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Ross, William (Melbourne Grammar School)
- Rotar, Hayley (Haileybury Girls College)
- Rushford, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Salehi, Omar (Haileybury College)
- Santamaria, Julia (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Selda, Aira (Nossal High School)
- Sella, Christian (Princes Hill Secondary College)
- Shenken, Mia (Mount Scopus Memorial College)
- Singh, Harmanjot (Wanganui Park Secondary College)
- Stafrace, Matthew (Xavier College)
- Stares, Hamish (Yea High School)
- Steains, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Stevanja, Monika (Sacred Heart College Geelong)
- Stone, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tang, Emily (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Tang, Jessica (John Monash Science School)
- Taylor, Matthew (Trinity Grammar School)
- Theodosi, Andrew (Scotch College)
- Thuring, Christopher (Trinity Grammar School)
- Van Haandel, Alex (Melbourne Grammar School)
- Weichmann, Louisa (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Wojczys, Matthew (Viewbank College)
- Woolrich, Julia (Ruyton Girls' School)
- Wu, Grace (Lauriston Girls School)
- Xu, Jessie (Fintona Girls School)
- Xu, Vivian (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Yapanis, Michael (Trinity Grammar School)
- Youakim, Amanda (Heatherton Christian College)
- Youssef, Julie (Heatherton Christian College)
- Zamir, Maya (Mckinnon Secondary College)
- Zmarzly, Cory (Mildura Senior College)
- Zong, James (Melbourne High School)
45 (219 total)
- Abdi, Sara (Macrobertson Girls High School)
- Adams, Elizabeth (Patterson River Secondary College)
- Ahern, Ryan (Berwick Grammar School)
- Ajlouni, Sarah (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Allday, Bethany (Strathmore Secondary College)
- Amarasekera, Lankaji (Melbourne High School)
- Anderson, Jordy (Montmorency Secondary College)
- Andy, Fiona (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Appleby, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Appleford, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Aprile, Miranda (Genazzano F.C.J. College)
- Armstrong, Charlotte (Ruyton Girls' School)
- Arnold, Emma (Carey Baptist Grammar School)
- Asahina, Adon (Princes Hill Secondary College)
- Ayres, Kieran (St Kevin's College Toorak)
- Balachandran, Mayurathan (Haileybury College)
- Ball, Jessica (Strathmore Secondary College)
- Banks, Emma (St Catherine's School)
- Banneheke, Piyusha (Melbourne Grammar School)
- Barman, Goutami (Box Hill High School)
- Bartnicka, Aleksandra (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Bennett, Darcy (Xavier College)
- Benson, Leshelle (Rosebud Secondary College)
- Bhargave, Sharda (Mckinnon Secondary College)
- Bonacci, Francesco (St Kevin's College Toorak)
- Borg, Naomi (Emmanuel College (Altona North))
- Borland, Eric (Camberwell High School)
- Bosco, Seneca (Lauriston Girls School)
- Burridge, Lauren (Sunbury College)
- Butler, Molly (Mater Christi College)
- Carrubba, Anthony (Parade College)
- Chang, Andrew (Haileybury College)
- Chen, Alex (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chen, Pei Qi (Glen Waverley Secondary College)
- Cheng, David (Melbourne High School)
- Chiodo, Lorren (Toorak College)
- Clarke, Elizabeth (Bayside Christian College)
- Coleiro, Lauren (St Columba's College)
- Collins, Maxwell (Melbourne Grammar School)
- Condos, Nikaela (Montmorency Secondary College)
- Corker, Sarah (Lilydale High School)
- Crombie, Kate (Gippsland Grammar - Senior)
- Crowe, Turlough (Sacred Heart College Geelong)
- D'Leema, Robert (Salesian College)
- Dabboucy, Jasmin (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Darmanin, Nancy (Melbourne Girls' College)
- De Lorenzo, Robert (Xavier College)
- De Mel, Gihan (Melbourne High School)
- Deng, Christine (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Deng, Linda (Fintona Girls School)
- Dimeck, Cameron (St Bede's College)
- Doumakis, Stephen (Ivanhoe Grammar School)
- Down, Tessa (Northcote High School)
- Du, Maggie (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Dun, Tiffany (Doncaster Secondary College)
- Durance, Lochlin (St Leonards College)
- Engelhardt, Miet (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Fernando, Hirudini (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Fetter, Adriana (Lauriston Girls School)
- Fisher, Bridget (Padua College)
- Fisher, Jayden (Caulfield Grammar School)
- Fitsioris, James (Ivanhoe Grammar School)
- Fox, Euan (Haileybury College)
- Frampton, Liam (Camberwell Grammar School)
- Frith, Catherine (Ruyton Girls' School)
- Frizziero, Jessica (Avila College)
- Fung, Stephanie (Geelong Grammar School)
- Gelb, Nathan (Carey Baptist Grammar School)
- Giannellis, Georgio (Scotch College)
- Gin, Mitchell (Newhaven College)
- Goldie, Nikesh (St Kevin's College Toorak)
- Grech, Jarrod (St Bernard's College)
- Groenewald, Mitchell (Lilydale High School)
- Hall, Sasha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Harrop, Katya (Our Lady of Sion College)
- He, Kanjie (Melbourne High School)
- Healy, Xavier (Ouyen P-12 College)
- Hocking, Keira (Strathmore Secondary College)
- Holden, Danielle (Dromana Secondary College)
- Hollyock, Harry (The Peninsula School)
- Holzer, Ashlee (Yarra Valley Grammar School)
- Hooker, Reece (Melbourne High School)
- Horne, Sinead (Mentone Girls' Secondary College)
- Hynes, Alexandra (Wesley College)
- Ishak, Christine (Avila College)
- Ishak, John (University High School)
- Jones, Eilwen (Genazzano F.C.J. College)
- Jones, Olivia (Sacred Heart College Geelong)
- Kahan, Daniel (The King David School- Senior School)
- Kemp, Caitlin (Star of The Sea College)
- Korab-Chandler, Evangelica (St Michael's Grammar School)
- Kraner-Tucci, Ruby (Presbyterian Ladies' College)
- Krishnananthan, Visakan (Melbourne High School)
- Kwok, Calvin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lai, Edwyn (St Monica's College)
- Langan, Ethan (St Kevin's College Toorak)
- Larkin, James (Ivanhoe Grammar School)
- Lay, Rachel (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Le, Jonathan (Haileybury College)
- Liang, Bill (Melbourne Grammar School)
- Liu, Alex (Camberwell Grammar School)
- Liuzzi, Daniel (Parade College)
- Lu, Patrick (Camberwell Grammar School)
- Lu, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Lucey, Bridget (Princes Hill Secondary College)
- Magee, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Marshallsea, Nina (Haileybury Girls College)
- Masino, Mario (Gladstone Park Secondary College)
- Matthews, Beth (Williamstown High School)
- Mccarthy, Mary (Macrobertson Girls High School)
- Mcintyre, Evan (Simonds Catholic College)
- Mclachlan, Lucy (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Mclinden, Tess (Loreto Mandeville Hall)
- Mcneil, Douglas (Scotch College)
- Mescher, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Michie, Della (Wesley College)
- Mihalev, Peter (St Kevin's College Toorak)
- Miller, Iona (Firbank Grammar School)
- Monagle, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Moody, Cooper (Saint Ignatius College Geelong)
- Moss, Sarah (Our Lady of Sion College)
- Munro, Jack (Haileybury College)
- Murphy, Simone (Padua College)
- Nakulski, Ella (Ivanhoe Grammar School)
- Ng, Fiona (Nossal High School)
- Ng, Kay Lin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Nguyen, Nha (Mentone Girls' Grammar School)
- Nicholson, Hayden (Mentone Grammar School)
- Noonan, D'Arcy (Xavier College)
- Novy, Louis (Xavier College)
- O'Brien, Felicity (Haileybury Girls College)
- O'Brien, Julia (Ruyton Girls' School)
- Oakley, Jacinta (Luther College)
- Oppy, Maxim (St Kevin's College Toorak)
- Page, Cassandra (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Pascoe, Mikayla (Montmorency Secondary College)
- Pederick, Daniel (Xavier College)
- Peiris, Vimaj (Mazenod College)
- Penprase, Ellodie (Lauriston Girls School)
- Pham, James (Mazenod College)
- Pietrolungo, Luca (Marcellin College)
- Pinto, Mia (St Catherine's School)
- Poynton, Rebecca (Waverley Christian College)
- Price, Jackson (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Rady, Emma (Kingswood College)
- Rajasinghe, Ovindu (Caulfield Grammar School)
- Ralston, Henry (Scotch College)
- Ranasinghe, Dhilini (Macrobertson Girls High School)
- Ridoutt, Jasmine (The Peninsula School)
- Ringersma, Georgia (St Catherine's School)
- Robinson, Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Roxburgh, Ewan (Balwyn High School)
- Ryan, Hannah (Sacre Coeur)
- Ryan, Kiara (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Sandhu, Abnash (Camberwell Grammar School)
- Sanford, Aaron (Mckinnon Secondary College)
- Sargent, Ashlee (Bacchus Marsh Grammar)
- Satkunam, Rebecca (Glen Waverley Secondary College)
- Scalzo, Michael (Xavier College)
- Scheerlinck, Tamika (University High School)
- Schuurman, Lisa (Dromana Secondary College)
- Seidel, Elliot (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Serruto, Christian (Parade College)
- Seymour, Hannah (Toorak College)
- Sharma, Anushka (Mill Park Secondary College)
- Sharp, Oscar (Trinity Grammar School)
- Sharp, Taylor (Sacred Heart College Geelong)
- Sleeman, Felicity (Loreto Mandeville Hall)
- Smith, Oliver (St Kevin's College Toorak)
- Smith, William (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- So, Audree (Macrobertson Girls High School)
- Speakman, Thomas (Xavier College)
- Stamboulidis, Haralambos (Ivanhoe Grammar School)
- Stewart, Sam (Melbourne High School)
- Tan, Eck-Jin (Haileybury College)
- Tang, Rebecca (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Tao, Winston (Camberwell Grammar School)
- Target, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Tashevski-Beckwith, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Tashlik, Daniel (Bentleigh Secondary College)
- Taylor, Ryan (John Paul College)
- Thomas, Taylor (Montmorency Secondary College)
- Todd, Isobel (Kyneton Secondary College)
- Tolat, Malvika (Lauriston Girls School)
- Tomar, Aishani (Ballarat Grammar)
- Trail, Katherine (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tran, Danny (Haileybury College)
- Tran, Kim (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Trotta, Patrick (Salesian College Sunbury)
- Troupakis, Nicola (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Truong, Michelle (Lauriston Girls School)
- Tudor, Jessie (Billanook College Ltd)
- Tyrrell, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Tzimos, Peter (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Utting, Rebecca (Haileybury Girls College)
- Van De Beek, Deborah (Toorak College)
- Van Den Bovenkamp, Sarah (Upwey High School)
- Vorlicek, Lars (Balwyn High School)
- Wang, James (Melbourne High School)
- Ward, Alexandra (Ivanhoe Grammar School)
- Webb, Howard (Scotch College)
- Weeden, Charlie (Melbourne Grammar School)
- Weeks, Martin (Glenvale School)
- Wells, Johanna (Methodist Ladies College)
- Wickramasinghe, Tharusha (Glen Waverley Secondary College)
- Williams, Thomas (Ballarat Grammar)
- Williamson, Karli (Korowa Anglican Girls' School)
- Wittner, Georgia (Lauriston Girls School)
- Wright, Samuel (Haileybury College)
- Wu, Benjamin (Haileybury College)
- Wu, Yu Wen (Melbourne High School)
- Xu, Deanne (Ruyton Girls' School)
- Yang, Kevin (Melbourne High School)
- Yang, Lana (Huntingtower School)
- Yeap, Stuart (Donvale Christian College)
- Zeng, Qing Chwen (Caulfield Grammar School)
- Zhang, Katie (Macrobertson Girls High School)
- Zheng, Jason (Camberwell Grammar School)
- Zhou, Warren (Penleigh and Essendon Grammar School)
44 (288 total)
- Adams, Myles (Melbourne Grammar School)
- Agelis, Madeline (Reservoir High School)
- Ainsworth, Victoria (Kilvington Grammar School)
- Alamidis, Joseph (Xavier College)
- Anagnostou, Lukas (Ivanhoe Grammar School)
- Anagnostou, Oliver (Ivanhoe Grammar School)
- Anderson, Nathan (Bacchus Marsh Grammar)
- Andrews, Sarah (Firbank Grammar School)
- Angeleri, Monique (Toorak College)
- Angelkoska, Rebecca (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Arturi, Matthew (Marcellin College)
- Atme, Jessica (Donvale Christian College)
- Bassat, Joel (Mount Scopus Memorial College)
- Batterham, Caitlyn (Aquinas College)
- Beaumont-Kelly, Henry (The Geelong College)
- Bergin, Miles (Xavier College)
- Bianco, Kaila (Sacre Coeur)
- Bradley, Alexandra (Essendon Keilor College)
- Brammer, Ally (Haileybury Girls College)
- Brammer, Jordan (Luther College)
- Brennan, Edward (Scotch College)
- Brookes, Harrison (St Kevin's College Toorak)
- Brygel, Madeleine (Mount Scopus Memorial College)
- Buchanan, John (De La Salle College)
- Bulluss, Jamie (The Knox School)
- Burn, Aimee (Loreto Mandeville Hall)
- Burnett, Anna (Warrnambool College)
- Burns, Gemma (St Leonards College)
- Butler, Kate (Presbyterian Ladies' College)
- Butler, Katherine (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Caderamanpulle, Jean-Marc (Melbourne High School)
- Calley, Emma (Toorak College)
- Cann, Alexander (Haileybury College)
- Casey, Emma (Kilvington Grammar School)
- Catania, Amelia (Loreto Mandeville Hall)
- Chan, Olivia (Siena College)
- Chan, William (Haileybury College)
- Cheatley, Louisa (The Geelong College)
- Chen, John (Balwyn High School)
- Chen, Tian (Scotch College)
- Chen, Yan-Ru (Academy of Mary Immaculate)
- Chin, Nathan (Melbourne Grammar School)
- Choo, Serena (Presbyterian Ladies' College)
- Christensen, Matthew (Xavier College)
- Chua, Alexander (Ballarat Grammar)
- Clarke, Madeleine (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Clayworth, Anna (Ballarat Clarendon College)
- Coburn, Laura (Star of The Sea College)
- Cohen, Gideon (Mount Scopus Memorial College)
- Coldrey, Tully (Princes Hill Secondary College)
- Collins, Lana (Patterson River Secondary College)
- Conlan, Emma (Mentone Girls' Grammar School)
- Cooper, Sara (Mckinnon Secondary College)
- Costa, Jeremy (Whitefriars College)
- Craw, Ivy (Princes Hill Secondary College)
- Crockett, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Crotty, Ella (Woodleigh School)
- Dai, William (Trinity Grammar School)
- Dalheim, Rosie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Dao, Emily (Nossal High School)
- Dasic, Tara (Kardinia International College)
- Davis, Jasmine (Sacred Heart College Geelong)
- Dawood, Daniel (Haileybury College)
- Dinh, Caroline (Mount St Joseph Girls' College)
- Doherty, Katherine (Koonung Secondary College)
- Dommisse, Clare (Sacre Coeur)
- Dunn, Samuel (Mckinnon Secondary College)
- Edwards, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Elhage, Stephanie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Escalante, Celine (Rosehill Secondary College)
- Falvo, Jourdan (Xavier College)
- Faragher, Julia (Presbyterian Ladies' College)
- Fayle, James (Yarra Valley Grammar School)
- Feder, Tristram (Trinity Grammar School)
- Fernandez, Melissa (Siena College)
- Fernando, Melinda (Macrobertson Girls High School)
- Ferrie, Katherine (Sacred Heart College Kyneton)
- Fitzgerald, Zara (Genazzano F.C.J. College)
- Fleming, David (St Kevin's College Toorak)
- Flory, Nyrobi (Mullauna College)
- Foo, Kit Ming (Glen Waverley Secondary College)
- Ford, Isabella (Padua College)
- Fry, Alexander (St Leonards College)
- Fynmore, Samantha (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Galea, Kody (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Gan, Joscelyn (East Doncaster Secondary College)
- Gao, Sophia (Caulfield Grammar School)
- Gaoulil, Noah (Fitzroy High School)
- Gebrail, Alexandra (Catholic Regional College Sydenham)
- Gent, Emma (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Gerondakis, Lauren (Methodist Ladies College)
- Gledhill, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gooch, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Gruber, Michael (Mount Scopus Memorial College)
- Gunn, Sylvia (University High School)
- Guthrie, Pollyanna (Ballarat Grammar)
- Hadzakis, Stefanos (Penleigh and Essendon Grammar School)
- He, Yunxu (Melbourne High School)
- Healey, Angus (Huntingtower School)
- Hickey, Daniel (Montmorency Secondary College)
- Higgins, Keswick (Princes Hill Secondary College)
- Hill, Connor (Xavier College)
- Hlavca, Sara (Haileybury Girls College)
- Ho, Grace (Nossal High School)
- Hodgson, Stefanie (Presbyterian Ladies' College)
- Holt, Jarvis (Wedderburn College)
- Hopkins, Daisy (Fitzroy High School)
- Horman, Lydia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Hu, Shi Yang (Haileybury College)
- Huang, Eldon (Caulfield Grammar School)
- Hymer, Isobel (Wesley College)
- Ieong, Sharon (Balwyn High School)
- Ismail, Motaz (Gladstone Park Secondary College)
- Izrailov, Elli (Mount Scopus Memorial College)
- Jaffe, Rebecca (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- James, Amelia (Lauriston Girls School)
- Job, Jack (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Johnson, Adrian (Trinity Grammar School)
- Johnson, Claire (Methodist Ladies College)
- Johnston, Blair (Haileybury Girls College)
- Jonas, Asher (Carey Baptist Grammar School)
- Jones, Shae (Our Lady of Sion College)
- Jurkschat, Dominic (Lilydale Heights College)
- Justin, Darnley (Mount Waverley Secondary College)
- Kaka, Rhodia (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Katilius, Max (Melbourne High School)
- Kelly-Kobes, Sean (Camberwell Grammar School)
- Kelly, Madeline (Sacred Heart College Kyneton)
- Kemper, Jessica (Haileybury Girls College)
- Khaw, Joshua (Melbourne High School)
- Kimber, Tesse (Ruyton Girls' School)
- Knezevic, Dora (Strathmore Secondary College)
- Koay, Tzeyi (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Kocherginsky, Michael (The King David School- Senior School)
- Krain, Aiden (Mount Scopus Memorial College)
- Kwok, Selwyn (Scotch College)
- Langford, Emily (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Le Get, Matthew (Haileybury College)
- Le, Hanhminh Nguyen (Mentone Girls' Grammar School)
- Lee, Kevin (Haileybury College)
- Lee, Nicole (Mentone Girls' Secondary College)
- Levy, Jay (Mount Scopus Memorial College)
- Lew, Isabelle (Methodist Ladies College)
- Lewis, Grace (Genazzano F.C.J. College)
- Liefman, Michael (Haileybury College)
- Lieu, Jasmina (Our Lady of Sacred Heart College)
- Lineham, Zoe (Firbank Grammar School)
- Ling, Susanna (Donvale Christian College)
- Lipshatz, Yonnie (Leibler Yavneh College)
- Liu, Roy (Melbourne High School)
- Lobo, Brendan (John Monash Science School)
- Luh, Justin (Huntingtower School)
- Lui, Samantha (Presbyterian Ladies' College)
- Lynch, Rachel (Presbyterian Ladies' College)
- Madi, Greta (Lauriston Girls School)
- Mansour, Rama (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Maran, Sharrman (Glen Waverley Secondary College)
- Massarany, Christopher (Scotch College)
- Matthews, Kate (John Paul College)
- Mcdonald, Jack (Kerang Technical High School)
- Mcdonnell, Siobhan (Haileybury Girls College)
- Mcewan, Callum (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Mcintosh, Henry (Scotch College)
- Mcintosh, Robert (Carey Baptist Grammar School)
- Mckay, Isabelle (Assumption College)
- Mennie, Stephen (Brighton Grammar School)
- Middelmann, Martin (Luther College)
- Mililli, Kate (Padua College)
- Miller-Randle, Jake (The Peninsula School)
- Miller, Susan (Mount Scopus Memorial College)
- Mills, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Monkhouse, Sarah (St Catherine's School)
- Morrison, Jessica (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Munro, Tyler (Ballarat Grammar)
- Myer, Jemima (St Catherine's School)
- Myrtle, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Nakase, Kaori (John Monash Science School)
- Nandurkar, Ruchira (Presbyterian Ladies' College)
- Nguyen, Dana (Balwyn High School)
- Nikolaou, Katherine (Methodist Ladies College)
- Nolan, Megan (Sacred Heart College Geelong)
- Norman, Ryan (Ballarat High School)
- Ntalianis, Mary (Strathmore Secondary College)
- O'Bryan, Amy (Genazzano F.C.J. College)
- O'Malley, Charlotte (Haileybury Girls College)
- Pallasis, James (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Pan, Donny (Ivanhoe Grammar School)
- Pane, Alana (Our Lady of Mercy College)
- Pankevicius, Andrew (Xavier College)
- Pankhurst, Monique (Goulburn Valley Grammar School)
- Parrott, Ry (Ballarat Grammar)
- Paull, Cameron (St Kevin's College Toorak)
- Penhalluriack, William (Melbourne High School)
- Pereira, Elena (Sacre Coeur)
- Perica, Nicholas (Xavier College)
- Perri, Zelda (Macrobertson Girls High School)
- Peters, Marion (Ballarat Clarendon College)
- Pittonet, Marc (Xavier College)
- Pollock, Lauren (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Pontelandolfo, Bianca (Our Lady of Sacred Heart College)
- Popa, Julia (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Porczak, Lara (Glenroy Secondary College)
- Portelli, Eliza (Sacre Coeur)
- Powell, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Power, Kate (Sacre Coeur)
- Pugh, Loren (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Quan, Yun (Melbourne Grammar School)
- Quinlan, Chloe (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Rann, Helena (St Margarets School)
- Ratcliffe, Madeleine (Warrnambool College)
- Ratnasekara, Vidhura (Melbourne High School)
- Ravi, Kiran (Melbourne High School)
- Richards, William (Haileybury College)
- Robinson, Seren (Eltham High School)
- Roden, James (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Rogic, Anthony (John Monash Science School)
- Roshan, Ava (St Catherine's School)
- Ross, Karina (Huntingtower School)
- Ryan, Naomi (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Safe, Liam (Yarra Valley Grammar School)
- Saisi, Jordan (Billanook College Ltd)
- Sakellaropoulos, Stace (Alphington Grammar School)
- Sakhatovska, Iryna (Siena College)
- Sansone, Julia (Catholic Regional College Melton)
- Santoro, Henri (St Kevin's College Toorak)
- Scerri, Claire (Mount St Joseph Girls' College)
- Schoffelen, Nina (Our Lady of Sion College)
- Seevanayagam, Myoori (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Segal, Cameron (Wesley College)
- Sellahewa, Ravindu (Balwyn High School)
- Sharp, Montana (Mount Scopus Memorial College)
- Shaw, Ciaran (St Kevin's College Toorak)
- Siderellis, Athanasia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sinclair, Eliza (Methodist Ladies College)
- Smith, Joshua (Christian College Institute of Senior Education)
- Soon, Edwin (Scotch College)
- Sriram, Sweta (Ivanhoe Grammar School)
- Staffieri, Olivia (Avila College)
- Stathatos, Gerasimoula (Caulfield Grammar School)
- Steiger, Emma (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Stirling, Hugh (Xavier College)
- Talia, Michael (Marcellin College)
- Tandoc, Diego (Salesian College)
- Tantra, Demika (Our Lady of Sacred Heart College)
- Tauber, Joel (Mount Scopus Memorial College)
- Tawfik, John (Haileybury College)
- Teoh, Benedict (St Kevin's College Toorak)
- Teubler, Alessi (Haileybury Girls College)
- Tharle, Lauren (Mount Evelyn Christian School)
- Tomy, Shawna (Nossal High School)
- Tonkin, Georgia (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Tran, Anthony (St Kevin's College Toorak)
- Trieu, Jackson (Salesian College)
- Trinh, Jennifer (Overnewton Anglican Community College)
- Truong, Thien (Macrobertson Girls High School)
- Tsaparis, Chelsea (Viewbank College)
- Tu, Samuel (Melbourne High School)
- Ure, Astan (Yarra Valley Grammar School)
- Urokohara, Anna (Assumption College)
- Vakkas, Anastasia (Korowa Anglican Girls' School)
- Varadarajan, Maya (Presbyterian Ladies' College)
- Velleman, Jesse (Mount Scopus Memorial College)
- Wada, Miki (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Wallace, Lachlan (Brighton Grammar School)
- Wallace, Ryan (Haileybury College)
- Wallace, Sophie (Corryong College)
- Walpola, Nevin (Melbourne High School)
- Wang, Derrick (Haileybury College)
- Wang, Harry (Balwyn High School)
- Wang, Venisa (Methodist Ladies College)
- Watt, Samara (Strathmore Secondary College)
- Weatherby, Samuel (Brighton Grammar School)
- Weddell, Adam (Xavier College)
- Wells, Lachlan (Distance Education Centre Victoria)
- Witt, Markus (Ivanhoe Grammar School)
- Wong, Caitlin (Presbyterian Ladies' College)
- Wong, Tilley (Presbyterian Ladies' College)
- Xu, Rachel (Fintona Girls School)
- Yang, Jia (Haileybury Girls College)
- Yeatman, Julian (Wesley College)
- Yeung, Karen (Our Lady of Sion College)
- Younes, Jordan (Yarra Valley Grammar School)
- Young, Hayley (Korowa Anglican Girls' School)
- Young, Molly (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Youssef, Arkan (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Yu, Chen Xi (Macrobertson Girls High School)
- Zhao, Michael (Melbourne High School)
- Zhou, Roger (Haileybury College)
43 (371 total)
- Abbas, Teema (Fintona Girls School)
- Abikar, Amal (Thornbury High School)
- Adams, Zoe (Mooroolbark College)
- Advani, Aashna (Greensborough Secondary College)
- Ajit, Priyanka (Brentwood Secondary College)
- Alexander, Lucia (St Joseph's College Echuca)
- Allen, Clarinda (Ave Maria College)
- Allen, Samantha (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Altavilla, Claudia (Our Lady of Mercy College)
- Anderson, Megan (Haileybury Girls College)
- Andrabi, Mah Noor (Balcombe Grammar School)
- Ao, Winston (Melbourne High School)
- Argyropoulos, Dionne (Methodist Ladies College)
- Armstrong, Lloyd (Haileybury College)
- Arnold, Justin (Trinity Grammar School)
- Atkinson, Georgia (Norwood Secondary College)
- Atley, Dominique (Rochester Secondary College)
- Badawy, Nora (Mentone Girls' Grammar School)
- Bailey, Erin (Monivae College)
- Banica, Maria (Emmanuel College (Altona North))
- Bardac, Mihnea (Caulfield Grammar School)
- Bartha, Kathrin (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Basserabie, Sarah (Beth Rivkah Ladies College)
- Battiston, Elizabeth (Mentone Girls' Grammar School)
- Beaumont, Gabriella (Toorak College)
- Becker, Jared (Eltham High School)
- Beeton, Dale (Goulburn Valley Grammar School)
- Bennetts-Roberts, Isabella (Loreto Mandeville Hall)
- Berhanu, Kimmie (Academy of Mary Immaculate)
- Berizzi, Oliver (Marcellin College)
- Berry, Chelsea (Wantirna College)
- Blackshaw, Lucinda (Melbourne Girls Grammar)
- Bolton, Darcy (St Kevin's College Toorak)
- Borg, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Borg, Clara (Coburg Senior High School)
- Bozovic, Tamara (Presbyterian Ladies' College)
- Brasher, Thomas (De La Salle College)
- Breckler, James (Mount Scopus Memorial College)
- Brewster, Lachlan (Mount Evelyn Christian School)
- Bromell, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Brundrett, Alexandra (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Brygel, Zachary (Mount Scopus Memorial College)
- Bui, Quang-Minh (Camberwell Grammar School)
- Button, Harry (Trinity Grammar School)
- Cameron, Amelia (St Catherine's School)
- Carfora, Gabrielle (Ave Maria College)
- Carter, Bonnie (Loreto College)
- Cassells, James (Ballarat Grammar)
- Chan, Alicia (Fintona Girls School)
- Chan, Phoebe (Shelford Girls' Grammar)
- Chan, Raymond (Melbourne High School)
- Chappell, Peter (Xavier College)
- Charisis, Madeleine (Eltham High School)
- Chaves, Angus (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Chen, Damian (Camberwell Grammar School)
- Chenoweth, Timothy (Brauer College)
- Chivers, Kayla (Shelford Girls' Grammar)
- Claire, Jesse (Fitzroy High School)
- Cleeve, Samuel (Xavier College)
- Cohen, Yaniv (Mount Scopus Memorial College)
- Cole, Tamara (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Concollato, Luke (John Monash Science School)
- Cooper, Kaitlyn (The Peninsula School)
- Crawley, Sarsha (East Doncaster Secondary College)
- Crisante, Jordan (St Kevin's College Toorak)
- Croft, Jenny (Korowa Anglican Girls' School)
- Crump, Tayla (Ringwood Secondary College)
- Crute, Stephanie (Korowa Anglican Girls' School)
- D'Cruz, Vanessa (Luther College)
- D'Souza, Rhianne (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Davenport, Ophelia (Carey Baptist Grammar School)
- Davies, Jessica (Glen Waverley Secondary College)
- Davine, Ella (Presbyterian Ladies' College)
- Davis, Matilda (Toorak College)
- Davitt, Aidan (Salesian College)
- De Lutis, Ben (Xavier College)
- De Martinis, Julia (Balwyn High School)
- De Silva, Shivan (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- De Steiger, Alistair (Gippsland Grammar - Senior)
- Deb, Soumik (Haileybury College)
- Decleva, Jessica (Avila College)
- Den Ouden, Rebecca (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Devitsakis, Stephanie (Our Lady of Sion College)
- Di Teodoro, Nathan (Mazenod College)
- Donaldson, Kate (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Donnelly, Eliza (Balwyn High School)
- Donoghue, Amanda (Academy of Mary Immaculate)
- Dorfan, Talya (Leibler Yavneh College)
- Douce, Samuel (Camberwell Grammar School)
- Durmanic, Natalie (Haileybury Girls College)
- Dushyanthan, Arushan (Melbourne High School)
- Dwyer, Amelia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Eastman, Rebekah (Toorak College)
- Eldho, Maria (Frankston High School - VCE Campus)
- Elliott, Edward (Xavier College)
- Ellis, Charlotte (Canterbury Girls Secondary College)
- Ellis, Jamie (Yarra Valley Grammar School)
- Elston, Joshua (Haileybury College)
- Estrada, Samantha (Melbourne Girls' College)
- Ewen, Hannah (Kyneton Secondary College)
- Fairburn, Callum (Cranbourne Secondary College)
- Falconer, Susannah (Loreto Mandeville Hall)
- Fanous, Sarah (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Fazzino, Emma (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Fendyk, Jayne (Bellarine Secondary College)
- Fenton, Miranda (Ballarat Grammar)
- Fettling, Joseph (Ivanhoe Grammar School)
- Fist, Catherine (Girton Grammar School Ltd)
- Flanagan, Simeon (The Geelong College)
- Fleiszig, Alexandra (Mount Scopus Memorial College)
- Fleming, Ruby (Academy of Mary Immaculate)
- Fletcher, Thomas (Eltham High School)
- Foster, Amelia (Distance Education Centre Victoria)
- French, Jake (Xavier College)
- Frilay-Cox, Kelly (Newhaven College)
- Frost, Elana (Mullauna College)
- Gardiner, Olivia (Wesley College)
- Garrett, Casey (Huntingtower School)
- Ghidinelli-Matheson, Isabella (Mildura Senior College)
- Giagoudakis, Christopher (Huntingtower School)
- Glasgow, Georgina (Shelford Girls' Grammar)
- Gloster, Leonnie (St Joseph's College Echuca)
- Goldberger, Talya (Beth Rivkah Ladies College)
- Gonsalvez, Kienon (St Francis Xavier College)
- Gorga, Nathan (Trinity Grammar School)
- Gorman, Dominic (Xavier College)
- Graham, Hannah (Sacred Heart College Geelong)
- Grandsable, Andrew (Werribee Secondary College)
- Greed, Isabella (Geelong Grammar School)
- Gretton-Watson, Camille (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Griffiths, William (Geelong Grammar School)
- Grover, Akriti (Werribee Secondary College)
- Hall, Joshua (St Bede's College)
- Hamper, Georgia (Frankston High School - VCE Campus)
- Harris, Emma (Macrobertson Girls High School)
- Harrison, Maria (Loreto Mandeville Hall)
- Harvey, Madison (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hatt, Madeleine (Haileybury Girls College)
- Hayman, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Haynes, Olivia (Aquinas College)
- Heow, Orion (Waverley Christian College)
- Heretakis, Theodore (Alphington Grammar School)
- Herz, Klara (Mount Scopus Memorial College)
- Hickey, Samantha (Star of The Sea College)
- Hili, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Hisgrove, Holly (St Leonards College)
- Hodgson, Sophia (Vermont Secondary College)
- Holst, Michael (Padua College)
- Holt, Sunni (Eltham High School)
- Howell, Thomas (St Joseph's College Newtown)
- Howie, Isabella (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hronakis, Catherine (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Huang, Tian (Box Hill High School)
- Huang, Vincent (Haileybury College)
- Imran, Waiza (Presbyterian Ladies' College)
- Ismail, Amira (Ilim College of Australia)
- James, Esme (Beaconhills College - Pakenham)
- Jiang, Ri Chi (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Joe, Adrienne (Methodist Ladies College)
- Jones, Craig (Huntingtower School)
- Jones, Majella (Wesley College)
- Kang, Min Oh (John Monash Science School)
- Kanumuri, Priyanka (Macrobertson Girls High School)
- Katelis, Ruby (Mentone Girls' Grammar School)
- Katta, Kavya (John Monash Science School)
- Kaur, Gurleen (Nossal High School)
- Kazantzidis, Nikolas (Alphington Grammar School)
- Kelly, Joseph (Christian Brothers' College St Kilda)
- Kennedy, Angus (Xavier College)
- Keshtiar, Sadaf (Haileybury Girls College)
- Killick, Elisia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Kim, Yae Yun (Balwyn High School)
- Kinnear, Stephanie (Mentone Girls' Grammar School)
- Kinsman, Alexandra (Shelford Girls' Grammar)
- Klein, Jordan (Mount Scopus Memorial College)
- Kleinig, Brittany (Sacre Coeur)
- Koger, Stephanie (Luther College)
- Kong, Ysabelle (Mckinnon Secondary College)
- Kose, Karrin (Caulfield Grammar School)
- Kumaran, Shona (Macrobertson Girls High School)
- Kwak, Arend (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Langford, Monique (Luther College)
- Lau, Terence (Camberwell Grammar School)
- Le, Dai-An (Nossal High School)
- Lee, Rachel (Balwyn High School)
- Lee, Richard (Camberwell Grammar School)
- Li, Cindy (Presbyterian Ladies' College)
- Li, Zi Yan (Glen Waverley Secondary College)
- Likitkunawong, Saran (Caulfield Grammar School)
- Lim, Lina (Haileybury Girls College)
- Lin, Jing Shi (Mckinnon Secondary College)
- Logan, Callan (Scotch College)
- Lok, Siu Hin (East Doncaster Secondary College)
- Low, Sarah (University High School)
- Low, Wei Hao (Melbourne High School)
- Luke, James (St Leonards College)
- Luscombe, Darcy (Brighton Secondary College)
- Lydiard, Lachlan (Luther College)
- Lynch-Hess, Grace (Sandringham College)
- Lynch, David (Xavier College)
- Macaronas, James (St Kevin's College Toorak)
- Mackay, Hamish (Trinity Grammar School)
- Macsporran, Emily (The Peninsula School)
- Maher, Sarah (Ballarat Clarendon College)
- Mannix, Isobelle (Bendigo Senior Secondary College)
- Manson, Alexandra (Woodleigh School)
- Mansouri, Safia (Melbourne Girls' College)
- Marino, Nicole (St Catherine's School)
- Martin, Matthew (Ivanhoe Grammar School)
- Marty, Emily (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Massouras, Liana (Haileybury Girls College)
- Matthews, Campbell (Scotch College)
- Mcclelland, Joseph (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mcdonald, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Mcgivern, Bridget (Sacred Heart College Geelong)
- Mcintosh, Peter (Melbourne Grammar School)
- Mcivor, Olivia (Elwood College)
- Mckenzie, Chaseley (Mentone Girls' Grammar School)
- Mckessy, David (St Kevin's College Toorak)
- Mclean, Harrison (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Mclerie, Harvey (Glenvale School)
- Mcmaster, Jack (Haileybury College)
- Mich, Christian (Melbourne High School)
- Michailidis, Corey (Melbourne High School)
- Millar, Henry (Camberwell Grammar School)
- Mitchell, Alexander (Scotch College)
- Mitropoulos, Jordan (De La Salle College)
- Monsell-Butler, Thomas (Scotch College)
- Moore, Lily (Princes Hill Secondary College)
- Morgan, Heidi (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Muller, Ruby (Melbourne Girls' College)
- Mundos, Lisa (Avila College)
- Nair, Poonam (Buckley Park College)
- Napitupulu, Grant (Salesian College)
- Ngo, Khanh (Melbourne High School)
- Nguyen, Thao (Braybrook College)
- Nguyen, Timothy (Melbourne High School)
- Nikolakakis, Dimitrios (Camberwell Grammar School)
- Noonan, Hollie (St Mary of The Angels School)
- Noyahr, John (Salesian College)
- O'Brien, Courtney (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- O'Brien, Jack (Ballarat Grammar)
- O'Neill, Amelia (Firbank Grammar School)
- O'Sullivan, James (Scotch College)
- Olschyna, Amanda (St Margarets School)
- Omerovic, Edina (Minaret College)
- Ong-Thomson, Mitchell (Melbourne High School)
- Ong, Alex (Haileybury College)
- Ong, Jia Lin (Firbank Grammar School)
- Oppy, Alfred (Glen Waverley Secondary College)
- Orr-O'Farrell, Zhane (Presentation College Windsor)
- Osafo, Mark (Lighthouse Christian College Cranbourne)
- Owen, Braydan (Emmanuel College (Altona North))
- Paine, William (Melbourne Grammar School)
- Pannam, Sarah (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Paskin, Kerri (Emmanuel College (Altona North))
- Patano, Jyqa (Narre Warren South P-12 College)
- Patishman, Jacqueline (Wesley College)
- Pattas, Georgina (Methodist Ladies College)
- Patton, Montgomery (Trinity Grammar School)
- Pavlidis, Pollyanna (Melbourne Girls Grammar)
- Pearce, Rachel (St Helena Secondary College)
- Pensa, Marcus (Overnewton Anglican Community College)
- Pham, Cecilia (Marian College Sunshine)
- Philip, Anna (Lauriston Girls School)
- Pho, Linhlinh Vi (Braybrook College)
- Pickett, Francis (Balwyn High School)
- Pinto, Joshua (Haileybury College)
- Plush, Isobella (Ivanhoe Grammar School)
- Prasetia, Mangala (Melbourne High School)
- Pusello, Sabrina (St Columba's College)
- Quirk, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Ragg, James (The Geelong College)
- Ramesh, Subiksha (Nossal High School)
- Ranasinghe, Mark (Melbourne High School)
- Raonaq, Leela (Mount Eliza Secondary College)
- Regan, Emma (Santa Maria College)
- Rewal, Jayshiv (Melbourne High School)
- Richardson, Elsie (Brentwood Secondary College)
- Riddle, Benjamin (Lowanna College)
- Riegler, Isabella (St Michael's Grammar School)
- Riordan, Georgia (Mckinnon Secondary College)
- Roberts, Fraser (The Peninsula School)
- Robinson, Trent-James (Christian Brothers' College St Kilda)
- Rodger, Siobhan (Beaconhills College - Berwick)
- Rodricks, Carl (Salesian College)
- Rogers, Ashleigh (Cohuna Secondary College)
- Rogerson, Julia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Rong, Patrick (Scotch College)
- Ruiz, Christopher (Lakeview Senior College)
- Rule, Harrison (Trinity Grammar School)
- Russo, Olivia (Loreto Mandeville Hall)
- Sabbadini, Matt (Scotch College)
- Sallay, Fathima (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Sanderson, William (Melbourne Grammar School)
- Sandison, Emily (Luther College)
- Sands, Clare (Rochester Secondary College)
- Saniga, Rudi (Brighton Secondary College)
- Santamaria, Alessandro (Xavier College)
- Schubert, Shannon (Mentone Girls' Secondary College)
- Serry, Jacob (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Seymour, Gabrielle (Eltham High School)
- Seymour, James (Xavier College)
- Sfetkidis, Olivia (Loreto Mandeville Hall)
- Sheed, Georgia (Methodist Ladies College)
- Sheppard, Sophie (Kilbreda College)
- Sholl, Angus (St Kevin's College Toorak)
- Simai, Benjamin (Leibler Yavneh College)
- Siriweera, Shaun (Scotch College)
- Siu, Morrison (St Kevin's College Toorak)
- Slifirski, William (Carey Baptist Grammar School)
- Sorace, Dorian (Xavier College)
- Soust, Ellen (Lauriston Girls School)
- Southgate, James (Brighton Grammar School)
- Sparks, Mikaela (St Columba's College)
- Speake, Daniel (Trinity Grammar School)
- Stamatopoulos, Marthea (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Stewart, Lachlan (St Patrick's College)
- Stinchcombe, Madeleine (Flinders Christian Community College)
- Suhr, William (St Kevin's College Toorak)
- Sun, Crystal (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Sun, Kerry (Haileybury College)
- Sykes, Stephanie (Luther College)
- Tait-Hoffman, Erica (Montmorency Secondary College)
- Tait, James (St Bernard's College)
- Taylor, Margaret (Goulburn Valley Grammar School)
- Taylor, Natalie (Mercy College)
- Tell, Raphael (Bialik College)
- Tepe, Laura (Donvale Christian College)
- Thampi, Tismy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Thiele, Bethany (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Thomas, Hayley (Toorak College)
- Tran, Helen (Macrobertson Girls High School)
- Tran, Kelvin (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Tran, Rowena (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Trinquet, Flynn (St Kevin's College Toorak)
- Tseng, Esther (Nossal High School)
- Tsigaridis, Athanasia (Fintona Girls School)
- Turek, Alina (Woodleigh School)
- Unger, Callum (Xavier College)
- Vadgama, Darshana (Parkdale Secondary College)
- Vickers-Willis, Edward (Melbourne Grammar School)
- Vulcan, Maxwell (Brighton Grammar School)
- Wade, Tessa (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Wagner, Robin (University High School)
- Waldron, Emily (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Walia, Sameera (East Doncaster Secondary College)
- Walker, Jack (Ballarat Clarendon College)
- Wallace, Alison (Presbyterian Ladies' College)
- Wallace, Imogen (Tallangatta Secondary College)
- Walls, Samantha (forest Hill College)
- Walsh, Lucy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wang, Daniel (Haileybury College)
- Watling, Sarah (Ruyton Girls' School)
- Watson Kruse, Nathan (Brunswick Secondary College)
- Wen, Yuanliang (Melbourne High School)
- Werner, Brigette (Haileybury Girls College)
- West, Simone (Leibler Yavneh College)
- White, Chloe (St Margarets School)
- Whitehead, Alex (Kew High School)
- Wijetunga, Ruwanthi (Macleod College)
- Wills, Ethan (Padua College)
- Wills, Tianna (Frankston High School - VCE Campus)
- Wilson, Alexandra (Melbourne Girls Grammar)
- Wong, Joshua (Scotch College)
- Woodlock, Holly (Haileybury Girls College)
- Xiao, Yuting (Our Lady of Mercy College)
- Xu, Leon (Camberwell Grammar School)
- Zhang, Sherry (St Catherine's School)
- Zhang, Sonya (Macrobertson Girls High School)
- Zhang, Wing (Scotch College)
42 (482 total)
- Agapitos, Maree (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Aguilera, Michael (Mckinnon Secondary College)
- Aksoyoglu, Cisen (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Allport, Cassidy (Aitken College)
- Aloi, James (Xavier College)
- Annamalai, Arunn (Hoppers Crossing Secondary College)
- Apte, Judith (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Arkinstall, Kayla (Echuca College)
- Armato, Elijah (St Kevin's College Toorak)
- Ashcroft, Emily (Glen Waverley Secondary College)
- Assatrian, David (Huntingtower School)
- Aswani, Ashwarya (Wesley College)
- August, Zoe (Loreto Mandeville Hall)
- Austin, Alana (Vermont Secondary College)
- Avice, Patrick (Mazenod College)
- Bagiotas, Dimitri (St Kevin's College Toorak)
- Ballard, Annabelle (University High School)
- Barker, Caitlin (Mildura Senior College)
- Barnes, Isobel (University High School)
- Barresi, Adam (Gladstone Park Secondary College)
- Barrs, Madison (Frankston High School - VCE Campus)
- Batool, Rubab (John Monash Science School)
- Beard, Jesse (The Peninsula School)
- Bell, Julia (Lauriston Girls School)
- Belotti, Emma (Mckinnon Secondary College)
- Benstead, Emily (Clonard College)
- Bettio, Mia (Corryong College)
- Bhutiani, Paras (Nossal High School)
- Bianco, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Bituin, Edward (Simonds Catholic College)
- Blackman, Jennifer (Sacre Coeur)
- Bowler-Clements, Sasha (Narre Warren South P-12 College)
- Boyce, Stephanie (The Geelong College)
- Bradley, Richard (Salesian College)
- Braszell, Brittany (Overnewton Anglican Community College)
- Brennan, Genevieve (Loreto Mandeville Hall)
- Brew, Kathleen (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Brewster, Cora (Strathmore Secondary College)
- Bromidis, Lillian (Mentone Girls' Grammar School)
- Brown, Stephanie (Woodleigh School)
- Brownlow, Ryan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Bylsma, Emma (Saint Ignatius College Geelong)
- Byrne, Charlotte (Geelong Grammar School)
- Callahan, Ripley (Colac Secondary College)
- Callcott, Elena (Ivanhoe Grammar School)
- Capper, Jason (Xavier College)
- Carlos, Jeanne (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Carolan, Daniel (Ivanhoe Grammar School)
- Carter, Georgia (Woodleigh School)
- Carty, Gabriella (Warrnambool College)
- Cavallo, Jonathan (St Joseph's College Mildura)
- Cavoli, Stephanie (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Centrone, Carla (Our Lady of Sion College)
- Chakraborty, Payel (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Chalmers, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Chan, Sze (Our Lady of Mercy College)
- Chandler, Catherine (Methodist Ladies College)
- Charman, Lillian (Nossal High School)
- Cheah, Matthew (Box Hill High School)
- Chen, Andrew Di Long (Melbourne High School)
- Chen, Daniel (Whitefriars College)
- Cheng, Ethan (Melbourne High School)
- Cheng, Vivian (Loreto Mandeville Hall)
- Chetty, Aditi (University High School)
- Cheung, David (Scotch College)
- Cheung, Dennikin (Mazenod College)
- Chicoine, Nathalie (St Leonards College)
- Chiuchiarelli, Nicole (Buckley Park College)
- Chow, Ashley (East Doncaster Secondary College)
- Chow, Michelle (Our Lady of Mercy College)
- Christensen, Gemma (Oxley Christian College)
- Clausen, Sophie (Loreto Mandeville Hall)
- Clifford, Lotte (Woodleigh School)
- Colosimo, Matthew (Haileybury College)
- Conway, Paige (Kilbreda College)
- Cook, Rachel (St Helena Secondary College)
- Costabile, Alisha (Gilson College)
- Costabile, Vanessa (Gilson College)
- Craig-Darroch, Carmen (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Craven, Tahli (Haileybury Girls College)
- Creber, Geoffrey (Ballarat Grammar)
- Crocetti, Alessandro (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Cubit, Amy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Cullen, Maddison (Dromana Secondary College)
- Cullity, Hamish (Xavier College)
- Daley, Jessica (Mount St Joseph Girls' College)
- Dalli, Lachlan (Ringwood Secondary College)
- Dalton, Chloe (Hawkesdale College)
- Dalton, Liliana (Kilbreda College)
- Danino, Ashlee (Mount Scopus Memorial College)
- Daquino, Olivia (St Columba's College)
- Dawes, Nicholas (Brighton Grammar School)
- De Gregorio, Sarah (Mentone Girls' Grammar School)
- De Kauwe, Garett (Salesian College)
- De Saram, Nicole (Our Lady of Sion College)
- De Sousa, Anna (Genazzano F.C.J. College)
- Deller, Georgia (Genazzano F.C.J. College)
- Demeo, Claire (Sacred Heart College Geelong)
- Deverell, Erin (South Oakleigh Secondary College)
- Di Iorio, Alexander (St Kevin's College Toorak)
- Dickinson, Carter (Scotch College)
- Diggins, Isabella (Mentone Girls' Secondary College)
- Dimattina, Nadia (Genazzano F.C.J. College)
- Dinevska, Marija (Thornbury High School)
- Dinh, Mai (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Dioguardi, Emily (Presbyterian Ladies' College)
- Dipalma, Jonathon (Xavier College)
- Dodd, Lucy (Princes Hill Secondary College)
- Donaghey, Christie (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Dong, Richard (Melbourne High School)
- Drake, Annie (Ballarat Grammar)
- Drimer, Sebastian (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Ducret, Raimonda (St Columba's College)
- Dunlop, Diana (St Catherine's School)
- Duong, Tuan (Christian Brothers' College St Kilda)
- Duyker, Isabel (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Dyson-Berry, Hannah (Mildura Senior College)
- Eardley, Thomas (Carey Baptist Grammar School)
- Eaton, Joanne (Grovedale College)
- Ebsworth, Thomas (Melbourne Grammar School)
- Eckardt, Simone (Viewbank College)
- Edelstein, Ashlee (Bialik College)
- Edward, Lucinda (Loreto Mandeville Hall)
- Eid, Jason (Antonine College)
- Ekic, Selma (Keilor Downs College)
- Elias, Simon (Ivanhoe Grammar School)
- Etheridge, Isabella (Padua College)
- Ewing, Hannah (Avila College)
- Faithfull, Henry (Trinity Grammar School)
- Falvey, Matthew (St Bernard's College)
- Fanning, Matthew (Xavier College)
- Fatekhova, Ekaterina (Mentone Girls' Grammar School)
- Favaloro, Alexander (St Kevin's College Toorak)
- Fearnside, James (Melbourne Grammar School)
- Feldman, Daniela (Shelford Girls' Grammar)
- Fenn, Sarah (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Ferguson, Molly (Galen College)
- Fitt, Emily (Methodist Ladies College)
- Fittje, Christina (The Knox School)
- Fitzgerald, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Flynn, Caillin (Genazzano F.C.J. College)
- Forbes, Isabelle (Wesley College)
- Francis, Matthew (St Bede's College)
- Francis, Shireen (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Frattaroli, Giulia (Siena College)
- Gambaro, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Gardner, Bethannie (Mckinnon Secondary College)
- Gasser, Yvette (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Gatchalian, Coleen (Mooroolbark College)
- Gaylard, Stephanie (Viewbank College)
- Gazis, Nathan (Ivanhoe Grammar School)
- Gebbie, Jessica (Our Lady of Sion College)
- Gebus, Emily (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Godewatte, Angela (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Gogos, Johanna (Siena College)
- Gorges, Zaia (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Grant, Elyse (Wanganui Park Secondary College)
- Griffiths, Stacey (St Augustine's College)
- Grimm, Hannah (Huntingtower School)
- Grinsted, Shae (Patterson River Secondary College)
- Gupta, Ojasvi (Nossal High School)
- Habib, Mohamed (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Hadge, Arthur (Ivanhoe Grammar School)
- Hallyburton, Erin (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Halstead, Benjamin (Geelong Grammar School)
- Hansen, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Haque, Arman (Caulfield Grammar School)
- Harris, Jaclyn (Yarra Valley Grammar School)
- Harrison, Luke (Melbourne Grammar School)
- Hasan, Aniqa (Nossal High School)
- Hately, William (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Haupt, Aran (Bialik College)
- He, Carl (Balwyn High School)
- Henderson, Nicholas (Scotch College)
- Hickman, Claire (Our Lady of Mercy College)
- Hill, Stephanie (Cheltenham Secondary College)
- Hillebrand, Siena (Wesley College)
- Ho, Ryan (St Kevin's College Toorak)
- Ho, Wayne (Melbourne High School)
- Holloway, Hailey (Geelong Grammar School)
- Honybun, Imogen (Melbourne Girls' College)
- Hood, Angus (Scotch College)
- Hu, Joseph (Scotch College)
- Huang, James (St Kevin's College Toorak)
- Hubble, Anthony (Emmanuel College (Altona North))
- Hughes, Monica (Ave Maria College)
- Hunt, Max (Melbourne Grammar School)
- Hunter, Georgia (St Leonards College)
- Hutson, Phoebe (Carey Baptist Grammar School)
- Isaac, Sandra (Suzanne Cory High School)
- Jacks, Alon (Mount Scopus Memorial College)
- Jambu, Dheepthi (Nossal High School)
- James, Ryan (St Kevin's College Toorak)
- James, Whitney (Benalla P-12 College)
- Janetzki, Jett (Ivanhoe Grammar School)
- Jayaratne, Nilushini (Mount Waverley Secondary College)
- Jayoghli, Yacoub (St Mary's Coptic Orthodox College)
- Jepson, Lucy (Carey Baptist Grammar School)
- Jin, Heng (Brighton Grammar School)
- Johansen, Lucy (F.C.J. College)
- Johnson, Timothy (Mazenod College)
- Johnstone, Harrison (Marist Sion College)
- Jones, Hannah (St Columba's College)
- Jones, Sadie (Sandringham College)
- Kallasmae, Matthew (Girton Grammar School Ltd)
- Kallitsas, Marguerite (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kaltmann, Moshe (Yeshivah College)
- Kanesoulis, Katerina (Star of The Sea College)
- Kathriachchige, Ashan (Haileybury College)
- Kaygisiz, Tanya (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Keech, Emma (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kirkham, Rebecca (Fintona Girls School)
- Kirkham, Rochelle (Mater Christi College)
- Kirton, Christopher (Melbourne Grammar School)
- Klajn, Sharron (Mckinnon Secondary College)
- Klein, Benjamin (Yesodei Hatorah College - Billilla Campus)
- Kloppenborg, Caitlin (Kilbreda College)
- Knight, Joel (Mildura Senior College)
- Kocsis, Eszter-Reka (Sacre Coeur)
- Korn, Nicole (Bialik College)
- Kotekar, Prabhav (Ballarat Clarendon College)
- Krotsis, James (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kucinic, Zarah-Maria (Kilbreda College)
- Kudagama, Neth (Melbourne High School)
- Kusia, Nadia (Mount Scopus Memorial College)
- Lamont, Jessica (St Michael's Grammar School)
- Larkworthy, Thomas (Brighton Grammar School)
- Latorcai, Katherine (Korowa Anglican Girls' School)
- Lawson, Emily (Goulburn Valley Grammar School)
- Lawton, Kate (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Lay, Helene (Cranbourne Secondary College)
- Le, Luat (Dandenong High School)
- Leach, Rosie (Carey Baptist Grammar School)
- Lee, Daniel (Melbourne High School)
- Lee, Meghan (Ballarat Grammar)
- Lee, Patricia (Korowa Anglican Girls' School)
- Lee, Vanessa (Our Lady of Mercy College)
- Lees, Maddison (Catholic Ladies College)
- Lei, Edward (Scotch College)
- Leow, Su-Ming (Methodist Ladies College)
- Levenda-Freeman, Daniel (Brighton Grammar School)
- Lewis, Shari (Montmorency Secondary College)
- Li, Mandy (Nossal High School)
- Li, Shona (Fintona Girls School)
- Li, Zitan (Mount Waverley Secondary College)
- Liberatore, Meg (Ave Maria College)
- Lieu, Kennerdy (Wellington Secondary College)
- Lilly, Olivia (Canterbury Girls Secondary College)
- Lim, Hannah (Sacre Coeur)
- Lim, Jia Li (Glen Waverley Secondary College)
- Lirios, Gabriel (Suzanne Cory High School)
- Liu, Aileen (Presbyterian Ladies' College)
- Lo, Leslie (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Loccisano, Christina (Santa Maria College)
- Loftus, Jonathan (Carey Baptist Grammar School)
- Lok, Jenny (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Louey, Dominic (Camberwell Grammar School)
- Lourey, Hannah (Emmanuel College (Warrnambool))
- Lowe, James (Viewbank College)
- Lui, Stephen (Melbourne High School)
- Luke, Madeline (Flinders Christian Community College)
- Lyburn, David (Mount Waverley Secondary College)
- Mackie, Sonia (Lauriston Girls School)
- Magree, Alexander (Donvale Christian College)
- Mahesan, Priya (Mount Waverley Secondary College)
- Maislinger-Burdon, Sarah (Balwyn High School)
- Malagalage, Pasan (Melbourne High School)
- Malone, Julia (Catholic Ladies College)
- Mani, Kate (Genazzano F.C.J. College)
- Markovic, Kristina (Lakeview Senior College)
- Marks, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Marosfalvi, Cale (Heatherton Christian College)
- Marriott, Claire (Goulburn Valley Grammar School)
- Martin-King, Giselle (Santa Maria College)
- Matheson, Bryce (Trinity Grammar School)
- Matina, Enrica (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Matthews-Prosser, Chloe (Viewbank College)
- Matthews, Connor (Xavier College)
- Matthews, Lily (Saint Ignatius College Geelong)
- Mccarthy, Harriet (Girton Grammar School Ltd)
- Mccartney, Madeleine (Geelong Grammar School)
- Mcclelland, Nathan (Blackburn High School)
- Mcclernon, Marcel (Camberwell Grammar School)
- Mcgannon, Elena (Methodist Ladies College)
- Mcgindle, Imogen (Koo Wee Rup Secondary College)
- Mcgowan, Emily (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Mckay, Georgina (Ballarat Grammar)
- Mckernan, Thomas (Christian Brothers' College St Kilda)
- Mckittrick, Hannah (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Mcneill, Madelene (Padua College)
- Mcphee, David (Christian College Institute of Senior Education)
- Mcrobbie, Jack (Buckley Park College)
- Mendel, Gabriella (Mount Scopus Memorial College)
- Mercieca, Erin (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Meszaros, Penelope (Luther College)
- Mettes, Joshua (St Francis Xavier College)
- Michael, Luke (Emmaus College)
- Mihaljevic, Denis (University High School)
- Mihaly, Sienna (Sacred Heart College Geelong)
- Mikhail, Grace (Nossal High School)
- Miller, Teisha (Haileybury Girls College)
- Millington, Kristopher (Koonung Secondary College)
- Milne, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Mitchell, Drew (The Peninsula School)
- Moloney, Brendan (Antonine College)
- Montalto, Natalie (Genazzano F.C.J. College)
- Morrison, Fergus (Geelong Grammar School)
- Morrison, Georgina (The Hamilton and Alexandra College)
- Mourney, Jessica (Ruyton Girls' School)
- Mueller, Corrin (Luther College)
- Muller, Louis (Trinity Grammar School)
- Muller, Martin (Trinity Grammar School)
- Ng, Katie (Haileybury Girls College)
- Ng, Luisa (Methodist Ladies College)
- Nguyen, Anh (Braybrook College)
- Nikolic, Bronte (St Leonards College)
- Noble Kizhakekara, Rose (Macrobertson Girls High School)
- Nomikoudis, Maria (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Nunn, Tara (Our Lady of Sacred Heart College)
- O'Brien, Tegan (St Leonards College)
- O'Donnell, Alasdair (Scotch College)
- Okraglik, Joseph (Melbourne High School)
- Osborne-Rigby, Heather (Ballarat Clarendon College)
- Ozturk, Cezmi (Keilor Downs College)
- Pagnucco, Andrew (Aitken College)
- Paranahewage, Tishan (Gladstone Park Secondary College)
- Parker, George (Maribyrnong Secondary College)
- Parker, William (Melbourne High School)
- Parry, Olivia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Partridge, Sean (Heatherton Christian College)
- Payne, Daniel (Aitken College)
- Perkins, Anna (Loreto College)
- Perkins, James (Xavier College)
- Perree, Laura (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Perrott, Christopher (Scotch College)
- Pertile, Jonathan (De La Salle College)
- Peters, Diandra (Alphington Grammar School)
- Petras, Christianne (Viewbank College)
- Pham, Andrew (Balwyn High School)
- Phan, Steven (Scotch College)
- Phelan, Olivia (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Phillimore, Charlotte (Yarra Valley Grammar School)
- Pisegna, Megan (Huntingtower School)
- Plumridge, Hannah (Covenant College)
- Polazzon, Katherine (Our Lady of Mercy College)
- Polyachenko, Daniel (Mckinnon Secondary College)
- Powell, Cameron (Box Hill Institute)
- Prescott, Amy (Ringwood Secondary College)
- Pucar, Jonathon (Melbourne High School)
- Puljevic, Christopher (Marcellin College)
- Pullin, Daniel (Haileybury College)
- Purcell, Kate (The Peninsula School)
- Que, Michael (Melbourne High School)
- Quin, Ignatius (Xavier College)
- Rae, Charlie (Trinity Grammar School)
- Ranasinghe, Dilshan (Doncaster Secondary College)
- Raniga, Amiel (Balwyn High School)
- Rankin, Ellen (Genazzano F.C.J. College)
- Rankothge, Maneesha (Essendon Keilor College)
- Rao, Khushbakhat (Macrobertson Girls High School)
- Raper, Samuel (Caulfield Grammar School)
- Ratliff, Liam (Melbourne Grammar School)
- Rava, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Raymundo, Krystyn (Braybrook College)
- Reardon, Emma (Methodist Ladies College)
- Regan, Holly (Wesley College)
- Reid, Danni (Lowanna College)
- Renehan, Alexander (Xavier College)
- Renfree, Cosmo (Wesley College)
- Rettino, Kelsey (Gippsland Grammar - Senior)
- Reusch, Areeba (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Rice, Edward (St Michael's Grammar School)
- Rigby, Laura (Frankston High School - VCE Campus)
- Riggall, Isobel (Gippsland Grammar - Senior)
- Rinaldi, Chloe (Ballarat Clarendon College)
- Roach, Mimma (Loreto Mandeville Hall)
- Roberts, Nadia (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Robson, Hayden (Trafalgar High School)
- Roddis, Bridget (Box Hill High School)
- Rodger, Martin (Montmorency Secondary College)
- Rosenberg, Tara (Shelford Girls' Grammar)
- Ross, Madeleine (Ballarat Clarendon College)
- Ryan, Jack (Melbourne Grammar School)
- Ryan, Martin (St Patrick's College)
- Saben, Gina (Mount Scopus Memorial College)
- Samson, Benjamin (Bacchus Marsh Grammar)
- Schipano, Alexis (Strathmore Secondary College)
- Scudieri, Vincent (Xavier College)
- Seychell, Elizabeth (Mount St Joseph Girls' College)
- Sher, Allira (St Leonards College)
- Shetty, Jashmina (Luther College)
- Shulman, Sara (St Leonards College)
- Siskovic, Amina (Presbyterian Ladies' College)
- Skoraczynski, Antoni (Marcellin College)
- Slupek, Daniel (Simonds Catholic College)
- Smith, Henry (St Kevin's College Toorak)
- Smithers, Frederick (Melbourne Grammar School)
- Somaia, Anokhi (Billanook College Ltd)
- Somervaille, Thomas (Upwey High School)
- Spezzano, Brandon (Xavier College)
- Spiteri, Madison (The Grange P-12 College)
- Stainsby, Andrew (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Standley, Rebecca (John Paul College)
- Starkins, Hannah (Geelong Grammar School)
- Starr, Rosemary (Lauriston Girls School)
- Steere, Madeleine (St Catherine's School)
- Stefanou, Nicholas (Haileybury College)
- Steiner, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Stesin, Alexandra (Lauriston Girls School)
- Stewart, Rhiannon (Diamond Valley College)
- Stojcevski, Jordan (Melbourne High School)
- Storey, Thomas (Melbourne Grammar School)
- Stuart, Alice (Haileybury Girls College)
- Sullivan, Claudia (Sacre Coeur)
- Sullivan, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Sumarac, Srdjan (Haileybury College)
- Sydenham-Clarke, Lochie (Carey Baptist Grammar School)
- Syson, Daniel (Xavier College)
- Szoka, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Tan, Si Hui (Caulfield Grammar School)
- Tan, Yew-Ping (Macrobertson Girls High School)
- Tang, Olivia (Korowa Anglican Girls' School)
- Tarrant, Annabel (St Catherine's School)
- Tawk, Tony (Antonine College)
- Teede, James (Xavier College)
- Teh, Jeremy (Scotch College)
- Thompson, Chloe (Yarrawonga College P-12 - Pinniger Street Campus)
- Thompson, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Thornton, Eleanor (Firbank Grammar School)
- Tolan, Anesti (St Kevin's College Toorak)
- Tong, Linh (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Tran, Hong Nhung (Haileybury Girls College)
- Trimarchi, Chiara (Lakeview Senior College)
- Trinh, Colin (Braybrook College)
- Truong, Nam (Melbourne High School)
- Tsatas, Natalie (Avila College)
- Tsigaridis, Katherine (Fintona Girls School)
- Tucker, Sarah (Genazzano F.C.J. College)
- Tuipulotu, Sione (St Kevin's College Toorak)
- Tully, Erin (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Turnbull, Miya (Williamstown High School)
- Unterfrauner, Tiffany (Elwood College)
- Van Rensburg, Elijah (Mazenod College)
- Varadarajan, Sidharth (Mount Waverley Secondary College)
- Vasile, Claudia (St Columba's College)
- Ventura, Daniel (Xavier College)
- Versace, Bria (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Vrahnas, Stephanie (Our Lady of Sion College)
- Wall, Madison (Marist Sion College)
- Wang, Terry (Melbourne High School)
- Ward-Guy, Georgia (Korowa Anglican Girls' School)
- Warden, Stephanie (Mentone Girls' Grammar School)
- Watson, David (Camberwell Grammar School)
- Weerakkody, Elysha (Our Lady of Mercy College)
- Wei, Zachray (Camberwell Grammar School)
- White, Georgina (Catholic Ladies College)
- Whitton, Astra (Princes Hill Secondary College)
- Widdicombe, Cara (Shelford Girls' Grammar)
- Williams, Allegra (Luther College)
- Wilson-Matesevac, Amy (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Wilson, William (Xavier College)
- Wollmann, Timothy (Luther College)
- Wong, Emily (The Peninsula School)
- Wright, Aidan (Beaconhills College - Berwick)
- Wright, Erin (Kilbreda College)
- Wu, Annie (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Wu, Damian (Melbourne High School)
- Yang, Alexander (Scotch College)
- Yang, Veina (East Doncaster Secondary College)
- Yeung, Thomas (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Youn, Yeo Won (Balwyn High School)
- Young, Dino (Parade College)
- Yu, William (Balwyn High School)
- Yuan, Crystal (Presbyterian Ladies' College)
- Yuan, Tiffany (Nossal High School)
- Yuong, Daniel (Melbourne High School)
- Zdraveski, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zhao, Sylvia (Brentwood Secondary College)
- Zhong, Becky (Sacre Coeur)
- Zhong, Willard (Melbourne Grammar School)
- Ziada, Jessica (Macrobertson Girls High School)
- Zou, Daniel (Haileybury College)
41 (627 total)
- Adam, Harry (Scotch College)
- Adamo, Matthew (Gladstone Park Secondary College)
- Adolph, Clare (Melbourne Girls' College)
- Ahearn, William (Melbourne Grammar School)
- Ajero, Luis (Lakeview Senior College)
- Albertus, Matthew (St andrews Christian College)
- Alford, Zoe (Sacre Coeur)
- Allen, Madison (Koonung Secondary College)
- Alon, Nadav (Mckinnon Secondary College)
- Alstergren, Ted (Melbourne Grammar School)
- Anderson-Cleary, Flora (Brunswick Secondary College)
- Anderson, Hugh (St Kevin's College Toorak)
- Andrews, Lily (Brighton Secondary College)
- Answerth, Kade (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Anton, Michael (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Antoni, Daniel (Trinity Grammar School)
- Arachchige, Sharini (Macrobertson Girls High School)
- Arnold, Michael (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Arulprakasam, Dinesh (Nossal High School)
- Arulrajah, Ryan (East Doncaster Secondary College)
- Arundell, Joseph (Mercy Regional College Camperdown)
- Asistio, Vivien (Sacre Coeur)
- Attanayake, Binuri (Mount Waverley Secondary College)
- Ayobi, Aeeman (Nossal High School)
- Bakah, Sara (University High School)
- Balgovind, Prisha (Fintona Girls School)
- Barker, Jessica (Billanook College Ltd)
- Barnes, Eliza (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Barr, Lucy (Eltham High School)
- Bartlett, Georgia (Kilvington Grammar School)
- Bassett-Smith, Bridget (Eltham High School)
- Battaglene, Samuel (Haileybury College)
- Beer, Patrick (Catholic College Sale)
- Bell, Jeannie (Wesley College)
- Bennett, Hugh (St Kevin's College Toorak)
- Bernard, Thomas (Scotch College)
- Berry, Georgia (St Catherine's School)
- Bezzina, Stephanie (Strathmore Secondary College)
- Bills, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Bodin, Tessa (Canterbury Girls Secondary College)
- Boglis, Alexander (Carey Baptist Grammar School)
- Bonetti, Glen (Luther College)
- Bosma, Caitlyn (Heatherton Christian College)
- Bowden, Georgia (Bacchus Marsh Grammar)
- Boyle, Jake (Caulfield Grammar School)
- Breeding, Shenae (Mildura Senior College)
- Brooke-Jackson, Daniel (Haileybury College)
- Brooks, Darcey (Emmaus College)
- Brooks, Thomas (St Mary of The Angels School)
- Broome, Francesca (Loreto Mandeville Hall)
- Broome, Sarah (Highvale Secondary College)
- Brotchie, Jacqueline (Yarra Valley Grammar School)
- Brown, Georgia (Ruyton Girls' School)
- Brown, Holly (Lowanna College)
- Brown, Jesse (Lilydale High School)
- Brown, Madeleine (The Geelong College)
- Brusamarello, Lucy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Bugg, James (Woodleigh School)
- Bulmer, Nicholas (Aquinas College)
- Buratto, Isaac (Carey Baptist Grammar School)
- Burgin, Anna (St Columba's College)
- Burke, Catriona (Avila College)
- Burt, Patrick (Xavier College)
- Byers-Armstrong, Charlotte (Methodist Ladies College)
- Cain, Jamie (Haileybury College)
- Caldwell, Henry (Kardinia International College)
- Callahan, Jack (St Joseph's College Newtown)
- Cameron, Eboni (Toorak College)
- Carey, Olivia (Ruyton Girls' School)
- Carlson, Samantha (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Carmichael, Jai (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Carrucan, Madeleine (Presentation College Windsor)
- Casey Waters, Tenzin (Melbourne Girls' College)
- Cassar, Tamika (Ave Maria College)
- Chan, Cassandra (Ballarat Clarendon College)
- Chan, Justin (Melbourne Grammar School)
- Chandler, Alistair (Christian College Institute of Senior Education)
- Chapman, Zyg (Mount Scopus Memorial College)
- Chen, Elizabeth (Wellington Secondary College)
- Cheong, Aaron Mun-Yew (Brentwood Secondary College)
- Cheong, Kye-Lee (Presbyterian Ladies' College)
- Cheung, Gloria (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Cheung, Natalie (Our Lady of Sion College)
- Chiu, Karen (Brentwood Secondary College)
- Chiu, Rebekah (Presbyterian Ladies' College)
- Choo, Amanda (Suzanne Cory High School)
- Cirnigliaro, Frank (Balwyn High School)
- Clough Good, Evangeline (Warragul Regional College)
- Cockinis, Jack (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Codyre, Lucy (Geelong Grammar School)
- Colledge, Brandon (Glenvale School)
- Commins, Sarah (Geelong Grammar School)
- Cooper, Leo (Scotch College)
- Cosoleto, Tara (St Columba's College)
- Coulthard, Kate (Newhaven College)
- Courter, Taylor (Canterbury Girls Secondary College)
- Cousins, Nicholas (Carey Baptist Grammar School)
- Coutts, Bridget (Salesian College Sunbury)
- Cox, Bryony (Mildura Senior College)
- Creese, Katie (Ruyton Girls' School)
- Crittenden, Amber (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Crocker, Darcy (Box Hill Senior Secondary College)
- Croker, Callum (Wesley College)
- Crook, Rachel (Ballarat Grammar)
- Crossley, Brett (Haileybury College)
- D'Alessandro, Carla (Sacred Heart College Geelong)
- D'Elia, Francesca (Penleigh and Essendon Grammar School)
- D'Menzie, Ella (Caroline Chisholm Catholic College)
- D'Souza, Judy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- D'Souza, Nathan (Salesian College)
- Daggian, Luke (Scotch College)
- Dakis Rofe, Harriet (Methodist Ladies College)
- Dalbosco, Olivia (Loreto Mandeville Hall)
- Dall, Rafferty (Haileybury College)
- Daraio, Charlotte (St Francis Xavier College)
- Dashwood, Claudia (St Leonards College)
- Davidson, Victoria (Shelford Girls' Grammar)
- Davis, Gabriella (Mount Scopus Memorial College)
- Davis, Tanya (Nossal High School)
- Dawaliby, Alana (Lakeview Senior College)
- De Fina, Isabelle (St Michael's Grammar School)
- De Rango, Monica (Avila College)
- Deane, Nicholas (Xavier College)
- Deev, Nicole (Carey Baptist Grammar School)
- Delaney, Alexandra (St Francis Xavier College)
- Delphine, Sarah (Cranbourne Secondary College)
- Dempsey, Patrick (Camberwell Grammar School)
- Deng, Hang (Macrobertson Girls High School)
- Dent, Jesse (John Monash Science School)
- Deubel, Noah (Huntingtower School)
- Devereux, Camille (Princes Hill Secondary College)
- Devlin, Finn (University High School)
- Devonport, Laura (Lauriston Girls School)
- Dhaliwal, Gursimar (Our Lady of Sion College)
- Di Benedetto, Alyssa (Our Lady of Mercy College)
- Di Petta, Xavier (Goulburn Valley Grammar School)
- Dimitriou, Timothy (Emmanuel College (Altona North))
- Djordjevic, Patrick (Mazenod College)
- Doherty, Tess (Loreto Mandeville Hall)
- Dooley-Axup, Morgan (Mckinnon Secondary College)
- Douglas, Benjamin (Scotch College)
- Dowell, Alice (Genazzano F.C.J. College)
- Doyle, Ellen (Mentone Girls' Grammar School)
- Doyle, Madeleine (Loreto Mandeville Hall)
- Dudley, James (The Knox School)
- Dunkley, Georgia (Gippsland Grammar - Senior)
- Dunn, Bridget (Loyola College)
- Dunn, Eliza (Korowa Anglican Girls' School)
- Duong, Bronson (Balwyn High School)
- Earl, Beatrice (Glenvale School)
- Edmonds, Bronte (St Columba's College)
- Efremidis, Kallin (St Bede's College)
- Eid, Christine (St Aloysius College)
- Eldridge, Melissa (Presbyterian Ladies' College)
- Elmer, Molly (Doncaster Secondary College)
- Eren, Onur (Bacchus Marsh Grammar)
- Evans, Hugh (Gippsland Grammar - Senior)
- Everist, Isabelle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Exton, Louella (Melbourne Girls' College)
- Fakhri, Chloe (St Columba's College)
- Falkenberg, Catherine (Melbourne Girls Grammar)
- Farchione, Sebastian (Frankston High School - VCE Campus)
- Fawcett, Nicholas (Footscray City College)
- Fawell, Isabella (Lauriston Girls School)
- Feng, Danielle (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Fenner, Katie (Drouin Secondary College)
- Filkin, Ellie (Billanook College Ltd)
- Filshie, Callum (Trinity Grammar School)
- Fioramonte, Emily (Templestowe College)
- Fischer, Dominic (Xavier College)
- Fitchett, Samuel (Kingswood College)
- Fong, Anthony (Brighton Secondary College)
- Foord, Joshua (Ballarat Grammar)
- Fox, Grace (Ruyton Girls' School)
- Friebel, Hannah (Mentone Girls' Grammar School)
- Froude, Rhiannon (Mater Christi College)
- Fujiwara, Ayanosuke (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gagiero, Oliver (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Galante, Adam (Aquinas College)
- Gallina, Jarred (John Monash Science School)
- Ganotis, Stephanie (Haileybury Girls College)
- Garrington, Oscar (St Leonards College)
- Gawin, Phoebe (Princes Hill Secondary College)
- Gazzard, Kate (Ringwood Secondary College)
- Gerace, Karla (Ave Maria College)
- Gerwing, Hudson (Trinity Grammar School)
- Gibson, Ella (Wesley College)
- Gigli, Peter-John (Ivanhoe Grammar School)
- Gittus, Megan (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Giuffrida, James (Taylors Lakes Secondary College)
- Glenister, Thomas (St Bernard's College)
- Gong, Shelley (Haileybury Girls College)
- Goutnik, Elizabeth (Mckinnon Secondary College)
- Grace, Miriam (Warragul Regional College)
- Grazebrook, Charlotte (Goulburn Valley Grammar School)
- Grazebrook, Simon (Goulburn Valley Grammar School)
- Green, Angelica (Oberon High School)
- Green, Ashlee (Haileybury Girls College)
- Greene, Hugh (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Greif, Kristian (Trinity Grammar School)
- Greig, Genevieve (The Peninsula School)
- Griffith, Georgia (Fintona Girls School)
- Griffiths, Shannon (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Guiney, Johanna (St Columba's College)
- Guo, Nina (Ruyton Girls' School)
- Guzys-Mcauliffe, Nikola (Frankston High School - VCE Campus)
- Haggar, Nathan (Ivanhoe Grammar School)
- Haigh, Julia (Shelford Girls' Grammar)
- Hall, Ellie (Balcombe Grammar School)
- Hall, Luke (Marist Sion College)
- Hall, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Hanneysee, Annabelle (Sacred Heart College Geelong)
- Hanrahan, Liam (St Patrick's College)
- Hardiman, Paige (Sacred Heart College Geelong)
- Hargreaves, James (Trinity Grammar School)
- Harmer, Timothy (Emerald Secondary College)
- Harne, Damini (Glen Waverley Secondary College)
- Harper, Hannah (Mckinnon Secondary College)
- Harris, Melina (Haileybury Girls College)
- Harris, Nerys (Koonung Secondary College)
- Harrison, Anna (Catholic Regional College Melton)
- Harvey, Adelaide (Toorak College)
- Hatton, Marley (Viewbank College)
- Henderson, Caitlin (Methodist Ladies College)
- Hennessy, Sorcha (Genazzano F.C.J. College)
- Hewett, Thomas (Princes Hill Secondary College)
- Higgins, Matilda (Aquinas College)
- Hill, Christopher (Frankston High School - VCE Campus)
- Hill, Ruby (Geelong Grammar School)
- Hitchen, Rebecca (Sunbury Downs Secondary College)
- Hoareau, Michael (De La Salle College)
- Hocken, Vanessa (Murtoa P-12 College)
- Honan, Julia (Melbourne Girls Grammar)
- Honan, Siobhan (Elwood College)
- Hong, Damien (Melbourne High School)
- Hooke, Shari (Fairhills High School)
- Hope, Jade (St Paul's Anglican Grammar School)
- Hosking, Jared (Whitefriars College)
- Hotchkin-Van Neuren, Nathan (Scotch College)
- Howe, Eleanor (Melbourne Girls Grammar)
- Howley, Emily-Jane (Avila College)
- Huang, Jessica (Presbyterian Ladies' College)
- Huang, Kylie (Balwyn High School)
- Huang, Yi Ling (Presbyterian Ladies' College)
- Hughes, Joshua (Marcellin College)
- Hughes, Michaela (Shelford Girls' Grammar)
- Hull, Kathryn (Caulfield Grammar School)
- Humphrey, Cara (Canterbury Girls Secondary College)
- Humphrey, Leah (Kardinia International College)
- Hunt, Sophie (Wesley College)
- Huntley Antippa, Sophia (Melbourne Girls Grammar)
- Hussain, Natashah (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Ilangamage, Inushi (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Ingham, Thomas (Xavier College)
- Ingram, Hugh (St Kevin's College Toorak)
- Ioannou, Alexander (Camberwell Grammar School)
- Ippolito, Alisha (Epping Secondary College)
- Irvine, Jessica (Koonung Secondary College)
- Jacobs, Emanuel (Goulburn Valley Grammar School)
- Jakab, Lucy (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Jakanovski, Philip (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- James, Bethany (Frankston High School - VCE Campus)
- Jayakody, Wenush (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Jayasinghe, Gihani (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Jayetileke, Virendra (Mazenod College)
- Jessiman, Jack (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Jewell, Richard (Camberwell Grammar School)
- Jiang, Anna (Korowa Anglican Girls' School)
- Johnson, William (Tintern Schools)
- Jones, Callan (Haileybury College)
- Kane, Jennifer (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Kapeke, Kevin (William Ruthven Secondary College)
- Karp, Alon (Mckinnon Secondary College)
- Kasthurirathne, Dimithi (Nossal High School)
- Katerelos, Gabriel (Xavier College)
- Kelly, Jason (Mckinnon Secondary College)
- Kennewell, Laura (Shelford Girls' Grammar)
- Keshtiar, Sabrina (Fountain Gate Secondary College)
- Keysers, Hollie (St Francis Xavier College)
- Khan, Yasmin (Mount Beauty Secondary College)
- Kim, Joseph (Camberwell Grammar School)
- King, Liam (Mckinnon Secondary College)
- Kirby, Harrison (Brentwood Secondary College)
- Klidis, George (Ivanhoe Grammar School)
- Kobylarz, Adam (St Bede's College)
- Korfiatis, Natasha (Koonung Secondary College)
- Kozoolin, Manepha (St John's Regional College)
- Kulshitsky, Dmitry (Vermont Secondary College)
- Kuo, Matthew (John Monash Science School)
- Kutka, Jarrod (Donvale Christian College)
- La Spina, James (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lack, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lai, Maurice (Camberwell Grammar School)
- Laidlaw, Julia (Assumption College)
- Lambley, Kristen (Lakeview Senior College)
- Lang, Kristian (Suzanne Cory High School)
- Larson, Olivia (Goulburn Valley Grammar School)
- Le, Kimberly (St Monica's College)
- Lea, Danielle (Balcombe Grammar School)
- Leask, Erina (Our Lady of Sion College)
- Leaver, Alexandria (St Brigid's College)
- Lee, Alexandra (Ballarat Grammar)
- Lee, Jisu (Highvale Secondary College)
- Lee, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Lefebvre, Nicholas (Xavier College)
- Leong, Melvin (East Doncaster Secondary College)
- Li, Jenny (Methodist Ladies College)
- Liang, Andy (John Monash Science School)
- Liew, Gerald (Melbourne High School)
- Lim, Aly (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Lim, Yi Tong (Melbourne Girls' College)
- Lin, Yu (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Livera, Samuel (Wellington Secondary College)
- Lock, Hayley (Eltham College)
- Loke, Ashlie (Fintona Girls School)
- Lomazov, Ross (The King David School- Senior School)
- Longo, Samuel (Haileybury College)
- Longstaff, Kathleen (Genazzano F.C.J. College)
- Looker, Mitchell (Nossal High School)
- Loschiavo, Jordan (St Leonards College)
- Loudovaris, Jesse (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Lourey, Henry (Camberwell Grammar School)
- Low, Ivana (Donvale Christian College)
- Lowe, Ryan (Ballarat Grammar)
- Lu, Biet Sinh (Wheelers Hill Secondary College)
- Lugowski, Stephanie (Caroline Chisholm Catholic College)
- Luong, John (Melbourne High School)
- Ly, Stephanie (Suzanne Cory High School)
- Lyon, Georgia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ma, Sandy (Killester College)
- Ma, William (Melbourne High School)
- Macdonald, Anna (Carey Baptist Grammar School)
- Macdowall, Jayden (Vermont Secondary College)
- Macfarlane, Alastair (St Kevin's College Toorak)
- Macfarlane, Robert (St Michael's Grammar School)
- Mackey, Joanna (Geelong Grammar School)
- Maclaurin, Angus (Castlemaine Secondary College)
- Madhusudhan, Apoorva (Glen Waverley Secondary College)
- Maine, Catherine (Warrnambool College)
- Mallon, Isabel (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Manzo, Joshua (Mazenod College)
- Mao, Rachel (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Marlow, Madeleine (Toorak College)
- Marotta, Lia (Emerald Secondary College)
- Marshall, Oscar (Wesley College)
- Marsters, Brooke (Hoppers Crossing Secondary College)
- Martin, Amy (St Catherine's School)
- Martin, Ashley (Catholic Ladies College)
- Marwood, Tori (Goulburn Valley Grammar School)
- Mascitti, Laura (Our Lady of Sion College)
- Matlock, Oliver (Xavier College)
- Matthews, Brooke (Canterbury Girls Secondary College)
- Mayer, Georgine (Methodist Ladies College)
- Mazin, Leron (Mount Scopus Memorial College)
- Mazzoni, Carla (St Catherine's School)
- Mcalpin, Joseph (Glenvale School)
- Mcarthur, Daniel (Xavier College)
- Mccoll, Marnie (Melton Secondary College)
- Mccormack, Madison (Emerald Secondary College)
- Mcdonald, Brittany (Cranbourne Secondary College)
- Mcdonald, Tess (Aquinas College)
- Mcgorlick-Appelman, Dana (Mornington Secondary College)
- Mcguire, Trent (Aitken College)
- Mcnamara, Mairead (Ivanhoe Grammar School)
- Mcneice, Erica (Balwyn High School)
- Mcvilly, Isobel (Sacred Heart College Geelong)
- Meade, Madeleine (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Mellen, Rowina (Templestowe College)
- Merritt, Lauren (Tintern Schools)
- Miokovic, Nicholas (Essendon Keilor College)
- Mitchell, Dana (Star of The Sea College)
- Mizzi, Natasha (Ruyton Girls' School)
- Mody, Simrun (St Monica's College)
- Moody, Rachel (Presbyterian Ladies' College)
- Moore, Maddison (Our Lady of Sacred Heart College)
- Morgan, Steven (Box Hill High School)
- Morris, Katherine (Canterbury Girls Secondary College)
- Moss, Jake (Caulfield Grammar School)
- Moy, Isobel (Methodist Ladies College)
- Mui, Janice (Macrobertson Girls High School)
- Mukhopadhyay, Imone (Vermont Secondary College)
- Murray, Meredith (Shelford Girls' Grammar)
- Muscat, Lauren (Victoria University Secondary College - Brimbank Campus)
- Nair, Pooja (Buckley Park College)
- Nakos, Isabella (Ivanhoe Grammar School)
- Nakos, Octavia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Nathaniel, Zachary (Heatherton Christian College)
- Naylor, Anna (Wesley College)
- Naylor, Phoebe (Waverley Christian College)
- Nazeem, Kerollous (Balwyn High School)
- Newall, Larissa (Ballarat Clarendon College)
- Newton, Chelsea (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ng, Eugene (Box Hill High School)
- Ng, Justin (Glen Waverley Secondary College)
- Ngau, Vivienne (Melbourne Girls' College)
- Nguyen, Binh (Taylors Lakes Secondary College)
- Nguyen, Huyen (Rosehill Secondary College)
- Nguyen, Kim (Balwyn High School)
- Nguyen, Lisa (Santa Maria College)
- Nguyen, Michelle (Killester College)
- Nguyen, Nancy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Nguyen, Vivian (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Nicholson, Lydia (The Geelong College)
- Niere, Liam (Northcote High School)
- Nikolakopoulos, Athanasios (Mckinnon Secondary College)
- Nikolic, Jovan (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Nilsson, Annie (St Leonards College)
- Niven, Phoebe (The Geelong College)
- Nix, Grace (Ruyton Girls' School)
- Nixon, Liam (St Helena Secondary College)
- Noceja, Paul (Mount Lilydale Mercy College)
- Nolan, Alexandra (Ruyton Girls' School)
- Nuredini, Lydia (Williamstown High School)
- O'Brien, Rachel (St Columba's College)
- O'Callaghan, Luke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- O'Donnell, Sophie (Emmanuel College (Warrnambool))
- O'Keeffe, Ciara (Genazzano F.C.J. College)
- O'Leary, Mitchell (The Geelong College)
- O'Shea, Madeleine (Sacre Coeur)
- Owen, Riley (Warrnambool College)
- Oxley, Genevieve (Our Lady of Mercy College)
- Panaccio, Andrew (Melbourne High School)
- Panacheril, Dylan (Melbourne High School)
- Pantalleresco, Raymond (Emmanuel College (Altona North))
- Papatsaras, Georgia (Balwyn High School)
- Park, Jennifer (Rosehill Secondary College)
- Parkin, Alanah (Elisabeth Murdoch College)
- Payne, Marina (Canterbury Girls Secondary College)
- Pearson, Melanie (Siena College)
- Peele, Jackson (Haileybury College)
- Pereira, Nicole (Melbourne Girls Grammar)
- Peter-Budge, Bethany (Yarra Valley Grammar School)
- Pham, Jason (Overnewton Anglican Community College)
- Pham, Lynette (Ruyton Girls' School)
- Phan, Hong Chien (Wellington Secondary College)
- Phillips, Jonathan (Princes Hill Secondary College)
- Phoa, Marcella (Mullauna College)
- Pillidge, Elizabeth (Sacred Heart College Geelong)
- Pisevski, Brianna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Pisker, Maria (Shelford Girls' Grammar)
- Pitruzzello, Bianca (Ave Maria College)
- Poes, Axel (Xavier College)
- Poloz, Anya (Cheltenham Secondary College)
- Porter, Bethany (Waverley Christian College)
- Porz, Sam (St Michael's Grammar School)
- Potts, Daniel (Luther College)
- Poynton, Emily (Siena College)
- Price, Sophie (St Joseph's College Mildura)
- Probert, Michael (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Prosser, James (St Kevin's College Toorak)
- Pym, Lawrence (Brighton Grammar School)
- Qian, Conny (Macrobertson Girls High School)
- Quach, Kevin (Nossal High School)
- Quinn, Patrick (Eltham High School)
- Qureshi, Sara (Lakeview Senior College)
- Raco, Michael (Bacchus Marsh Grammar)
- Rae, Robert (Melbourne High School)
- Rak, Christopher (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Ralph, Sophie (Lauriston Girls School)
- Ramsay, Matilda (St Catherine's School)
- Ramzy, Lukas (Xavier College)
- Rao, Benjamin (Balwyn High School)
- Ray, Adam (Belgrave Heights Christian School)
- Reddy, Krisha (Waverley Christian College)
- Reid, Craig (Fountain Gate Secondary College)
- Ren, Zhijie (Melbourne Girls Grammar)
- Richardson, Charles (Swinburne Senior Secondary College)
- Ridgeway, Madeleine (Melbourne Girls' College)
- Rizza, Gianluca (Princes Hill Secondary College)
- Roane, Emily (Rosebud Secondary College)
- Robbins, James (Wesley College)
- Robertson, Byron (Mount Scopus Memorial College)
- Robertson, Kieran (Yarra Valley Grammar School)
- Robinson, Ashleigh (Brentwood Secondary College)
- Robinson, Darcy (Sacred Heart College Geelong)
- Rodgers, Kelly (Saint Ignatius College Geelong)
- Roe, Caroline (Geelong Grammar School)
- Rofe, Helen (St Helena Secondary College)
- Romeo, Alessio (Marcellin College)
- Romiti, Leila (Star of The Sea College)
- Rosenthal, Theodore (Melbourne Grammar School)
- Rossouw, Nikolai (Sherbrooke Community School)
- Rubira, Claire (Our Lady of Mercy College)
- Ruffo, Maree (Ballarat Clarendon College)
- Ryan, Caitlin (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sakar, Ayse (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Salt, Morgan (Geelong Grammar School)
- Salter, Timothy (Xavier College)
- Saltis, Georgio (Melbourne High School)
- Samo, Chanel (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Santamaria, Phoenix (St Kevin's College Toorak)
- Sargeant, Thomas (Melbourne High School)
- Schiphorst, James (Haileybury College)
- Scholz, Sarah (University High School)
- Schwarz, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Schwerkolt, Emma (Fintona Girls School)
- Scira, Jakem (St Bede's College)
- Scott, Annabel (The Geelong College)
- Serpell, William (Haileybury College)
- Shah, Aamna (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Sharma, Prerika (Box Hill High School)
- Sharp, Bridget (Geelong Grammar School)
- Sheng, Sunny (Presbyterian Ladies' College)
- Shiday, Hajer (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Shin, Hyun-Suk (Emmanuel College (Altona North))
- Sibal, Djenaba (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Signorello, Sarah (Our Lady of Mercy College)
- Simmons, Chloe (Northcote High School)
- Simmons, Kate (Sacre Coeur)
- Simpson, James (Ballarat Clarendon College)
- Simpson, Oliver (Scotch College)
- Singh, Ravdeep (Overnewton Anglican Community College)
- Siomos, Stephanie (Mentone Girls' Grammar School)
- Slavich, Emma (Ave Maria College)
- Slingo, Katrina (Genazzano F.C.J. College)
- Smart, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Smith, Alec (Yarra Valley Grammar School)
- Smith, Charles (Kew High School)
- Smith, Charlton (Melbourne Grammar School)
- Smith, Matthew (Xavier College)
- Smith, Timothy (St Kevin's College Toorak)
- Soetjahjono, Daniel (Waverley Christian College)
- Solomon, Lani (Emerald Secondary College)
- Song, Stephanie (Huntingtower School)
- Sotidis, Chrisoula (Our Lady of Sion College)
- Soysal, Jem (Brighton Secondary College)
- Spinks, Ashley (Loreto Mandeville Hall)
- Spiteri, Tara (St Francis Xavier College)
- Sritharan, Mayuran (Melbourne High School)
- Stafford, Madeline (Our Lady of Sion College)
- Stanford, Dana (Girton Grammar School Ltd)
- Steele, Brodie (Haileybury College)
- Steele, Georgia (East Doncaster Secondary College)
- Stephens, Harley (Melbourne Grammar School)
- Stevens, Lea (Shelford Girls' Grammar)
- Stewart, Ryan (Melbourne High School)
- Stiff, Jasmine (Mater Christi College)
- Stocco, Ashley (Strathmore Secondary College)
- Stoios, Ruby (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Strawhorn, Tom (Sunbury College)
- Stroud, Stephanie (Mentone Girls' Grammar School)
- Sutherland, Timothy (Bacchus Marsh Grammar)
- Sutiono, Joshua (Ivanhoe Grammar School)
- Swales, Liam (The Peninsula School)
- Swamy, Ashley (St Peter's College)
- Sweeney, Frances (Northcote High School)
- Syed, Reesha (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Symons, Uma (Methodist Ladies College)
- Tai-Jones, Aidan (Kew High School)
- Tan, Henry (Scotch College)
- Tan, Patricia (Balwyn High School)
- Tan, Weiann (Fintona Girls School)
- Tannourji, Andrea (Doncaster Secondary College)
- Tasevski, Dominique (University High School)
- Taylor, Benjamin (Galen College)
- Taylor, Camilla (Goulburn Valley Grammar School)
- Taylor, Joshua (St Kevin's College Toorak)
- Tealby, Alison (Northcote High School)
- Thalassinos, Stephanie (Kolbe Catholic College)
- Thiris, James (St Leonards College)
- Thomas, Matthew (Brunswick Secondary College)
- Thompson, Elizabeth (Woodleigh School)
- Thompson, Kallan (Trinity College Colac)
- Thompson, Lachlan (Luther College)
- Thorburn, Joshua (Mckinnon Secondary College)
- Tian, Lawrence (Haileybury College)
- Tien, Albert (Mount Waverley Secondary College)
- Touzeau, Eva (Ballarat Grammar)
- Toy, Braden (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Amy (Our Lady of Sion College)
- Tran, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Michelle (Shelford Girls' Grammar)
- Trevorah, Julia (Santa Maria College)
- Turner, Catherine (St Columba's College)
- Turner, Katie (Suzanne Cory High School)
- Turner, Petrea (Caulfield Grammar School)
- Ullah, Zainab (Sirius College - Keysborough Campus)
- Ung, Holly (Kilbreda College)
- Uthayakumaran, Shalini (Nossal High School)
- Val, Evangeline (Mildura Senior College)
- Vallese, Elisabeth (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Van, Vy (University High School)
- Varno, Robert (Bialik College)
- Vaughan, Eloise (Goulburn Valley Grammar School)
- Velev, Alexia (Kilbreda College)
- Verescuk, Dylan (St Kevin's College Toorak)
- Vong, Brendon (Melbourne High School)
- Voss, Jan (Scotch College)
- Voss, Ruby (Our Lady of Sion College)
- Voulgaris, Isabella (Carey Baptist Grammar School)
- Vu, An (St Catherine's School)
- Vuong Pham, Amber (Caroline Chisholm Catholic College)
- Vutukoor, Bhavana (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Wadhwa, Sanya (Methodist Ladies College)
- Walker, Rachel (Mckinnon Secondary College)
- Wallace, Rebecca (Frankston High School - VCE Campus)
- Walsh, Laura (Oxley Christian College)
- Walter, Ella (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Wang, Elizabeth (St Catherine's School)
- Wang, Jennie (Macrobertson Girls High School)
- Wang, Leanne (Ruyton Girls' School)
- Waring, Laura (Fintona Girls School)
- Williams, Imogen (Presbyterian Ladies' College)
- Wilson, Hannah (Star of The Sea College)
- Wilson, Hayley (Caulfield Grammar School)
- Winchester, Georgina (Geelong Grammar School)
- Witherow, Louise (Shelford Girls' Grammar)
- Wong, Amanda (Ruyton Girls' School)
- Wong, Jonathan (Camberwell Grammar School)
- Wong, Tsz Chung (Waverley Christian College)
- Woodman, Scott (Bendigo Senior Secondary College)
- Wooles, Sadie (Warrnambool College)
- Worcester, Lucas (Huntingtower School)
- Wright, Annie-Rose (Melbourne Girls Grammar)
- Wright, James (Aquinas College)
- Xenos, Athan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Yan, Natalie (Presbyterian Ladies' College)
- Yap, Amy (Brentwood Secondary College)
- Yellenki, Saitheja (Brunswick Secondary College)
- Young, Maximillian (St Kevin's College Toorak)
- Zakhour, Jasmine (Antonine College)
- Zandegu, Emily (Genazzano F.C.J. College)
- Zhang, Deborah (Methodist Ladies College)
- Zhang, Matthew (Melbourne High School)
- Zhang, Raymond (Camberwell Grammar School)
- Zhou, Chris (Melbourne Grammar School)
- Zhuang, Jessica (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
40 (766 total)
- Abasszade, Sean (Glen Waverley Secondary College)
- Abel, Jake (Beaconhills College - Pakenham)
- Agiazis, Reece (Oakleigh Grammar)
- Ahmed, Tanzim (Suzanne Cory High School)
- Ahmic, Faruk (Suzanne Cory High School)
- Aiello, Ashley (Academy of Mary Immaculate)
- Ajredini, Loreta (Buckley Park College)
- Akkulah, Busra (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Albert, Justin (Emmaus College)
- Alderuccio, Loren (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Ali, Hodan (Al-Taqwa College)
- Allan, Brooke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Allaoui, Daniel (Parade College)
- Allery, Jerica (Viewbank College)
- Allwood, Matthew (Yarra Valley Grammar School)
- Amad, Thomas (Xavier College)
- Amato, Angelo (Xavier College)
- Amirthalingam, Abhilashah (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Ananth, Amogh (Huntingtower School)
- Anastasiou, Steven (Bundoora Secondary College)
- Andrew, Sophie (Koonung Secondary College)
- Andrew, Thomas (Scotch College)
- Andritsos, Steven (Caulfield Grammar School)
- Angliss-Wilson, Alexander (Doncaster Secondary College)
- Antas, Vanessa (Star of The Sea College)
- Anthony, Frances (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Arkcoll, Melanie (Glenvale School)
- Armour, Jack (St Paul's Anglican Grammar School)
- Armstrong, Oscar (Brighton Grammar School)
- Arulanantham, Priyanthan (Melbourne High School)
- Attwood, Alec (The Geelong College)
- Au, Michelle (Suzanne Cory High School)
- Avery, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Azzi, Elias (Antonine College)
- Bain, Morgan (Dromana Secondary College)
- Baker, Dovid (Yeshivah College)
- Ball, Peter (Mazenod College)
- Banting, Benedict (Xavier College)
- Barandiwattage, Nipuni (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Barber, Stephanie (St Brigid's College)
- Barber, Tess (Christian College Institute of Senior Education)
- Barnden, Callum (Mildura Senior College)
- Barnhill, Andrew (Yarra Valley Grammar School)
- Barr, Alexander (Suzanne Cory High School)
- Barraza, Mariah (Essendon Keilor College)
- Barrett, Hannah (Melbourne Girls' College)
- Barson, Samuel (Xavier College)
- Bazzani, Jim (Wesley College)
- Bell, Tate (Salesian College)
- Berry, Kimberley (Oxley Christian College)
- Bettiol, Jasmine (Fintona Girls School)
- Bhandari, Travis (Mazenod College)
- Bhatti, Gurpreet (Goulburn Valley Grammar School)
- Bidgood, Elia (Canterbury Girls Secondary College)
- Bigger, Myra (Sunbury College)
- Biggins, Annie (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Bignell, Hamish (Haileybury College)
- Billings, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Bisignano, Laura (Siena College)
- Blackhall, Courtney-Anne (Geelong High School)
- Blaich, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Blake, Marcella (Glenvale School)
- Bodera, Celine (Mercy College)
- Bonet, Dexter (Haileybury College)
- Booth, Samantha (Bellarine Secondary College)
- Borley, Alexandra (Saint Ignatius College Geelong)
- Boyle, Jack (Haileybury College)
- Brady, Barbara (Loreto Mandeville Hall)
- Braganza, Rebecca (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Bray, Meg (Loreto College)
- Brennan, Emmett (Emmanuel College (Altona North))
- Brettell, Riley (St Bernard's College)
- Briggs, Lauren (Lauriston Girls School)
- Brooks, Jessica (Cobram Secondary College)
- Brown, Hannah (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Brown, Mikaela (Koo Wee Rup Secondary College)
- Brown, Nadine (Brunswick Secondary College)
- Brown, Olivia (St Mary of The Angels School)
- Bryans, Chelsea (Ballarat Clarendon College)
- Bui Tran, The Vi (John Monash Science School)
- Bunting, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Buratto, Nicholas (Xavier College)
- Burke, Grace (Ruyton Girls' School)
- Burns, Alexandra (Princes Hill Secondary College)
- Burns, Emma (Sacred Heart College Geelong)
- Burstin, Isabella (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Byrne, Alexander (Upwey High School)
- Cafari, Laura (Loreto Mandeville Hall)
- Cafra, Gabrielle (Academy of Mary Immaculate)
- Cain-Pruis, Michael (Oxley Christian College)
- Cain, Natalie (Loreto Mandeville Hall)
- Calver, Harry (Geelong Grammar School)
- Calwell, Giles (Kingswood College)
- Campbell, Bethany (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Cao, Eric (Huntingtower School)
- Carattoli, Deanna (Academy of Mary Immaculate)
- Carmichael, Laura (St Mary Mackillop College)
- Carnell, Georgia (The Peninsula School)
- Carruthers, Emma (The Geelong College)
- Carter, Gordon (Melbourne Grammar School)
- Carter, Megan (Sacre Coeur)
- Casey, Adam (Trinity Grammar School)
- Casey, Georgia (Lilydale High School)
- Catakovic, Amra (Taylors Lakes Secondary College)
- Cathro, Louise (Methodist Ladies College)
- Celebi, Jessica (Canterbury Girls Secondary College)
- Chaimalas, Evan (Doncaster Secondary College)
- Chan, Ho Ching (Balwyn High School)
- Chang, Tessie (Melbourne Girls Grammar)
- Chao, Joshua (Brentwood Secondary College)
- Charles, Genevieve (Sacred Heart College Geelong)
- Chen, Darren (Brighton Grammar School)
- Chen, Feng Chao (Camberwell Grammar School)
- Cheng, Gavin (Melbourne High School)
- Chetwood, Julia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cheung, Erica (Presbyterian Ladies' College)
- Chisholm, Isabella (Cheltenham Secondary College)
- Chong, Calvin (Auburn High School)
- Chong, Eliza (Carey Baptist Grammar School)
- Cielesh, Haley (The Geelong College)
- Cimenoglu, Mujteba (Brunswick Secondary College)
- Clague, Leighton (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Clark, Joshua (Padua College)
- Clark, Phillippa (Methodist Ladies College)
- Clarke, Grace (Melbourne Girls Grammar)
- Clarke, Hannah (Melbourne Girls Grammar)
- Clementson, Oliver (Mildura Senior College)
- Clissold, Amanda (Cobram Secondary College)
- Cole, Emily (Sacred Heart College Geelong)
- Coleman, Chloe (University High School)
- Coleman, Remy (Northcote High School)
- Collard, Chantel (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Collett, Natalie (The Geelong College)
- Collings, Madeline (Shelford Girls' Grammar)
- Collins Hallahan, Freya (Princes Hill Secondary College)
- Comte, Whitney (Assumption College)
- Connoley, Bronte (The Geelong College)
- Cooney, Johanna (Avila College)
- Cornford, Sam (Trinity Grammar School)
- Corridon, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Coughlin, Mitchell (Brighton Secondary College)
- Cowell, Eleanor (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cowie, Nina (Ballarat Grammar)
- Cox, Jessie (Goulburn Valley Grammar School)
- Crookes, Jacinta (Lilydale High School)
- Cucinotta, Chelsea (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Cui, De (Scotch College)
- Cullen, Iain (St Bede's College)
- Culph, Rebecca (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- D'Alfonso, Anthony (Rosehill Secondary College)
- Dalziel, Timothy (Scotch College)
- Dang, Jessica (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Daniel, Ian (Parade College)
- Darby, Isabella (Melbourne Girls Grammar)
- Darge, Jasmine (Monivae College)
- Davey, Eliza (Ruyton Girls' School)
- Davies, Hugh (St Michael's Grammar School)
- Davies, Lucinda (St Catherine's School)
- Dawborn, Amelia (Presbyterian Ladies' College)
- De Chalain, Courtney (St Margarets School)
- De Martin, Samantha (Avila College)
- Deb, Seema (Catholic College Wodonga)
- Decent, Lucy (St Leonards College)
- Demeo, Renee (Sacred Heart College Geelong)
- Demeris, Emily (Fintona Girls School)
- Dennehy, Grace (Donvale Christian College)
- Dent, Jonathon (De La Salle College)
- Di Donato, Christian (De La Salle College)
- Diacos, Anna (Thornbury High School)
- Diamond, Alice (Star of The Sea College)
- Doig, Chelsea (Ringwood Secondary College)
- Donker, Bethany (Belgrave Heights Christian School)
- Douglas-Scarfe, Bronte (Melbourne Girls Grammar)
- Dowd, Tristan (Emmanuel College (Altona North))
- Dower, Stuart (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Doyle, Chelsea (Brighton Secondary College)
- Dozzi, Bethany (Catholic Ladies College)
- Drakos, Matthew (Carey Baptist Grammar School)
- Dundon, Shamus (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Dunn, Madeleine (Cobram Secondary College)
- Dunn, Shannon (Sacred Heart College Geelong)
- Dunning, Madeline (Our Lady of Sion College)
- Dunwoody, Alison (Methodist Ladies College)
- Dyson, Candice (Viewbank College)
- Eades, Owen (Woodleigh School)
- Eastman, Jessica (Korowa Anglican Girls' School)
- Eckhardt, Gabrielle (Sacred Heart College Geelong)
- Edan Baidawi, Hayden (Brighton Grammar School)
- Eddy, Stephanie (Wanganui Park Secondary College)
- Ekkel, Jared (St Leonards College)
- El-Katateny, Ella (Melbourne Girls' College)
- Elkins, Joshua (St Leonards College)
- Ellingworth, Thomas (Xavier College)
- Elliot-Kerr, Shona (Princes Hill Secondary College)
- Else, Kahla (Rochester Secondary College)
- Embleton, Anthony (Haileybury College)
- Esakoff, Dovber (Yeshivah College)
- Esposito, Jessica (Our Lady of Sion College)
- Etzion, Daniel (Bialik College)
- Evans, Jessica (Woodleigh School)
- Everitt, Kaitlin (Beaconhills College - Pakenham)
- Fahiye, Ayub (Williamstown High School)
- Fantov, Stefania (Doncaster Secondary College)
- Farhoud, Nadeem (Carey Baptist Grammar School)
- Fedyszyn, Lisa (Methodist Ladies College)
- Felberg, Ellen (Patterson River Secondary College)
- Feldgen, Emily (The Peninsula School)
- Fenner, Jessica (Drouin Secondary College)
- Ferrier, Alexander (Brighton Grammar School)
- Ferrington, Natalie (University High School)
- Field, Carina (Presentation College Windsor)
- Findlay, Freya (Goulburn Valley Grammar School)
- Fleming, Katherine (Methodist Ladies College)
- Fox, Jaymee (Fountain Gate Secondary College)
- Fraser, Megan (Leongatha Secondary College)
- Frawley, Danielle (Haileybury Girls College)
- Freedman, Samuel (Melbourne Grammar School)
- Freund, Rachael (Avila College)
- Friedman, Joanna (Mount Scopus Memorial College)
- Frost, Ella (Swinburne Senior Secondary College)
- Fu, Yi-Xuan (Star of The Sea College)
- Fung, Jonah (Mount Waverley Secondary College)
- Fusinato, Sarah (Marist Sion College)
- Galbin, Giorgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gale, Matthew (Greensborough Secondary College)
- Gallagher, Blaine (Loyola College)
- Gampel, Michael (Yeshivah College)
- Ganesan, Sivakumar (Suzanne Cory High School)
- Garnish, Sarah (St Margarets School)
- Garretto, Emily (Overnewton Anglican Community College)
- Genemo, Kulle (Kilbreda College)
- George, Sheryl (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Gerdei, Megan (St Francis Xavier College)
- Gerson, Nicole (The King David School- Senior School)
- Gill, Abbey (Balwyn High School)
- Glennon, Jai (Greensborough Secondary College)
- Glucina-Henderson, Jemma (Mentone Grammar School)
- Gniot, Anita (Suzanne Cory High School)
- Goessler, Emily (Genazzano F.C.J. College)
- Goff, Maia (Tallangatta Secondary College)
- Goldenberg, Jessica (Haileybury Girls College)
- Goldsmith, Brittany (Mentone Girls' Secondary College)
- Gomatos, Patricia (Caulfield Grammar School)
- Gommers, Benjamin (Yarra Valley Grammar School)
- Gosbell, Emma (Ringwood Secondary College)
- Gounder, Sharlene (Mckinnon Secondary College)
- Gray, Katelyn (St Helena Secondary College)
- Grbac, Eliza (Sacred Heart College Geelong)
- Grgic, Ivan (St Bernard's College)
- Grimshaw, Alice (Catholic College Wodonga)
- Grimwade, Olivia (Melbourne Girls Grammar)
- Grocott, Rebekah (Donvale Christian College)
- Gu, Tom (Melbourne High School)
- Gulen, Jacinda (Haileybury Girls College)
- Gundry, Hannah (Catholic College Bendigo)
- Gundry, Madeline (St Joseph's College Echuca)
- Gupta, Siddharth (Trinity Grammar School)
- Gurevich, Jacob (Mckinnon Secondary College)
- Guthrie, Ella (Genazzano F.C.J. College)
- Gutton, Marine (Melbourne Girls Grammar)
- Ha, Uyen (Loreto Mandeville Hall)
- Haigazian, Tamar (Avila College)
- Hales, Holly (Toorak College)
- Halse, Francesca (Genazzano F.C.J. College)
- Hampton, Rose (Swinburne Senior Secondary College)
- Hancock, Sheridan (Marian College Ararat)
- Hands, Shari (Mentone Girls' Secondary College)
- Hanley, Bridget (Our Lady of Sion College)
- Hanlon, Elizabeth (Mount Lilydale Mercy College)
- Hanson, Ashley (Box Hill High School)
- Harden, James (Trinity Grammar School)
- Harding, Lewis (Melbourne Grammar School)
- Harrison, Kathryn (Caulfield Grammar School)
- Harrop, Bronte (Catholic College Bendigo)
- Hartnell, Sarah (Trafalgar High School)
- Harvey, Bridget (Haileybury Girls College)
- Hasanoff, Mihrimah (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Haw, Ashleigh (Mckinnon Secondary College)
- Haymes, Kelsey (Donvale Christian College)
- Hellier Knox, Greer (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Henden, Kane (Emmaus College)
- Henricks, Brannon (Haileybury College)
- Herath, Thineesha (Brentwood Secondary College)
- Hey, Macaulay (Scotch College)
- Hill, Georgia (Mater Christi College)
- Hille, Madison (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hocking, Mark (Rochester Secondary College)
- Hodges, Abby (Presbyterian Ladies' College)
- Hogan, James (Marcellin College)
- Holdsworth, Imogen (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Hollonds, William (The Knox School)
- Holmes, Abigail (Methodist Ladies College)
- Hopkins, Alexandra (Sacre Coeur)
- Hornsey, Sophie (St Michael's Grammar School)
- Horstman, Zac (Ivanhoe Grammar School)
- Howard, Rachel (The Geelong College)
- Howlett, Maddison (Gippsland Grammar - Senior)
- Hua, Irene (Haileybury Girls College)
- Huang, Rongxin (John Monash Science School)
- Huang, Yuanxin (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Hughes, Jyoee (Princes Hill Secondary College)
- Hughes, Samara (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Hunter, Jessica (Fintona Girls School)
- Huntington, Fergus (St Michael's Grammar School)
- Huynh, Kelvin (Simonds Catholic College)
- Huynh, Kevin (Simonds Catholic College)
- Huynh, Queenie (St Albans Secondary College)
- Ingram, Lewis (Brunswick Secondary College)
- Ingvarson-Favretto, Jade (Viewbank College)
- Ippoliti, Fabrizio (Melbourne Grammar School)
- Irugalbandara, Christina (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Iwanuch, Alexander (Galen College)
- Ja, Julie (Macrobertson Girls High School)
- James, Yvette (Bendigo Senior Secondary College)
- Jayatissa, Senith (Haileybury College)
- Ji, Andrew (Mentone Grammar School)
- Jiao, Winnie (Korowa Anglican Girls' School)
- Jin, Tae Hyun (Melbourne High School)
- Johnston, Sebastian (The Peninsula School)
- Johnstone, Camille (Bendigo Senior Secondary College)
- Jones-Ellis, Liam (Mount Waverley Secondary College)
- Jones, Hilary (Ballarat Clarendon College)
- Jones, Mitchell (St Bede's College)
- Judge, Mairead (Star of The Sea College)
- Juratowitch, Melissa (Koonung Secondary College)
- Kaburaki, Julia (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kaiser, Millicent (Western Heights Secondary College)
- Kamakaris, Bianca (Oxley Christian College)
- Kamboj, Ariana (Balwyn High School)
- Kandiliotis, Elizabeth (Ivanhoe Grammar School)
- Kappos, Zoe (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Karanikas, Aikaterini (Avila College)
- Karl, Jonathan (Mazenod College)
- Katsifolis, Peter (Scotch College)
- Kaye, Jacob (Girton Grammar School Ltd)
- Kaye, Samuel (Waverley Christian College)
- Kellman, Zoe (Mount Scopus Memorial College)
- Kellock, Bethany (Bacchus Marsh Grammar)
- Kendall, Olivia (St Columba's College)
- Kenneally, Lachlan (Scotch College)
- Keogh, Darcy (Xavier College)
- Kerwood, Nathan (Eltham High School)
- Keung, Charmian (Presbyterian Ladies' College)
- Khalifullah, Khalid (Darul Ulum College of Victoria)
- Khan, Noor (Ilim College of Australia)
- Kirkwood, Amber (Eltham High School)
- Kirwan, Douglas (Geelong Grammar School)
- Kleeman, Elizabeth (Box Hill High School)
- Klemke, Ashley (St Paul's Anglican Grammar School)
- Kludass, Alice (St Margarets School)
- Knight, Benjamin (Buckley Park College)
- Knights, Lauren (Stawell Secondary College)
- Komesaroff, Rebecca (Shelford Girls' Grammar)
- Kons, Sophia (Brighton Secondary College)
- Koop, Duncan (Melbourne Grammar School)
- Korfiatis, Jordan (Balwyn High School)
- Kourtessis, Vasili (Marcellin College)
- Kowalski, Daniel (Mill Park Secondary College)
- Kram, Joel (Braemar College)
- Kumar, Jessica (John Paul College)
- Kutny, Larissa (Newhaven College)
- La Rosa, George (Xavier College)
- La, Betty (Academy of Mary Immaculate)
- Lacerna, Patrick (Suzanne Cory High School)
- Laino, Vanessa (Luther College)
- Laird, Stephanie (St Michael's Grammar School)
- Lamberti, Patricia (St Columba's College)
- Lamond-Hallett, Johannah (Brauer College)
- Lane, Murraya (Canterbury Girls Secondary College)
- Langley, Erin (Northcote High School)
- Larsen, Jessica (Sacred Heart College Kyneton)
- Latto, Seamus (Billanook College Ltd)
- Lau, Caleb (Scotch College)
- Lauretta, Mariana (Academy of Mary Immaculate)
- Lauria, Matthew (Ivanhoe Grammar School)
- Lausberg, Ella (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Le, Phillip (Glen Waverley Secondary College)
- Lee, Jonathan (Melbourne High School)
- Lees, Sabrina (Haileybury Girls College)
- Legah, Raneisha (Balwyn High School)
- Lenihan, Alexandra (Sacre Coeur)
- Lennon, Eliza (Loreto Mandeville Hall)
- Lennon, Philippa (Toorak College)
- Lesnjak, Neve (Ave Maria College)
- Lethlean, Abby (Toorak College)
- Li, Larissa (Brunswick Secondary College)
- Lieu, David (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lim, Brandon (Melbourne High School)
- Lim, Leana (Presentation College Windsor)
- Lim, Pei Yi (Brentwood Secondary College)
- Lin, Selina (Mckinnon Secondary College)
- Lin, Yu-En (Mount Waverley Secondary College)
- Liu, Jevin (Scotch College)
- Liu, Xiaoyi (University High School)
- Livaditis, Eleftheria (Doncaster Secondary College)
- Loader, Daniel (Mckinnon Secondary College)
- Loats, Bridget (Melbourne Girls' College)
- Loh, Andrew (Glen Waverley Secondary College)
- Long, Jin Tong (Shelford Girls' Grammar)
- Longo, Stacey (Taylors Lakes Secondary College)
- Lovrekovic, Nathan (Narre Warren South P-12 College)
- Lu, Lisa (Korowa Anglican Girls' School)
- Lukacz, Alexander (St Joseph's College Newtown)
- Luu, Maggie (St Albans Secondary College)
- Macgregor, Caitlin (Mildura Senior College)
- Machell, Melissa (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Mackay, Scott (Frankston High School - VCE Campus)
- Magias, Paris (St Peter's College)
- Mak, Soo (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Malatt, Indigo (Princes Hill Secondary College)
- Manger, Teagan (St Helena Secondary College)
- Mangio, Sean (Thomas Carr College)
- Manousos, Peter (Doncaster Secondary College)
- Marett, Oliver (Trinity Grammar School)
- Marinelli, Celeste (Star of The Sea College)
- Markovic, Nicholas (Alphington Grammar School)
- Marks, Grace (Rosebud Secondary College)
- Marlow, Brittany (The King David School- Senior School)
- Marmilic, Sasha (Santa Maria College)
- Martin, Emma (St Leonards College)
- Mason, Keegan (Ballarat Clarendon College)
- Mason, Taylor (Bacchus Marsh Grammar)
- Masters, Cassandra (Aitken College)
- Matchett, Hannah (St Paul's Anglican Grammar School)
- Matkovic, Marko (St Monica's College)
- Mavridis, Anastasios (Haileybury College)
- Mawley, Richard (Goulburn Valley Grammar School)
- Mazzoli, Lewis (Hume Anglican Grammar)
- Mccarthy, Darcy (Padua College)
- Mcclay, Hudson (Donvale Christian College)
- Mcdermott, Mark (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Mcdonald, Isabella (Geelong Grammar School)
- Mcdonough, Maggie (Lauriston Girls School)
- Mcinerney, Anastasia (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Mckenna, Shannon (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Mclaren, Claire (Emerald Secondary College)
- Mclaren, Sean (Haileybury College)
- Mcmillan, Alice (Kilvington Grammar School)
- Mcmullen, Nicola (Haileybury Girls College)
- Mcmurrick, Alabama (St Michael's Grammar School)
- Mcnab, Kirsten (Ballarat Grammar)
- Mellor, James (Scotch College)
- Mercer, Catherine (Newhaven College)
- Metha, Benjamin (Melba College Senior Campus)
- Micalizzi, Olivia (Our Lady of Mercy College)
- Micallef, Remington (Strathmore Secondary College)
- Millard, Katelyn (Monivae College)
- Miller, Amy (Methodist Ladies College)
- Mills, William (Ballarat Grammar)
- Millward, Michael (Vermont Secondary College)
- Milner, Ryan (Bialik College)
- Miranda, Shiara (Presbyterian Ladies' College)
- Mitchell, Angus (St Paul's Anglican Grammar School)
- Mitchell, Jardine (University High School)
- Mizzi, Jordan (Narre Warren South P-12 College)
- Moir, Alanah (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Moldoveanu, Matthew (Frankston High School - VCE Campus)
- Montalto, Josephine (Santa Maria College)
- Mooney, Thomas (St Patrick's College)
- Morison, Lucy (Santa Maria College)
- Moulday, Brayden (Melbourne High School)
- Muir, Samuel (Trinity Grammar School)
- Munoz, Carla (St John's Regional College)
- Murdoch, Toni (Lyndhurst Secondary College)
- Murphy, Camille (Shelford Girls' Grammar)
- Murray, Hewitt (Whitefriars College)
- Muscat, Lauren (Clonard College)
- Muscatello, Angela (Caroline Chisholm Catholic College)
- Musumeci, Daniel (Haileybury College)
- Napoleone, Cristina (Swinburne Senior Secondary College)
- Nedelko, Gabrielle (The Peninsula School)
- Nesic, Alexander (Mentone Grammar School)
- Nevile, Oliver (University High School)
- Newberry-Mcleod, Jane (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Newbold, Olivia (Methodist Ladies College)
- Newland, Lewis (University High School)
- Ng, Monica (Caulfield Grammar School)
- Ngo, Thy (Marian College Sunshine)
- Nguyen, Anh-Hong (Braybrook College)
- Nguyen, Dong (Emmanuel College (Altona North))
- Nguyen, Henry (Melbourne High School)
- Nguyen, Ivy (Loreto Mandeville Hall)
- Nguyen, Long (Parade College)
- Nguyen, Ngoc (Braybrook College)
- Nguyen, Phillip (Mazenod College)
- Nguyen, Thi Kieu Lam (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Nguyen, Thomas (Mazenod College)
- Nguyen, Vy (St Columba's College)
- Nichol, Kristen (Wodonga Senior Secondary College)
- Nicolas, Florence (Star of The Sea College)
- Noakes, Vanessa (Catholic Ladies College)
- Noone, Sophie (Star of The Sea College)
- Nott, Fraser (Melbourne Grammar School)
- Nowlan, Kayley (Covenant College)
- Nyberg, Jaime (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- O'Brien, William (Xavier College)
- O'Callaghan, Madeleine (Sacred Heart College Geelong)
- O'Dowd, Kavanagh (De La Salle College)
- O'Dowd, Mitchell (Saint Ignatius College Geelong)
- O'Farrell, Thomas (Camberwell Grammar School)
- O'Rourke, Samantha (Kilbreda College)
- O'Shannassy, Dee Dee (Loreto Mandeville Hall)
- O'Shannessy, Lucy (Methodist Ladies College)
- Oldjohn, Madeline (Frankston High School - VCE Campus)
- Olsen, Emilija (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Orel, Harvey (St Michael's Grammar School)
- Orr, Lewis (Ballarat Grammar)
- Oti, Phoebe (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Pace, Kate (Sacre Coeur)
- Pang, Lisa (Fintona Girls School)
- Paraskevakis, Eva (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Parker, Rebekah (Dandenong High School)
- Parker, Ryan (Mount Evelyn Christian School)
- Parker, Siobhan (Santa Maria College)
- Parsons, Yiannis (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Passaris, Henry (Xavier College)
- Paterson, Sarah (Shelford Girls' Grammar)
- Patterson, Hannah (Goulburn Valley Grammar School)
- Patterson, Olivia (Mount St Joseph Girls' College)
- Payne, Lucy (Brunswick Secondary College)
- Paz, Shalisa (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Peloza, Charlotte (Northcote High School)
- Pendragon, Isa (Lowanna College)
- Perconte, Emma (Bacchus Marsh Grammar)
- Perera, Hasith (Melbourne High School)
- Perera, Vinosh (Haileybury College)
- Peters, James (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Peterson, Conan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Petris, Julian (Brentwood Secondary College)
- Pham, Don (Caulfield Grammar School)
- Pham, Michelle (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Phan, Gina (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Piccirillo, Christopher (Mullauna College)
- Pignatelli, Karla (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Pike, Danielle (St Paul's Anglican Grammar School)
- Pivac, Bianca (Mentone Girls' Grammar School)
- Polkinghorn, Timothy (Xavier College)
- Pollifrone, Anthony (St Joseph's College Mildura)
- Pong, Jocelyn (Presbyterian Ladies' College)
- Popovic, Stephanie (St Columba's College)
- Potter, Elizabeth (Our Lady of Mercy College)
- Powell, Christopher (Goulburn Valley Grammar School)
- Prendergast, Simone (Rosehill Secondary College)
- Prestia, Julia (Avila College)
- Pritchard, Julia (Kardinia International College)
- Provera, Isabelle (Wesley College)
- Pullens, Ryan (Taylors Lakes Secondary College)
- Purcell, Hamish (Geelong Grammar School)
- Qazi, Muhammad (Ilim College of Australia)
- Ranasingha, Shantelle (Viewbank College)
- Randles, Alice (Our Lady of Sion College)
- Ranger, Laura (Assumption College)
- Rankin, Brydie (The Geelong College)
- Rapota, Katerina (Mentone Girls' Grammar School)
- Rattray-Wood, Joanne (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Reed, Lily (Kilbreda College)
- Reed, Olivia (Mercy Regional College Camperdown)
- Reid, Francesca (Eltham High School)
- Renwick, Georgina (Macrobertson Girls High School)
- Reynolds, Holly (Kambrya College)
- Reynolds, Sean (Simonds Catholic College)
- Rice, Annie (St Columba's College)
- Ripper, Jeremy (St Leonards College)
- Robertshawe, Lily (Wheelers Hill Secondary College)
- Robertson, Eryn (Brauer College)
- Robinson, Gabriel (Frankston High School - VCE Campus)
- Robinson, Gardner (Xavier College)
- Rodgers, Darcy (John Monash Science School)
- Rodgerson, Ashley (The Peninsula School)
- Rodrigues, Caitlin (Mentone Grammar School)
- Rogers, Selby (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Rogers, Timothy (St Kevin's College Toorak)
- Romano, Julian (Parade College)
- Rome, Campbell (Scotch College)
- Ross, Bianca (Canterbury Girls Secondary College)
- Roth, Michael (Greensborough Secondary College)
- Rotor, Madeline (Wesley College)
- Rowe, Chelsea (Sacred Heart College Geelong)
- Rozek, James (Wesley College)
- Runacres, Megan (Frankston High School - VCE Campus)
- Russell, Ellen (Haileybury Girls College)
- Rust, Kaitlin (The Peninsula School)
- Saccuzzo, Greta (Our Lady of Mercy College)
- Sadauskas, Tomas (Melbourne High School)
- Samg, Brendan (Westall Secondary College)
- Sampson, David (Huntingtower School)
- Santalucia, Carla (Catholic Regional College Sydenham)
- Santuccione, Aleisha (Belgrave Heights Christian School)
- Savage, Abbey (St Leonards College)
- Scaglione, Grace (Doncaster Secondary College)
- Scarce, Olivia (St Mary Mackillop College)
- Schiller, Matthew (Xavier College)
- Schoffer, Kael (Melba College Senior Campus)
- Schulz, Ryan (Ivanhoe Grammar School)
- Scott, Madeline (Victory Lutheran College)
- Scott, Rhiannon (Shelford Girls' Grammar)
- Scully, Sarah (Our Lady of Mercy College)
- Sedunary, Ellen (Balcombe Grammar School)
- Seeto, Branford (Camberwell Grammar School)
- Seeto, Francesca (Haileybury Girls College)
- Sercombe, Jessica (The Geelong College)
- Sevdalis-Fallaw, Alexandra (Macrobertson Girls High School)
- Shapero, Annie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sharma, Natasha (Caulfield Grammar School)
- Sharp, Benjamin (Bialik College)
- Shen, Yang (Melbourne High School)
- Sher, Charlie (Ballarat Grammar)
- Shet, Pavan (Suzanne Cory High School)
- Sholomov, Julia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sim, Annabelle (Genazzano F.C.J. College)
- Simini, Guru Priyanka (Nossal High School)
- Simmonds, Jackjohn (Wesley College)
- Simpson, Melanie (Haileybury Girls College)
- Sinclair, Georgia (Lauriston Girls School)
- Sisiranatha, Nimni (Glen Waverley Secondary College)
- Sistanis, Jasmine (Our Lady of Sion College)
- Skene, Eden (Ballarat Grammar)
- Skulsuppaisarn, Marvin (St John's Regional College)
- Sloan, Daniel (Brighton Secondary College)
- Smajic, Hana (Caulfield Grammar School)
- Small, Bridget (Saint Ignatius College Geelong)
- Smart, Toby (St Leonards College)
- Smith, Catherine (Avila College)
- Smith, Ricky (Rosebud Secondary College)
- Smith, Sabrina (Ballarat Grammar)
- Snaidero, Elyse (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Soden, Lucy (Canterbury Girls Secondary College)
- Sourlos, Michael (Princes Hill Secondary College)
- Spillane, Trent (Xavier College)
- Srilakshmanan, Krishna (Nossal High School)
- Srinivasan, Surabhi (Nossal High School)
- Starcic, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Stefanac, Jasmine (St Columba's College)
- Steinberg, Jarred (Mount Scopus Memorial College)
- Stephens, Olivia (Padua College)
- Stewart, Callum (Kilvington Grammar School)
- Stewart, Jack (Ballarat Grammar)
- Stirling, Laura (Presbyterian Ladies' College)
- Stojnic, Tomislav (East Doncaster Secondary College)
- Stokoe, Lisa (Fountain Gate Secondary College)
- Strong, Erin (Geelong Grammar School)
- Strumila, Kathleen (Emmaus College)
- Strutt, Glenn (Haileybury College)
- Stuchbery, Lachlan (Yarra Valley Grammar School)
- Stute, Zachary (Christian Brothers' College St Kilda)
- Subramaniam, Manjaree (Sacre Coeur)
- Sultana, Jarred (Lowanna College)
- Summers, Jessica (Mater Christi College)
- Summerton, Jo-Elle (Corryong College)
- Sun, Biyin (Macleod College)
- Sundarjee, Sonia (Balwyn High School)
- Surash Kumar, Sonea (Highvale Secondary College)
- Surry, Nikita (Caulfield Grammar School)
- Susanj, Kristian (Frankston High School - VCE Campus)
- Sweet, Zealande (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Talbot, Joshua (De La Salle College)
- Tan, Eugene (Buckley Park College)
- Tan, Yan Jun (Camberwell Grammar School)
- Taneja, Akshay (Rowville Secondary College)
- Tang, Zun (Overnewton Anglican Community College)
- Tanu, Karla (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Tarle, Natalie (Mount St Joseph Girls' College)
- Teague-Neeld, Alice (Ivanhoe Grammar School)
- Teo, Michelle (Presbyterian Ladies' College)
- Teow, Sarah (Nossal High School)
- Tester, Ryan (Luther College)
- Theodore, Brodie (Sunbury College)
- Thevathayan, Paul (Plenty Valley Christian College)
- Thomas, Benjamin (St Leonards College)
- Thomas, Clare (Genazzano F.C.J. College)
- Thomas, James (St Kevin's College Toorak)
- Thomas, Jenna (Bacchus Marsh Grammar)
- Thomas, Patrick (The Peninsula School)
- Thomas, Zoe (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Thompson, Emilia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Thompson, Harrison (Trinity Grammar School)
- Thomson, Emily (Methodist Ladies College)
- Tilley, Isabelle (Padua College)
- Tjahyadi, Jason (Gladstone Park Secondary College)
- Tobin, Joseph (Xavier College)
- Todaro, Liam (Xavier College)
- Toner, Alexandra (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tonge, Matthew (St Bernard's College)
- Totham, Alyssia (Our Lady of Mercy College)
- Townshend, Charlotte (Toorak College)
- Tran, Daniel (Box Hill Institute)
- Tran, Kevin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tran, Khanh Ly (Suzanne Cory High School)
- Tran, Nhi (Suzanne Cory High School)
- Tran, Vi (Buckley Park College)
- Tranter, Thomas (Xavier College)
- Travers, Eloisa (St Columba's College)
- Trimble, Benjamin (Horsham College)
- Truong, Emma (St Aloysius College)
- Tsang, Serena (Balwyn High School)
- Tulloch, Freya (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tupua, Ruby (Glenroy Secondary College)
- Turek, Audrey (Woodleigh School)
- Tzimos, Leon (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Usaraga, Gerard (Cranbourne Secondary College)
- Uscumlic, Milenko (Lyndale Secondary College)
- Vaganiance, Claire (Haileybury Girls College)
- Van Der Meer, Imogen (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Van Haandel, Hunter (Melbourne Grammar School)
- Van Schoten, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Van Twuyver, Rachel (Oxley Christian College)
- Vanderschoot, Sarah (Mater Christi College)
- Vanderstelt-Gu, Lucy (Mentone Girls' Secondary College)
- Vanni, Douglas (St Kevin's College Toorak)
- Vanzin, Mario (Taylors Lakes Secondary College)
- Vassiliadis, Konstandine (Buckley Park College)
- Vaughns, Jasmine (Our Lady of Mercy College)
- Venten, Kerryl (Belgrave Heights Christian School)
- Vidyaratne, Naomi (Presentation College Windsor)
- Vincent, Magan (St Francis Xavier College)
- Vines, Abbey (Carey Baptist Grammar School)
- Vishwakarma, Ayush (Loyola College)
- Vitiello, Emily (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Von Erkel-Bromley, Rahme (Billanook College Ltd)
- Vsevolodova, Kristina (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Vulin, Annaleise (Melbourne Girls' College)
- Vuong, Danny (Nossal High School)
- Wakefield, Maxim (Camberwell Grammar School)
- Walker, Jack (The Peninsula School)
- Walker, Marcus (Mazenod College)
- Walsh, Adam (St Joseph's College Newtown)
- Wang, Ming Fei (Presbyterian Ladies' College)
- Warren-Smith, Casey (Siena College)
- Waterfall, James (Xavier College)
- Watson, Caitlyn (Korowa Anglican Girls' School)
- Watt, Samantha (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Way, Chelsea (Glenvale School)
- Waycott, Lydia (The Peninsula School)
- Weng, Jeffrey (Camberwell Grammar School)
- Wheaton, Philippa (Ballarat Grammar)
- Widjaja, Stephen (Waverley Christian College)
- Wilkinson, Callum (Ivanhoe Grammar School)
- Wilkinson, Zachary (Mornington Secondary College)
- Winestone, Elisabeth (Shelford Girls' Grammar)
- Wu, Erika (Mullauna College)
- Xia, Daniel (Mckinnon Secondary College)
- Xu, Jessica (Shelford Girls' Grammar)
- Yan, Jason (Waverley Christian College)
- Yap, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Yap, William (Glen Waverley Secondary College)
- Ye, Ian (Melbourne High School)
- Yiappos, Ioanna (Genazzano F.C.J. College)
- Young, Emma (Lakeview Senior College)
- Young, Isaiah (Ringwood Secondary College)
- Youssef, Riley (St Paul's Anglican Grammar School)
- Yousuf, Maryam (Werribee Secondary College)
- Zabir, Farhan (Suzanne Cory High School)
- Zafar, Ellaha (Mentone Girls' Secondary College)
- Zafiropoulos, Joanna (Brunswick Secondary College)
- Zagon, Chanel (Our Lady of Sion College)
- Zaharis, Victoria (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Zajac, Jazmin (Diamond Valley College)
- Zaki, Caroline (Donvale Christian College)
- Zeng, Natasha (University High School)
- Zhang, Bonnie (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Zhao, Ziqin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zhou, Nicole (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Zhou, Richard (Scotch College)
- Zhu, Wendy (The Geelong College)
- Zita, David (Xavier College)
- Zuccala, Christopher (Haileybury College)