Physics (599 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.20 | 45.40 | 44.60 | 43.80 | 43.00 |
50 (19 total)
- Field, Bernard (Patterson River Secondary College)
- Goh, Samuel (Rowville Secondary College)
- Jing, Wei (University High School)
- Kiing, Richard (Waverley Christian College)
- Lee, Jia Hao (John Monash Science School)
- Liu, Zhengyang (Scotch College)
- Luo, Lingrui (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Ma, Norine (Braybrook College)
- Nickels, Daniel (Caulfield Grammar School)
- Ong, Alex (Haileybury College)
- Purves, Harrison (Camberwell Grammar School)
- Ritter, Alexander (Scotch College)
- Smith, Joshua (Christian College Institute of Senior Education)
- Tierney, Xavier (Xavier College)
- Vo, Mai Linh (The Peninsula School)
- Wen, Dingchen (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Xenos, Athan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Yan, Richard (Scotch College)
- Yip, Jeremy (Trinity Grammar School)
49 (9 total)
- Anagnostou, Oliver (Ivanhoe Grammar School)
- Chua, Alexander (Ballarat Grammar)
- Foo, Kit Ming (Glen Waverley Secondary College)
- Hadzakis, Stefanos (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lee, Benjamin (Glen Waverley Secondary College)
- Lukacz, Alexander (St Joseph's College Newtown)
- Parker, Ryan (Mount Evelyn Christian School)
- Watterson, Andrew (St Bede's College)
- Yii, Matthew (Xavier College)
48 (17 total)
- Chao, Joshua (Brentwood Secondary College)
- Concollato, Luke (John Monash Science School)
- D'Souza, Nathan (Salesian College)
- Everist, Isabelle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Halat, Peter (St Francis Xavier College)
- Jones, Callan (Haileybury College)
- Kazi, Tanzina (St Joseph's College Mildura)
- Liu, Kelvin (Kardinia International College)
- Ng, Elodie (Box Hill High School)
- Ore, Ayodele (Strathmore Secondary College)
- Phipat, Phadon (Trinity Grammar School)
- Risbey, Edward (Melbourne Grammar School)
- Sharma, Arun (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Sun, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Tan, Henry (Scotch College)
- Wang, Kevin (Scotch College)
- Zhou, Jason (Nossal High School)
47 (22 total)
- Amarasekera, Lankaji (Melbourne High School)
- Barone, Kaleb (Doncaster Secondary College)
- Chan, Namm Kit (John Monash Science School)
- Chan, Quillan (Scotch College)
- Dipalma, Jonathon (Xavier College)
- Hymer, Isobel (Wesley College)
- Mao, Michael (Scotch College)
- Mclachlan, Liam (Elwood College)
- Mehra, Somya (Balwyn High School)
- Melhem, Ghassan (Brunswick Secondary College)
- Morris, Lachlan (Lyndhurst Secondary College)
- Morrison, Fergus (Geelong Grammar School)
- Patel, Aayush (Melbourne High School)
- Schulz, Daniel (Benalla P-12 College)
- Shu, Mel (Melbourne Grammar School)
- Snell, Matthew (Notre Dame College)
- Stewart, James (Trinity Grammar School)
- Wu, Jianan (Ballarat Clarendon College)
- Xie, Cheng (John Monash Science School)
- Xie, Tianhe (The Peninsula School)
- Young, Brendan (Mount Eliza Secondary College)
- Zhao, Jiaxi (Camberwell Grammar School)
46 (30 total)
- Baruhas, Andreas (Mentone Grammar School)
- Button, Austin (John Monash Science School)
- Chua, Edward (Haileybury College)
- Clague, Leighton (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Dove, Thomas (Rosehill Secondary College)
- Giagoudakis, Christopher (Huntingtower School)
- Goh, Kai-Yang (Camberwell Grammar School)
- Grooby, Ethan (Blackburn High School)
- Hamann, Isaac (Camberwell Grammar School)
- Kearney, Taylor (Victorian Virtual Learning Network)
- Lee, Dean (Scotch College)
- Li, Kevin (Box Hill High School)
- Luong, Andrew (Caroline Chisholm Catholic College)
- Megele, Jack (John Monash Science School)
- Mitchell, Kaih (St Bede's College)
- Nash, Lucas (Trinity Grammar School)
- Phan, Minh Duc (The Peninsula School)
- Prior, Charles (St Kevin's College Toorak)
- Sier, Daniel (Ivanhoe Grammar School)
- Sloan, William (Mount Waverley Secondary College)
- Sritharan, Mayuran (Melbourne High School)
- Strawhorn, Tom (Sunbury College)
- Thomas, Peter (Scotch College)
- Wallace, Lachlan (Brighton Grammar School)
- Wang, Junhao (Wesley College)
- Wang, Song (Scotch College)
- Wong, Spencer (Northcote High School)
- Xu, Yishan (Box Hill High School)
- Zhang, Heping (Trinity Grammar School)
- Zhong, Mason (Melbourne High School)
45 (42 total)
- Anagnostou, Lukas (Ivanhoe Grammar School)
- Anton, Michael (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bennett, Rhys (Tintern Schools)
- Bhutiani, Paras (Nossal High School)
- Carasavidis, Georgio (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chau, Khiem (John Monash Science School)
- Choy, Victor (St Kevin's College Toorak)
- Cockinis, Jack (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cocks, Renee (Toorak College)
- Coxhill, Ashlea (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Cui, David (Balwyn High School)
- Cureton, Sean (Ballarat High School)
- Darveniza, Christopher (Ballarat Clarendon College)
- Dowling, Mark (Xavier College)
- Du, Frank (Suzanne Cory High School)
- Dupe, Xavier (Brunswick Secondary College)
- Field, Taylor (Scotch College)
- Gallina, Jarred (John Monash Science School)
- Gerber, Brandon (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Harris, Thomas (Ballarat Clarendon College)
- Horan, Seamus (Xavier College)
- Jiang, Jeffrey (Brighton Grammar School)
- Jin, Rui (University High School)
- Katerelos, Gabriel (Xavier College)
- Kay, Timothy (Scotch College)
- Khalid, Aafreen (Ballarat Grammar)
- Klemke, Ashley (St Paul's Anglican Grammar School)
- Lian, Zhiming (Mount Waverley Secondary College)
- Lobo, Brendan (John Monash Science School)
- Mcfarlane, Zac (Catholic College Wodonga)
- Milanovic, Daniel (St Joseph's College Newtown)
- Peart, Leticia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Phan, Victor (John Monash Science School)
- Qu, Alex (St Leonards College)
- Reid, Craig (Fountain Gate Secondary College)
- Soon, Marcus (Melbourne Grammar School)
- Thorpe, Joshua (Kyneton Secondary College)
- Tritt, Alexander (Mckinnon Secondary College)
- Walsh, Charley (Braemar College)
- Wang, Jingyi (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Zdraveski, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zhou, Roger (Haileybury College)
44 (54 total)
- Alford, Kim (Yarra Valley Grammar School)
- Barnhill, Andrew (Yarra Valley Grammar School)
- Bell, Quentin (Scotch College)
- Bergin, Robert (Melbourne Grammar School)
- Bhat, Aaron (Goulburn Valley Grammar School)
- Chandler, Alistair (Christian College Institute of Senior Education)
- Changrani, Krisha (Lauriston Girls School)
- Cimenoglu, Mujteba (Brunswick Secondary College)
- Dimeck, Cameron (St Bede's College)
- Duke, Thomas (Girton Grammar School Ltd)
- Fung, Jonah (Mount Waverley Secondary College)
- Gerwing, Hudson (Trinity Grammar School)
- Hanlon, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Hewes, Joanna (John Monash Science School)
- Hughes, John (St Francis Xavier College)
- Hung, Yu-Ting (Macrobertson Girls High School)
- Ilanko, Praneeshan (Brentwood Secondary College)
- Ilic, Susannah (Carey Baptist Grammar School)
- Irvine, John-Louis (Geelong Grammar School)
- John, Jeremy (Heatherton Christian College)
- Jones, Michael (Highvale Secondary College)
- Khairnar, Ajinkya (Nossal High School)
- King, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Kludass, Alice (St Margarets School)
- Lane, Matthew (St Bede's College)
- Lee, Daniel (Gippsland Grammar - Senior)
- Lin, Rebecca (Viewbank College)
- Liyanage, Dinuk (Glen Waverley Secondary College)
- Lu, Chuxin (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Lynch, David (Xavier College)
- Mcintosh, Alexander (Wodonga Senior Secondary College)
- Mischler, Bryanna (St Margarets School)
- Molyneux, Xavier (Kew High School)
- Monk, Cyrus (Drouin Secondary College)
- Morphy, Percy (Catholic College Wodonga)
- Patel, Dhanushree (John Monash Science School)
- Pereira, Elena (Sacre Coeur)
- Rodrigo, Vishwantha (Mazenod College)
- Samarapathi, Dhamsara (Mentone Grammar School)
- Shale, Demi (Galen College)
- Sheppard, Henry (Scotch College)
- Tan, Gloria (John Monash Science School)
- Thompson, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Tran, Kimmy (Macrobertson Girls High School)
- Umbers, Hugo (Melbourne Grammar School)
- Vangulick, Lucas (Xavier College)
- Varadarajan, Sidharth (Mount Waverley Secondary College)
- Vaughan, Daniel (Xavier College)
- Voss, Jan (Scotch College)
- Walpola, Nevin (Melbourne High School)
- Wang, Jingqi (Balwyn High School)
- Wang, Terry (Melbourne High School)
- Xu, Chengen (Doncaster Secondary College)
- Zakopaylo, Pavel (John Monash Science School)
43 (68 total)
- Ahern, Ryan (Berwick Grammar School)
- Au, Michelle (Suzanne Cory High School)
- Bennett, Kyle (Goulburn Valley Grammar School)
- Bolton, Darcy (St Kevin's College Toorak)
- Boul, Chelsea (John Monash Science School)
- Bowater, Rohan (Camberwell High School)
- Brasher, Thomas (De La Salle College)
- Cameron, William (Scotch College)
- Chang, Benjamin (John Monash Science School)
- Chi, Yee (Doncaster Secondary College)
- Chin, Wynona (Box Hill High School)
- Collard, Shane (St Joseph's College Newtown)
- Crofts, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Cybulski, Konrad (John Monash Science School)
- Czudar, Michael (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Dizon, Raumel (Keilor Downs College)
- Du, Maggie (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Flores, Karl (Emmaus College)
- Foord, Joshua (Ballarat Grammar)
- Glass, Geena (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Gorga, Nathan (Trinity Grammar School)
- Goulding, Beau (Trafalgar High School)
- Guo, Joyce (Werribee Secondary College)
- Hu, Jeremy (Scotch College)
- Huang, Kevin (Glen Waverley Secondary College)
- Julian, Theodore (Nossal High School)
- Kutka, Jarrod (Donvale Christian College)
- Le, Jordan (Ballarat Clarendon College)
- Le, Kim Long (Nossal High School)
- Le, Phillip (Glen Waverley Secondary College)
- Li, Neuton (University High School)
- Lowe, Ryan (Ballarat Grammar)
- Mason, Keegan (Ballarat Clarendon College)
- Mcdonald, Jack (Kerang Technical High School)
- Mcglade, Finn (University High School)
- Moodie, Connor (Camberwell Grammar School)
- Morgan, Rachael (Brighton Secondary College)
- Nazeem, Kerollous (Balwyn High School)
- Nguyen, Timothy (Melbourne High School)
- O'Farrell, Xavier (Loyola College)
- Peng, Weilun (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Pha, Natalie (Macrobertson Girls High School)
- Pleissnitzer, Cameron (Western Heights Secondary College)
- Priestly, Johnathon (Cathedral College)
- Roberts, Samuel (Lavalla Catholic College)
- Saville, James (Scotch College)
- Sleep, Nicholas (Mildura Senior College)
- Stainsby, Andrew (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Sun, Bihai (Mentone Grammar School)
- Surendran, Sujan (Scotch College)
- Tan, Patricia (Balwyn High School)
- Taylor, Benjamin (Galen College)
- Thiele, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Timi, Carla (Avila College)
- Tran, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Trieu, Jackson (Salesian College)
- Vallury, Harish (Thornbury High School)
- Vandenberg, Georgina (John Monash Science School)
- Varno, Robert (Bialik College)
- Veith, Aaron (Nagle College)
- Vella, Scott (John Monash Science School)
- Walsh, Adam (St Joseph's College Newtown)
- Weeden, Charlie (Melbourne Grammar School)
- Weng, Alastair (St Michael's Grammar School)
- Wijenayake, Oshini (Macrobertson Girls High School)
- Wildoer, Matthew (Scotch College)
- Wu, Stephen (Camberwell Grammar School)
- Zhu, Victor (Mount Waverley Secondary College)
42 (88 total)
- Arya, Daanish (John Monash Science School)
- Baensch, Alex (The Geelong College)
- Balia, Luke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bao, Lingli (Werribee Secondary College)
- Bardac, Mihnea (Caulfield Grammar School)
- Beames, Gavin (Bendigo Senior Secondary College)
- Bisset, Stewart (Yea High School)
- Blake, Andrew (Glen Waverley Secondary College)
- Caldow, Matthew (St Joseph's College Newtown)
- Chea, Chhayheng (Keysborough Secondary College - Acacia Campus)
- Chen, Silong (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Clark, Joshua (Padua College)
- Collins, Nicholas (Brunswick Secondary College)
- Cox-Livingstone, Marni (Maffra Secondary College)
- De Mel, Gihan (Melbourne High School)
- Dean, Isabel (Canterbury Girls Secondary College)
- Demeo, Renee (Sacred Heart College Geelong)
- Doh, Chri Hay Htoo (Kardinia International College)
- Drimer, Sebastian (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Fan, Wendy (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Fang, Si Yuan (Glen Waverley Secondary College)
- Gao, Wenyi (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- George, Ashray (Nossal High School)
- Guan, Jianhao (Glen Waverley Secondary College)
- Ho, Jonas (Glen Waverley Secondary College)
- Hoo, Phoebe (Brentwood Secondary College)
- Hsu, Tai-Ying (Loyola College)
- Hunt, Nicholas (Nossal High School)
- Jozsa, Ebony (Lavalla Catholic College)
- Kahan, Daniel (The King David School- Senior School)
- Lee, Wang Hei (Scotch College)
- Likitkunawong, Saran (Caulfield Grammar School)
- Lim, Thomas (Scotch College)
- Lin, Sebastian (Loyola College)
- Long, Qianrui (John Monash Science School)
- Lourey, Henry (Camberwell Grammar School)
- Lowe, Robert (Box Hill High School)
- Luo, Juncai (Trinity Grammar School)
- Martens, Nathan (St Peter's College)
- Mccorkell, James (St Joseph's College Newtown)
- Mclean, Harrison (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Michaels, Daniel (Kerang Technical High School)
- Moody, Cooper (Saint Ignatius College Geelong)
- Nagpal, Sakshar (Melbourne High School)
- Newell, Benjamin (Ballarat Clarendon College)
- Ng, Eugene (Box Hill High School)
- Ng, Jessica (Brentwood Secondary College)
- Ng, Yen (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Nguyen, Long (Parade College)
- Nguyen, Phi (Parade College)
- Nguyen, Thomas (Mazenod College)
- O'Brien, William (Xavier College)
- Oldfield, Hunter (Box Hill High School)
- Patrick, Lachlan (The Geelong College)
- Payne, Ethan (Bendigo Senior Secondary College)
- Perkins, Kalen (Kardinia International College)
- Pha, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Richards, Aaron (St Michael's Grammar School)
- Rigon, Dennis (Melbourne High School)
- Robertson, Patrick (Mentone Grammar School)
- Samulde, Chris (Xavier College)
- Senarath, Sachintha (Glen Waverley Secondary College)
- Smith, Holly (Kilbreda College)
- Soetjahjono, Daniel (Waverley Christian College)
- Sumarac, Srdjan (Haileybury College)
- Taing, Kimberley (Glen Waverley Secondary College)
- Takos, Kostantinos (Oakleigh Grammar)
- Talbot, Daniel (Frankston High School - VCE Campus)
- Tellambura, Theveen (Ballarat Clarendon College)
- Thomas, Matthew (Brunswick Secondary College)
- Tran, Anhkim (Suzanne Cory High School)
- Tu, Samuel (Melbourne High School)
- Turner, Justin (Highvale Secondary College)
- Velev, Alexia (Kilbreda College)
- Virgato, Michael (Greensborough Secondary College)
- Vu, Hien (Macrobertson Girls High School)
- Walker, Bjorn (Box Hill High School)
- Wang, Yvonne (Macrobertson Girls High School)
- Wells, Fraser (Camberwell Grammar School)
- Wijayarathne, Sahan (Brentwood Secondary College)
- Wills, Ethan (Padua College)
- Wong, Joshua (Scotch College)
- Wong, Victor (Mount Waverley Secondary College)
- Wu, Damian (Melbourne High School)
- Yapanis, Michael (Trinity Grammar School)
- Yong, Gabriel (Waverley Christian College)
- Yu, Xi Lin (Scotch College)
- Zhao, Michael (Viewbank College)
41 (111 total)
- Adrien, Hugh (Thornbury High School)
- Bennetto, Kyle (Warrandyte High School)
- Benny, Nidhin (Nossal High School)
- Bigelow, Juliet (Geelong Grammar School)
- Brown, Hamzah (Trinity Grammar School)
- Carmichael, Jai (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Caulfield, William (Bendigo Senior Secondary College)
- Chan, Hoi Ting (Brentwood Secondary College)
- Charman, Timothy (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chau, Nicole (Box Hill High School)
- Chen, Kevin (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Cheung, David (Scotch College)
- Chin, Khin Sheng (University High School)
- Clay, Tim (Kardinia International College)
- Day, Reece (Gleneagles Secondary College)
- De Guzman, Lariza (Kilbreda College)
- De Zylva, Mitchell (St Kevin's College Toorak)
- Delahunty, Georgia (Ballarat Grammar)
- Delatycki, Charles (Bialik College)
- Drake, Bethany (Lilydale High School)
- Dreher, Leonard (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Duong, Brian (Melbourne High School)
- Edwards, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Evans, Callum (Nossal High School)
- Fitchett, Samuel (Kingswood College)
- Gan, Joscelyn (East Doncaster Secondary College)
- Gardner, Bryce (Kurnai College - Precinct Campus)
- Ge, Can (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Giddey, Taran (Macrobertson Girls High School)
- Gogan, Lachlan (Woodleigh School)
- Gracias, Dylan (Monivae College)
- Gupta, Ojasvi (Nossal High School)
- Gurnett, Jake (Rosebud Secondary College)
- Ha, Nghi (John Monash Science School)
- Hanson, Ashley (Box Hill High School)
- Hunt-Smith, Nicholas (Haileybury College)
- Huynh, Tony (Mount Waverley Secondary College)
- Kim, Joseph (Camberwell Grammar School)
- Kirkham, Jake (Braemar College)
- Kousal, Joshua (Luther College)
- Kull, Judith (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Lakshman, Rajan (Haileybury College)
- Lee, Rachel (Shelford Girls' Grammar)
- Leng, Reuben (Dromana Secondary College)
- Li, Ran (Glen Waverley Secondary College)
- Li, Sophie (Macrobertson Girls High School)
- Li, Yigeng (Melbourne High School)
- Liang, Shirley (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Lieber, Ruby (Mansfield Secondary College)
- Lim, Ee Tzun (Ballarat Clarendon College)
- Lim, Kathryn (Macrobertson Girls High School)
- Lim, Sean (Balwyn High School)
- Love, Jack (Benalla P-12 College)
- Mallon, Connor (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Manderson, Rachel (Warrnambool College)
- Mathai, Julian (Marcellin College)
- Mcleod, Brydon (Mount Waverley Secondary College)
- Mcphee, David (Christian College Institute of Senior Education)
- Millar, Henry (Camberwell Grammar School)
- Mitchell, Alexander (Mildura Senior College)
- Moffat, Lachlan (University High School)
- Muhammad Rashdan, Rais (Minaret College)
- Murphy, Simone (Padua College)
- Nguyen, Leonard (John Monash Science School)
- Nguyen, Vy (Killester College)
- Nicholson, Lydia (The Geelong College)
- Niesen, Lauren (Balwyn High School)
- Papandreou, Constantina (Viewbank College)
- Perera, Ethan (Mount Waverley Secondary College)
- Perkins, James (Xavier College)
- Phan, Steven (Scotch College)
- Pinto, Kieren (Melbourne High School)
- Powles, Emma (Fintona Girls School)
- Pryor, Robert (Colac Secondary College)
- Pugh, Loren (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Ranaweera, Rusiri (Glen Waverley Secondary College)
- Reivers, Matthew (St Joseph's College Newtown)
- Ren, Ke (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Roberts, Charles (Trinity Grammar School)
- Robinson, Lindsay (Melbourne High School)
- Ross, Alexander (St Kevin's College Toorak)
- Shao, Weixiao (Glen Waverley Secondary College)
- Sharma, Anushka (Mill Park Secondary College)
- Soufi, Ahmed (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Stewart, Jack (Ballarat Grammar)
- Tan, Kean Loong (Trinity Grammar School)
- Tan, Sophia (Haileybury Girls College)
- Tang, Zun (Overnewton Anglican Community College)
- Tran, May (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Trzebinski, Jacob (Keilor Downs College)
- Twigg, Lachlan (East Loddon P-12 College)
- Wallace, Ryan (Catholic Regional College Sydenham)
- Wambeek, Thomas (Geelong Grammar School)
- Wang, Carl (Melbourne High School)
- Wang, Harry (Balwyn High School)
- Wang, James (Melbourne High School)
- Wang, Yu Chen (Lauriston Girls School)
- West, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Whytcross, Gyles (Kew High School)
- Witherow, Louise (Shelford Girls' Grammar)
- Wollmann, Timothy (Luther College)
- Wu, Benjamin (Haileybury College)
- Wylie, Angus (The Geelong College)
- Xiong, William (Doncaster Secondary College)
- Yiu, Kevin (Keilor Downs College)
- Zehra, Syeda (Point Cook Senior Secondary College)
- Zenin, Alexander (Haileybury College)
- Zhao, Ziqin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zhou, William (Scotch College)
- Zhou, Zi Kai (Melbourne High School)
- Zhu, Ryan (Parade College)
40 (139 total)
- Agiazis, Reece (Oakleigh Grammar)
- Aloi, James (Xavier College)
- Amendra, Sugath (Haileybury College)
- Arnott, Melika (Western Heights Secondary College)
- Asahina, Adon (Princes Hill Secondary College)
- Barlow, Braeden (Caulfield Grammar School)
- Bayly, Mitchell (John Monash Science School)
- Bell, Hugh (The Geelong College)
- Beninca, Lucas (Whitefriars College)
- Blaak, Matthew (Frankston High School - VCE Campus)
- Bray, Sarah (Brentwood Secondary College)
- Breguet, Adam (Belmont High School)
- Brennan, Daniel (Parade College)
- Brotchie, Jacqueline (Yarra Valley Grammar School)
- Bryan, David (Ballarat Clarendon College)
- Burgess, Benedict (St Kevin's College Toorak)
- Burt, Patrick (Xavier College)
- Butler, Lachlan (Parkdale Secondary College)
- Byrnes, Christopher (Brighton Secondary College)
- Callahan, Laney (Mentone Girls' Grammar School)
- Cann, Alexander (Haileybury College)
- Catalano, Rocco (Overnewton Anglican Community College)
- Chan, Barry (East Doncaster Secondary College)
- Chen, Xu (Frankston High School - VCE Campus)
- Cheok, Tim Shaun (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Cheung, Fiona (Overnewton Anglican Community College)
- Clark, Phillippa (Methodist Ladies College)
- Dang, Philip (Suzanne Cory High School)
- Dang, Simon (Melbourne High School)
- Dassanayake, Inushka (Balwyn High School)
- Davis, Alistair (Melbourne High School)
- De Waard, Daniel (Luther College)
- Dempsey, Cameron (Christian College Institute of Senior Education)
- Dioguardi, Emily (Presbyterian Ladies' College)
- Elkhatib, Alan (Viewbank College)
- Elston, Joshua (Haileybury College)
- Eugenio, Emilio (Carrum Downs Secondary College)
- Evans, Kendall (Bacchus Marsh Grammar)
- Fan, Kaiheng (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Fan, Shuang (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Fasso, Jordan (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Fernando, Aaron (Mazenod College)
- Forcadela, Victor (Catholic College Sale)
- Frizziero, Clarissa (Avila College)
- Ghadiry Noferest, Newsha (Box Hill Institute)
- Goldwaser, Adrian (Melbourne High School)
- Gopinath, Bhargav (Glen Waverley Secondary College)
- Hardie, Callen (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- He, Wilson (Glen Waverley Secondary College)
- Hsu, Anthony (Camberwell High School)
- Huang, John (Scotch College)
- Jayawickrama, Senal (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kalaroopan, Dinusha (Macrobertson Girls High School)
- Lamb, Bethany (Gippsland Grammar - Senior)
- Lau, Terence (Camberwell Grammar School)
- Lauria, John (Gippsland Grammar - Senior)
- Le, Tommy (Melbourne High School)
- Lewis, Chloe (Our Lady of Sacred Heart College)
- Li, Yaqi (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Li, Yuyan (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Li, Zhihan (Methodist Ladies College)
- Liaw, Jia Xin (Glen Waverley Secondary College)
- Ling, Clarence (Brentwood Secondary College)
- Long, Peijia (Haileybury Chengdu Shude High School)
- Lu, Vincent (Mckinnon Secondary College)
- Macatangay, Xan (John Monash Science School)
- Masanam, Karishma (Macrobertson Girls High School)
- Mathew, Jonathan (Waverley Christian College)
- Mcarthur, Daniel (Xavier College)
- Mcgrory-Perich, Kiernan (Suzanne Cory High School)
- Mcintosh, Henry (Scotch College)
- Mether, Nathaniel (Padua College)
- Mitchell, Drew (The Peninsula School)
- Mitropoulos, Jordan (De La Salle College)
- Moffat, James (Brighton Grammar School)
- Mohammed, Abdul Rahman (John Monash Science School)
- Moore, David (Glen Waverley Secondary College)
- Muhtadi, Sabiq (Footscray City College)
- Mulcahy, Emmet (Elwood College)
- Myers, Fraser (Camberwell Grammar School)
- Pandav, Aryaman (John Monash Science School)
- Penington, Lionel (Fitzroy High School)
- Pham, David (Whitefriars College)
- Phetsomphou, Arroon (Brentwood Secondary College)
- Qasimi, Ali Sina (Hampton Park Secondary College)
- Ramesh, Rahul (Nossal High School)
- Ratcliffe, Joshua (Fitzroy High School)
- Robertson, Harrison (St Patrick's College)
- Rogalsky, Zachary (St Bede's College)
- Rozek, Matthew (Buckley Park College)
- Ryan, Hannah (Sacre Coeur)
- Sanford, Jordan (Gladstone Park Secondary College)
- Sariklis, George (Parkdale Secondary College)
- Satkunasingam, Koveendran (Fairhills High School)
- Sayim, Murad (Doncaster Secondary College)
- Scott, Timothy (Donvale Christian College)
- Shao, Jason (Caulfield Grammar School)
- Sharma, Akaash (Glen Waverley Secondary College)
- Siaw, Jeremy (Gladstone Park Secondary College)
- Song, Tong Long (Camberwell High School)
- Song, Yandan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sorrentino, John (St Bernard's College)
- Spencer, Lindsay (Yarra Valley Grammar School)
- Stewart, Damon (Montmorency Secondary College)
- Stone, James (Mentone Grammar School)
- Taffs, Louis (Wesley College)
- Tan, Daniel (Elisabeth Murdoch College)
- Tan, Eck-Jin (Haileybury College)
- Target, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Tashlik, Daniel (Bentleigh Secondary College)
- Tjahyadi, Jason (Gladstone Park Secondary College)
- Trinh, Christopher (Melbourne High School)
- Truong, Melissa (John Monash Science School)
- Tzimos, Leon (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Udupa, Vikas (Melbourne High School)
- Van Etten, David (St Joseph's College Newtown)
- Voss, Karl (Kardinia International College)
- Wang, Derrick (Haileybury College)
- Wang, Ruowen (Northcote High School)
- Waters, Mitchell (Frankston High School - VCE Campus)
- Weeks, Martin (Glenvale School)
- Weston, Sam (Kardinia International College)
- Wijesinghe, Manjitha (John Monash Science School)
- Wills, Tianna (Frankston High School - VCE Campus)
- Wong, Anthony (Nossal High School)
- Wu, Pavin (Glen Waverley Secondary College)
- Wyatt, James (Bayside Christian College)
- Xiang, Yuanze (Mckinnon Secondary College)
- Xu, Edward (Melbourne High School)
- Yap, Benjamin (Camberwell Grammar School)
- Yi, Simon (Melbourne High School)
- Young, Jackson (Brighton Secondary College)
- Yu, Yongqing (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Yue, Qianqian (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Yung, Wai In (Fintona Girls School)
- Zakhari, Isaac (John Monash Science School)
- Zhang, Yiheng (Brighton Grammar School)
- Zhao, Ziyan (Haileybury Wuhan foreign Languages School)
- Zhou, Shuyang (University High School)